Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S4*EP6][EXP 200/drop 35] VULCANUS MU ONLINE START 28.02.2015


spriker

Chcesz nową edycję serwera?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz nową edycję serwera?

  2. 2. Jaki season chciałbyś na tym serwerze?

  3. 3. Jaki exp powinien być na serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie zawsze wszystko będzie na 100 % , ale nie oszukując odwaliliśmy kawał dobrej roboty..

Mam nadzieję , że gracze to docenią dziś o 19 ;)

 

 

Dodana Happy Hour w 2 dni w tygodniu ... Piątek i sobota ;)

Opublikowano

Happy Hour to event, który będzie odbywał się 2 razy w tygodniu o nie wiadomej godzinie i będzie on polegał na tym , że exp zostaje zwiekszony o 20 % na danej mapie lub na wszystkich mapach , zależy co wylosuje maszyna :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Chyba się skusze i stestuje ten serwerek.Nie trawie donate,ale w takiej formie jak tu jest,czyli max 2 opcje jeszcze przejdzie.

 

Dodam , że dopiero 2 tyg po starcie będzie można kupić coś.. I max 2 opcje itemu do Dragon seta :)

 

 

 

 

 

 

W dziale download macie łatkę wraz z antyhackiem... Bez tego nie odpalicie serwera.

Jeżeli nie działa wam main to proszę odpalić ze zgodnościa i jako administrator.

Opublikowano

Będziesz resetował konta czy usuwał, żeby każdy nowe utworzył o 18?

 

Konta zostały zresetowane rano około 12. o 14:00 otwarta została rejestracja i można już konta zakładać. Są stworzone 2 postacie GMa tylko.

 

Nie widzę potrzeby tak jak mówisz ;)

Opublikowano

Czyli zresetowane, Ci co byli na testach nowych kont nie muszą robić, tak? Gitara.
Ja wiem, że to nie miało sensu ale wczoraj w grze tak coś mówiłeś, stąd pytanie dla pewności :P. Ale już wszystko jasne :D

Opublikowano

Przekonacie się na starcie. Jestem słownym człekiem.. Jak mówię tak będzie i szybko nie odpuszczam

 

 

@@ PATCH GOTOWY , dostepny w news i w downloads

 

@@ AVANTA AUTOCLIKER jest dostepna w Downloads.

 

 

Elitka będzie banowana oraz AutoPICK ;)

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...