Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shayen.eu - Jazdaaaaaa! Start Piątek 17:00 [Dedyk] [Easy]


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rano (nie wiem jak teraz bo clienta już nie mam) nie działał anty- exp. Próbowałem różnych kombinacji z nim i efektu żadnego. Tak na przyszłość, jeżeli to bug to go poprawcie. Na forum nie będę się rejestrował, bo nie mam już po co.

 

Antyexp działa bo sam sprawdzalem zaraz po tym jak to napisałeś. Może on wadliwie działać na 1-10poziomie, bo exp leci po prostu bardzo szybko i nie wyrabia z cofaniem. 

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy biolog musi być co 20 min ? I czy odpalone jest tylko 1ch ? Ponieważ dużo ludzi na spotach jest..

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Aktualizacja #2

- Dodano wspólny czat królestw.

- Poprawiono drop przepustek

- Poprawiono( a raczej dodano) 2 ulepki do dropu.

- Dodano fryzury (o tym niedługo..)

- Poprawiono bład który czasem wywalał channel

- Dodano olejek wygnania do Handlarza

- Dodano Zaklecie modyfikacji do Handlarza

- Dodano Marmury do Handlarza (Mozna je zaklinac u kapitana, wystarczy przesunac na niego zakupiony marmur)

- Zmniejszono HP mobów na mapie od 95 poziomu.

i pare innych mniej waznych rzeczy.

 

 

Kolejna i mam nadzieje ostatnia przerwe techniczna jak na razie planuje na godzine 16:00.

Opublikowano

Serwer wygląda na stabilny, prezentacja ładna, ilość osób również ładnie się trzyma. Polecam!

Opublikowano

Serwer wygląda na stabilny, prezentacja ładna, ilość osób również ładnie się trzyma. Polecam!

No sorry, ale 100 osób to niezbyt dużo.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Serio, Harnaś serio? 62 online? 2 tygodnie i off. 

 

Nie, na niby. 

 

Nie baw się w proroka. Serwer działa, śmiga i buczy. Coraz więcej osób gra. 

Opublikowano

Wiecej? zobacz na licznik 80 online.

 

Średnio jest 150online, przed chwilą była przerwa, a przed nią licznik nie działał za najlepiej z powodu błędu z channelami który wyeliminowaliśmy i ludziom postacie bugował

 

 

 

Dodana została opcja zakupu SM przez Paypal

Poprawilem exp na mapie od 95 juz nie cofa.

Zablokowalem tepanie postaci ponizej wymagane poziomu na inne mapy przez slub

Zmniejszylem drop pereł z metinów o 35%

Zmniejszylem regenracje HP bossa na mapie od 95

Opublikowano

1819673.jpeg


 


 


Start serwera już za nami, wypadałoby Coś zorganizować, ale pierw zacznijmy od wyników konkursu na Slogan serwera.


 


Wyłoniłem dwa wygrane miejsca.


 


1. Shazzy, a jego slogan to


''


Shayen.eu - wkrocz do epickiego świata fantasy!''


 


2. Naiz, a jego slogan to


''Shayen - Wejdź i wciągnij się w bajeczny klimat Metin2''


 


Proszę o kontakt z wygranymi na PW!


 


 


 


 


A teraz co do konkursu OX.


 


Odbędzie się on o godzinie 13:00.


Pytania będą dotyczyły Naszego serwera - czyli serwera Shayen, także nie wzorujcie się tym, co piszą na wiki i tak dalej...


Nagroda... hehe, to pozostanie tajemnicą, wygrywaja maksymalnie 3 osoby na runde.


 


 


Zapraszamy! ;-)


Opublikowano

 

1819673.jpeg

 

 

Start serwera już za nami, wypadałoby Coś zorganizować, ale pierw zacznijmy od wyników konkursu na Slogan serwera.

 

Wyłoniłem dwa wygrane miejsca.

 

1. Shazzy, a jego slogan to

''

Shayen.eu - wkrocz do epickiego świata fantasy!''

 

2. Naiz, a jego slogan to

''Shayen - Wejdź i wciągnij się w bajeczny klimat Metin2''

 

Proszę o kontakt z wygranymi na PW!

 

 

 

 

A teraz co do konkursu OX.

 

Odbędzie się on o godzinie 13:00.

Pytania będą dotyczyły Naszego serwera - czyli serwera Shayen, także nie wzorujcie się tym, co piszą na wiki i tak dalej...

Nagroda... hehe, to pozostanie tajemnicą, wygrywaja maksymalnie 3 osoby na runde.

 

 

Zapraszamy! ;-)

 

Nie da rady zrobić OX'a o 18-19? :l

tenor.gif

 

Opublikowano

Przypominam o dzisiejszym konkursie OX na którym do wygrania będą..... unikalne (póki co) fryzury z ciekawymi bonusami oraz inne mniej wartościowe nagrody. Pytania będą dotyczyły naszego serwera, także nie szukać gotowych odpowiedzi w internecie. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...