Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Medium Malestia.pl - Start 12 grudnia


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
troche ten IS odpycha. ktoś kto na początku właduje kase w ISa i kupi all co potrzebne to będzie kilkakrotnie mocniejszy od normalnego gracza jeśli chodzi o łatwość i szybkość expienia. Rozumiem że zarobić na serwer trzeba ale te ceny są za wysokie. Kupić można wierzchowca, peta, kostium, fryzure, pierścien do expa, PDka, dodania i zmianki co razem daje potężnego kopa. Zwykły gracz zostanie w tyle ;p

Co do cen się zgodzę, ale Is na tym polega że jak zainwestujesz masz łatwiej.

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie hodzi o wartość tylko o ilości możliwości w 1 bonie czyli hp 500,1000,1500,2000 po h** tyle 

dobra ja pierpapier wyjdz juz stąd bo sie Ciebie czytać nie da. Na profilu 23 lata a orto jak na 12. no kuria :)). Wali nas to że nie zagrasz kumasz? Jestes jednym graczem na milion. Idz płakac gdzie indziej

Opublikowano

Ranga bojownik jest za zabicie dokładnie 2500 osób, czyli jak zabiję 2501 to już nie będę miał tej rangi? Tak wnioskować można z tej dennej prezentacji.

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...