Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUS MU PVP SEVER] [NORESETS][S4EP6][EXP 888x] [START 03.04.2015 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spriker sprawdź graczy thecrimes i odczytaj pw  :)

proszę sprawdzać ^^

 

 

Bo było ale nie jest. Ci co dostali po 11 będą mieli cofnięte te pkt tak jakby dostali 6. 

 

edit: punkty będą cofnięte jak serwer będzie offline więc cierpliwości. Nikt nie będzie miał więcej pkt.

byl restart  i dalej nie  cofnelo :D

  • Odpowiedzi 590
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wrzucam maina bez gameguarda, przez ktory mozna odpalac wszystkie cheaty przydatne w pvp, czyli skill hack/combo hack oraz AK do expa  :D


 


https://www.sendspace.com/file/xvwhu6


 


A tutaj cheaty ktore dzialaja na serwerze :


 


The Eye Virdis:


 


http://ihacks.pl/cheaty-boty-i-hacki-do-muonline-download-f90/theeye-viridis-t5103.html


 


Solid Proxy:


 


http://ihacks.pl/cheaty-boty-i-hacki-do-muonline-download-f90/solidproxy-1-20-s5-s6-multi-protocol-t4358.html


 


W solid proxy trzeba ustawic sciezke do maina ktorego podalem wyzej, w polu local proxy wpisac swoje ip lokalne a w server ip wpisac: 37.59.128.178 i port 44405 :)


 


 


Pozdro  :D


Opublikowano

 

Wrzucam maina bez gameguarda, przez ktory mozna odpalac wszystkie cheaty przydatne w pvp, czyli skill hack/combo hack oraz AK do expa  :D

 

http://www.speedyshare.com/yE74Z/main.exe

 

A tutaj cheaty ktore dzialaja na serwerze :

 

The Eye Virdis:

 

http://ihacks.pl/cheaty-boty-i-hacki-do-muonline-download-f90/theeye-viridis-t5103.html

 

Solid Proxy:

 

http://ihacks.pl/cheaty-boty-i-hacki-do-muonline-download-f90/solidproxy-1-20-s5-s6-multi-protocol-t4358.html

 

W solid proxy trzeba ustawic sciezke do maina ktorego podalem wyzej, w polu local proxy wpisac swoje ip lokalne a w server ip wpisac: 37.59.128.178 i port 44405 :)

 

 

Pozdro  :D

 

Dzięki ziom. 

iHacks  <3

Opublikowano

W koncu znalazlem czas zeby wbic na serv a tu sie okazuje ze clienta nawet zassac nie mozna

 

 

Za około 40 minut będzie na www client z innego hosta

 

Kolego to juz dawno powinienes zrobic -,-

Opublikowano

jakby to jeszcze działało mi nie śmiga...

 

Na czystym mainie działają wszystkie hacki. Jak ktoś ma jakieś problemy z ustawieniem the eye albo solida, proszę pisać pw. Pełna anonimowość gwarantowana :D

Opublikowano

Na czystym mainie działają wszystkie hacki. Jak ktoś ma jakieś problemy z ustawieniem the eye albo solida, proszę pisać pw. Pełna anonimowość gwarantowana :D

Specjalnie zakładać drugie konto żeby chwalić się obejściem free antyhacka xD

 

PS: logi pokazują takie rzeczy więc dłużej jak dzień nikt nie pogra xD 

iHacks  <3

Opublikowano

Gram od startu na skill hithack x4 , od dzisiaj rana na auto combo i jakoś mnie jeszcze nie zbanowaliscie^^ Tak wiec nie oszukuj ze jestescie wstanie co kolwiek wylapac.

Opublikowano

Gram od startu na skill hithack x4 , od dzisiaj rana na auto combo i jakoś mnie jeszcze nie zbanowaliscie^^ Tak wiec nie oszukuj ze jestescie wstanie co kolwiek wylapac.

^^

iHacks  <3

Opublikowano

Czemu nie dacie rekompensaty bodajze 106pkt za soczki tylko trzeba sie bawic w takie rzeczy zamiast zajac pvp :|?

 

rekompensate za co? Składaj poprawnie zdania 

Opublikowano

takie k***a pytanie... na c**j k***o j****a sie dopierdalasz? fajny serwer powstał można sobie chociaż lekko stare czasy globala[nie do końca, lecz patrząc teraz na globala] przypomnieć a musisz k***o jakies haxy wrzucać w temacie do promowania serwera niech sie k***a wyjebia w dupe nosz k***a.... tobie serwer nie wyszedl? to coż byl c**jowy widocznie, a tutaj z ziomkami zaczołem grać musi k***a kombinować

 

A Wy Gm sie starajcie jak najbardziej aby wszystkie haxy eliminować ;]

Opublikowano

Nie ogarniam tego AntyHacka, Co jakis czas wywala mnie z gry z komuniatem Attack Speed is wrong. Ja wiem, powiecie - dodaj troche do Agi. Ale to nie jest kwestia Agi. Ta sama liczba punktow Agi raz jest odczytywana jako dziwna, raz jako zupelnie w porzadku. To kwestia samego AH

 

Dodatkowe info: haxy lataja na firankach w IC:(

Opublikowano

Chyba się rozpłaczę :) 

 

Dwójka dzieci , próbuje się pokazać jako hakerzy ;D ODpalić SNiffera cóż za problem. 

 

 

Zapraszam na serwer :) Odpalone dzieci są banowane , proszę sprawdzić na www ile poszło banów :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...