Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Medium Malestia.pl - Start 12 grudnia


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bronie 30 lvl +0 standardowo z bestów.

Z best kapitana, hae tae bodajże +6

Odrodzony wódz +7 

 

Jeszcze pewnie z czegoś, ale zapomniałem ;p

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bronie 30 lvl +0 standardowo z bestów.

Z best kapitana, hae tae bodajże +6

Odrodzony wódz +7 

 

Jeszcze pewnie z czegoś, ale zapomniałem ;p

A przeklęte zwierzęta lub dzicy łucznicy / ezoty itp?

Opublikowano

Odnośnie cen w IS to chciałbym was tylko uspokoić

1. Przedmioty (większość) są na stałe więc wystarczy raz na jakiś załadować sobie z telefonu w is i szybko sobie wszystko załatwicie, przecież serwer nie jest "na tydzień"

2. Ceny wcale nie są wysokie, minimalnie większe od innych serwerów ale tak jak już wyżej wspomniałem tutaj załadujesz raz a nie co miesiąc na ten sam przedmiot

3. Są zwoje z sm tak więc bez problemu będzie można kupić sm w grze nie wydając ani grosza na gre

4. będą okazje by wydropić lub wygrać sm oraz są przewidywane promocje 

 

tak więc kumulując to wszystko nie widze powodu by mieć jaki kolwiek problem odnośnie isu czy cen...

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nwm czy bylo zadawane to pytanie, ale czy bedzie wlaczony jakis swiateczny event? szkaty czy cos ;D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Nwm czy bylo zadawane to pytanie, ale czy bedzie wlaczony jakis swiateczny event? szkaty czy cos ;D

Tak, więcej informacji po starcie serwera.

Opublikowano

Co do cen z Item Shopie uwazam ze tanio nie jest... no ale trudno na plu jest jeszcze drozej a ludzi gra duzo. Moze i ma to jakies plusy:

- nie kazdy bedzie mial full IS

- item shop bedzie cos wart

 

Ale za to przesada jest dodawanie takich przedmiotow do IS jak:

 

100x Wzmocnienie Przedmiotu

Cena: 30 SM
Ile sztuk: 100

 

 
100x Zaczarowanie Przedmiotu

Cena: 30 SM
Ile sztuk: 100

 

10x Zwój Egzorcyzmu

Cena: 200 SM
Ile sztuk: 10

Opublikowano

Co do cen z Item Shopie uwazam ze tanio nie jest... no ale trudno na plu jest jeszcze drozej a ludzi gra duzo. Moze i ma to jakies plusy:

- nie kazdy bedzie mial full IS

- item shop bedzie cos wart

 

Ale za to przesada jest dodawanie takich przedmiotow do IS jak:

 

100x Wzmocnienie Przedmiotu

Cena: 30 SM

Ile sztuk: 100

 

 
100x Zaczarowanie Przedmiotu

Cena: 30 SM

Ile sztuk: 100

 

10x Zwój Egzorcyzmu

Cena: 200 SM

Ile sztuk: 10

Zdaje Ci się, wejdziesz na serwer i zobaczysz jak mamy to zorganizowane, jak działają zwoje i zmianki.

Opublikowano

Widzę rusza całkiem przyjemny serwer.

Wiele było takich, których prezentacja była 10/10(Ta również)

No, ale na starcie zawsze było dno.

Mam nadzieję, że na tym serwerze będzie się dało grać.

Chodzi mi jedynie o min. 1k graczy, oczywiście bez wielkich bugów, bo wiadomo małe bugi zawsze się zdarzą.

No i oczywiście miła atmosfera.

Jeśli będzie dobrze to na starcie będę na pewno.

ZabQ mam nadzieję, że zrobisz taką reklamę, że serwer będzie pękać tyle graczy będzie. 
 

To tyle z mojej strony.

Jednym słowem, Powodzenia!

Opublikowano

Zdaje Ci się, wejdziesz na serwer i zobaczysz jak mamy to zorganizowane, jak działają zwoje i zmianki.

