Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Medium Malestia.pl - Start 12 grudnia


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ojej tabelka z bonusami jak na typowym Hardzie. :D Te wartości 3% 4% 500hp chyba nie potrzebne. ;/

Kolega Up przeczytaj prezentacje tam o tęczowych pisze. A wierzchowiec startowy na 2h...

Opublikowano

Ojej tabelka z bonusami jak na typowym Hardzie. :D Te wartości 3% 4% 500hp chyba nie potrzebne. ;/

Kolega Up przeczytaj prezentacje tam o tęczowych pisze. A wierzchowiec startowy na 2h...

to jest właśnie rewelacja ! uwielbiam ten serwer za to <3 nienawidze serwerów które sie nazywają medium czy medium / hard a każdy w perf eq lata, a jedyną różnice robi lvl bo eq i tak każdy na +9 wbije... w końcu jakaś rywalizacja i większy problem z eq. Błagam nie zmieniajcie wartości bonów <3

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Dlaczego administracja ZabQ & Tharel twierdzą, że to będzie dobry stabilny serwer? Mieli juz conajmniej kilka serverow i kazdy padał ze względu na słabiutką reklamę = brak graczy.

 

 

 

Ojej tabelka z bonusami jak na typowym Hardzie.  :D Te wartości 3% 4% 500hp chyba nie potrzebne. ;/

Kolega Up przeczytaj prezentacje tam o tęczowych pisze. A wierzchowiec startowy na 2h...

 

 

Nie ma w prezentacji ani informacji gdzie dropią tęczowe klucze ani o czasie wierzchowców więc się zapytałem.

Opublikowano

Tęczowe klucze są w sklepie PO (dosyć tanio), IS i bodajże na wyższym poziomie z czegoś dropią (tu nie jestem pewien).

Opublikowano

fajnie sie zapowiada ale z tymi bonami to trochę lipa nie można dać HP 1500,2000  siła,itp 8,12 i odporność miecze,itp 10,15 po co tyle tych wartości bonów darmowy syf no i

ile % jest na pomyślne przeczytanie KU

ile % jest na pomyślne przeczytanie tych smoczych KU i co ile je można czytać

ile % jest na pomyślne włożenie KD +5 i czy można KD ulepszać jeśli tak to od +ilu do +5

i czy by nie dało rady zrobić coś żeby było więcej wojen gildii tak jak było w 2008/2010 na plu wojen gildii było pełno jedna gildia miała minimum 2/3 wojny dziennie to były za******e czasy no a teraz  na każdym serwie tego brak,

no i te tęczowe klucze to lipa jak mam zrobić misje na małym lvlu jak nie będę ani PO ani kasy na IS ani kasy w grze żeby kupić od kogoś lipa trochę za misje od biologa na małym lvl żeby dostać chociaż 1 albo za jakąś inną misje na małym lvlu.  

zxc

Opublikowano

Moim zdaniem jest git ! i oby nie było bonswistchera....będzie ciekawiej....

BS jest w cliencie ;)

 

A co do bonów to najlepiej wywalić tylko te pierwsze dwie wartości i zostawić trzy ostatnie, takie rozwiązanie jak na medium/hard powinno być najlepsze moim zdaniem :P

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Co wy macie do tych bonow? Wy sie w łby pierdolnijcie, to jest medium/hard czyli bony sa idealne. Graliscie na Ascarialu? Taki sam typ serwera jak ten ale pewnie dla was to byl ultra hard...

Opublikowano

Witam przeczytałem prezke i kilka stron dyskusji (nudne to czytanie kazdej strony bo tylko kłótnia)

Prezentacja bardzo fajna. Od czasów Dreinora (sory za nazwe ale serwer i tak off) nie widzialem serwera który by miał taką ilość dungeonów. No może Resthea (tez upadla) miała tyle dungów ale nie zostały wprowadzone na start (niestety szybciej padł serwer i update z dungami).

Bardzo fajna sprawą jest system zbrojek które robi się do pvm (inne bony/wygląd super) - coś jak z Kalimdor (tez super serwer ale już od dawna off)

Kolejnym + jest wygląd broni naprawde super wyglądają aż chce się grać i je nosić. :D

 

A teraz seria pytań:

- działa u was prawidłowo dmg u postaci szaman/ninja? Chodzi mi o bicie z konia (na 1/2 serwerów wchodzi tym postaciom co 2hit)

- Czy jest ograniczenie szybkości ruchu?