 

nie zależnie od systemu, akurat to jest jedyne z czym się nie zgadzam, rozumiem dodania (bo bez zmianek i tak nie wbijesz bonów) rozumiem zwoje (bo bez ku i tak nie wbijesz skilla) ale zmianki to przesada, proszę żeby albo je wycofać albo żeby CONAJMNIEJ zmniejszyć ich ilość dwukrotnie za tą cene. Co do reszty bez zarzutów :)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Ludzie, widzę że wy chcielibyście za 100zł wykupić cały IS. To dobrze, że IS jest trochę droższy, przynajmniej 3/4 serwera nie będzie latała w kostiumach,wierzchowcach,fryzurach,pierścieniach itd. Ja tam kupie na starcie wierzchowca/kostium a resztę kupię sobie za yangi/jakiś czas. Co to byłby za sens jeżeli za 100zł miałbyś wszystko do expa i pvp. To jest medium/hard a nie jakiś easy. Jeżeli cię nie stać to kupujesz w grze,  za yangi od innych. To jest przykład serwera, który nie jest pod IS.

Opublikowano

Ludzie, widzę że wy chcielibyście za 100zł wykupić cały IS. To dobrze, że IS jest trochę droższy, przynajmniej 3/4 serwera nie będzie latała w kostiumach,wierzchowcach,fryzurach,pierścieniach itd. Ja tam kupie na starcie wierzchowca/kostium a resztę kupię sobie za yangi/jakiś czas. Co to byłby za sens jeżeli za 100zł miałbyś wszystko do expa i pvp. To jest medium/hard a nie jakiś easy. Jeżeli cię nie stać to kupujesz w grze,  za yangi od innych. To jest przykład serwera, który nie jest pod IS.

Może i nie chcę całego ISu za 100zł, ale nie chcę też za to 5 itemów  ^_^

 

@Tharel. czy jakiś inny admin - pytanie pewnie już było, ale zapytam jeszcze raz: u kogo będzie reklama? Bo raczej zdajecie sobie sprawę, że reklama tylko o żabq nie sprawi, że na serwerze będą grały tysiące ludzi, dobrze by było, jakby grało te 300-400, a jak wiadomo, na medium/hard nie jest to jakaś wielka liczba. I jeszcze jak z ulepkami? Rozumiem, że ulepszacze jak na PL'u wymagane? Drop ulepków został zwiększony? Jak jest z ulepszaniem epików?

tenor.gif

 

Opublikowano

Może i nie chcę całego ISu za 100zł, ale nie chcę też za to 5 itemów  ^_^

 

@Tharel. czy jakiś inny admin - pytanie pewnie już było, ale zapytam jeszcze raz: u kogo będzie reklama? Bo raczej zdajecie sobie sprawę, że reklama tylko o żabq nie sprawi, że na serwerze będą grały tysiące ludzi, dobrze by było, jakby grało te 300-400, a jak wiadomo, na medium/hard nie jest to jakaś wielka liczba. I jeszcze jak z ulepkami? Rozumiem, że ulepszacze jak na PL'u wymagane? Drop ulepków został zwiększony? Jak jest z ulepszaniem epików?

Jeżeli chodzi o YouTube korzystamy tylko z naszych usług tzn. ZabQ, reszta to jakieś strony typu metin2list i fp.

Jak sam widzisz rezultat nie jest zły, dużo wyświetleń na prezentacji jak i na forum serwerowym. :)

Opublikowano
Zdaje Ci się, wejdziesz na serwer i zobaczysz jak mamy to zorganizowane, jak działają zwoje i zmianki.

Czy to ma oznaczać że zwoje będą czymś nieosiągalnym, baaaaardzo mało dostępnym? :D

Pyt do graczy: Który wierzchowiec będzie najbardziej opłacalny z IS'a ten z 40% expa 100wartości 2k hp? :)

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością na serwer, niby tylko niecale 2dni ale to i tak za długo :D

Czy na start/z misji/metków/bossów będą jakieś wierzchowce na krótki okres czasu?

Opublikowano

A ja tu mam takie pytanko dla graczy bo mam dylemat, wiem że zagram, wiem, że o ile będzie wszystko w porządku to zostane, ale kim do cholery zagrać?? ;D lubie dynamiczne postacie, które głównie nie ustępują w walce i można nimi się nieźle pobawić, jestem wieloletnim zwolennikiem daggera mam już na nim tyle lat przegrane, że głowa mała więc... podobną postacią jest body ale jak wiadomo full abs na miecze i blok ciosów utrudniają czasem zabawe... jakiś pomysł? co powiecie archera?? 

 

a drugie BARDZO ważne dla mnie pytanko skierowane do administracji - Czy pvp na wyższych lvl-ach będzie w miarę szybkie? będzie problem by się pozabijać w walce z potami? testowaliście to?

+ jak z wartościami bonów? bo część prezentacji mi się crashuje i nie zauważyłem by było coś o tym (nie wiem czemu ale w większości prezentacji na mpc mam chociaż kilka zdjęć poucinanych)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Ktos juz predzej pytal lecz nie uzyskal odpowiedzi a sam jestem ciekaw.

Co z ulepkami? Tak jak na PLu czy bardziej cos w stylu potrzebne od 61+ czy cos?

@lolipop10

Nie podali dokladnej wartosci wszystkich bonow choc ktos tam obiecal ze to zrobia dzisiaj. Jak widac jeszcze poczekamy.

Opublikowano

@Razian

Na start dostajemy wierzchowca na 2h, z misji nie ma takich cennych nagród.

 

@lolipop10

Jutro taką tabelke dodam bo na tablecie ciężko mi będzie to ogarnąć.

Nie, nie będzie żadnych problemów związanych z "niemożliwością" zabicia gracza na wysokim lvlu.

 

@MisSsieK

W ulepszaniu oprócz % i nowych setów się nic nie zmieniło.

Opublikowano

Ktos juz predzej pytal lecz nie uzyskal odpowiedzi a sam jestem ciekaw.

Co z ulepkami? Tak jak na PLu czy bardziej cos w stylu potrzebne od 61+ czy cos?

@lolipop10

Nie podali dokladnej wartosci wszystkich bonow choc ktos tam obiecal ze to zrobia dzisiaj. Jak widac jeszcze poczekamy.

Ulepszacze dropimy normalnie ale zostały dodane skrzynie ulepów które można dropnąć np. z bossów lub metinów albo zakupić w sklepie za PO

 

Czekam z niecierpliwością na serwer, niby tylko niecale 2dni ale to i tak za długo :D

Czy na start/z misji/metków/bossów będą jakieś wierzchowce na krótki okres czasu?

tak na start dostajemy wierzchowca bodajże na 2h

 

A ja tu mam takie pytanko dla graczy bo mam dylemat, wiem że zagram, wiem, że o ile będzie wszystko w porządku to zostane, ale kim do cholery zagrać?? ;D lubie dynamiczne postacie, które głównie nie ustępują w walce i można nimi się nieźle pobawić, jestem wieloletnim zwolennikiem daggera mam już na nim tyle lat przegrane, że głowa mała więc... podobną postacią jest body ale jak wiadomo full abs na miecze i blok ciosów utrudniają czasem zabawe... jakiś pomysł? co powiecie archera?? 

 

a drugie BARDZO ważne dla mnie pytanko skierowane do administracji - Czy pvp na wyższych lvl-ach będzie w miarę szybkie? będzie problem by się pozabijać w walce z potami? testowaliście to?

+ jak z wartościami bonów? bo część prezentacji mi się crashuje i nie zauważyłem by było coś o tym (nie wiem czemu ale w większości prezentacji na mpc mam chociaż kilka zdjęć poucinanych)

PvP jest w miarę szybki ale nie na tyle ze 2 osoby w takim samym eq zabiją się na skilla czy dwa ;D

Opublikowano

Odnośnie tabelki, pragnę zaznaczyć, że niektóre bonusy kompletnie nie wchodzą do przedmiotów, np. Odporność na wiatr.

Opublikowano

Odnośnie tabelki, pragnę zaznaczyć, że niektóre bonusy kompletnie nie wchodzą do przedmiotów, np. Odporność na wiatr.

Jesli inne bonusy tego typu czyli odp na ogien blyskawice czy max pe to super ;)

Ulepszacze dropimy normalnie ale zostały dodane skrzynie ulepów które można dropnąć np. z bossów lub metinów albo zakupić w sklepie za PO

 

 

tak na start dostajemy wierzchowca bodajże na 2h

 

 

PvP jest w miarę szybki ale nie na tyle ze 2 osoby w takim samym eq zabiją się na skilla czy dwa ;D

No to rewelacja, dziekuje ;)
18438724560545478762_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...