- Ile dają na start buty wiatru?

- Na start dostajemy peta żabe? są też inne pety? Czy wygląd peta daje inne bonusu czy to zależy od zmianki (wiem ze jest filmik ale jestem w pracy i nie mam jak oglądnąć)

- Gdzie dropią przepustki na dungeony? Metiny/bosy/moby? Czy tylko IS?

- Jak z koniem? Co ile czytamy medale konne itp?

- Biolog ma standardowe nagrody? Jaki czas oddawania?

- Respy metinów zostały powiększone?

- Drop z mobów standardowy że dropi pełno syfów? czy pisany od nowa?

 

To tyle jak narazie pytań. Prosze o odpowiedz na te

Co do serwera zagram na pewno.

3b2cf76ad4ac5.png

Opublikowano

Za 1 razem na każde wejście na dungeon nie trzeba żadnego klucza, dopiero jak chcecie wejść 2 raz, gdzie są już całkiem inne nagrody, to wymagany jest klucz.

 

 

@Rebii

 

1. Po prostu masz za duzo szybkości ataku.

2. Tak, bodajże 200-250

3. 30 lub 60 speeda na 3 dni, chyba 30

4. Pet na start jest na 3 dni i daje 50 wartości ataku i 1000hp, pety z IS są na stałe, mają 1 lvl i się je expi.

5. Tak jak napisałeś, bossy itd.  :)

6. Medale konne co sekundę, czytamy je klikając na nie.

7. Nagrody są lekko edytowane, od 30 minut po kilka godzin, są dostępne eliksiry w is jak i w grze, które zerują czas oczekiwania.

8. Tak, dwukrotnie.

9. Pisany od nowa

Opublikowano

fajnie sie zapowiada ale z tymi bonami to trochę lipa nie można dać HP 1500,2000  siła,itp 8,12 i odporność miecze,itp 10,15 po co tyle tych wartości bonów darmowy syf no i


ile % jest na pomyślne przeczytanie KU


ile % jest na pomyślne przeczytanie tych smoczych KU i co ile je można czytać


ile % jest na pomyślne włożenie KD +5 i czy można KD ulepszać jeśli tak to od +ilu do +5


i czy by nie dało rady zrobić coś żeby było więcej wojen gildii tak jak było w 2008/2010 na plu wojen gildii było pełno jedna gildia miała minimum 2/3 wojny dziennie to były za******e czasy no a teraz  na każdym serwie tego brak,


 


Odpowie ktoś 


zxc

Opublikowano

Fajnie by było, gdybyście wprowadzili płatność paysafecard :)
Nie mogę doczekać się startu :)

// oby serwer wypalił jutro bez zadnych przeszkód ;p

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Co daje ten wierzchowiec na start?

10% na moby, wierzchowiec trwa przez 2 godziny.

 

 

fajnie sie zapowiada ale z tymi bonami to trochę lipa nie można dać HP 1500,2000  siła,itp 8,12 i odporność miecze,itp 10,15 po co tyle tych wartości bonów darmowy syf no i

ile % jest na pomyślne przeczytanie KU

ile % jest na pomyślne przeczytanie tych smoczych KU i co ile je można czytać

ile % jest na pomyślne włożenie KD +5 i czy można KD ulepszać jeśli tak to od +ilu do +5

i czy by nie dało rady zrobić coś żeby było więcej wojen gildii tak jak było w 2008/2010 na plu wojen gildii było pełno jedna gildia miała minimum 2/3 wojny dziennie to były za******e czasy no a teraz  na każdym serwie tego brak,

 

Odpowie ktoś 

 

1. 40%

2. 30%, co 2 godziny

3. Dokładnych % nie znam, tak można ulepszać.

Może coś dodamy do tych wojen, żeby się ożywiły, ale to najwcześniej na update.

Opublikowano

@Danthe

Na na Ascarialu nie bylo wartości 3% i 5% odporności. :) Więc na Ascarialu było dużooo łatwiej. ;) Było 8/12/15 a tu jest 3/5/8/10/15.... Więc nie porównuj.

Opublikowano

Nie no z tymi bonami to cos mi sie wydaje ze troche przesadziliscie i wiele osob moze przez to zrezygnowac. Usuncie chociaz te pierwsze, minimalne wartosci typu 3% czy 500hp i starczy. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...