Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shayen.eu - Jazdaaaaaa! Start Piątek 17:00 [Dedyk] [Easy]


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bs dozwolony? jak tak masz jakiegos co dziala? 5 slotowy nie odpala wgl gry.

Administrator raczej nie da Ci Bs'a, lol. xD

 

BS działa, tylko trzeba wiedzieć jaki. 

 

Będzie reklama?

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko ze wszystkie z tego forum nie dzialaja mhm

Bo client jest ''lekko'' zabezpieczony, harnaś to nie amator.

 

Czemu zmieniliście stronę? tamta była ładniejsza. xD

Opublikowano

Administrator raczej nie da Ci Bs'a, lol. xD

 

BS działa, tylko trzeba wiedzieć jaki. 

 

Będzie reklama?

 

 

Będzie, poki co musze jeszcze pare rzeczy ogarnąć przy serwerze.

 

 

Na Weekend może uda się Wam może jakieś raty skombinować, lub coś innego... obserwować forum jutro ;-)

Opublikowano

Co z reklamą? Bo widzę, że naprawdę mało ludzi 130.. To nie jest wiele. ;/


Z tego  co widzę, to serwer pełen bugów. :) Dopiero co wbiłem a już mi exp cofa na 2 lv :/

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Co z reklamą? Bo widzę, że naprawdę mało ludzi 130.. To nie jest wiele. ;/

Z tego  co widzę, to serwer pełen bugów. :) Dopiero co wbiłem a już mi exp cofa na 2 lv :/

 

 

Nie uzyles przypadkiem anty expa?:)

 

 

 

 

Reklama bedzie jak ogarne to co mam ogarnac, postaram sie jutro juz zalatwic cos.

Opublikowano

Sprostowanie co do Expa.

 

Ludki moje kochane, sprawa jest prosta... i wystarczy wziąć to na chłopski rozum.

 

Jeżeli macie 250lvl maksymalny, to też macie przeskoki w expach i bywają trudne momenty, tutaj maksymalny jest 130lvl i ciezko jest wbić np od 75 do 85, tak samo ciezko bedzie od 125 do 130 i tak dalej, pamietajcie ze tutaj jest 130, nie 250 i jakby exp leciał tak jak od 1 do 10 ciągle, to juz by topka byla zapelniona w 130lvlach, a tego chyba nie chcemy.

 

 

Co do BS-a, nie będzie go wgranego. Czemu?

 

Bonusy źle nie wchodzą, są usunięte syfiaste (jeszcze na mistyki musze usunac), zmianka się nie konczy, są tez perfekcyjne. W dodatku są tez wody które daja odpornosci/silny na i tak dalej i gdybym dał Wam bs-a to by to wszystko sensu nie miało po prostu.

Opublikowano

Polecam! Harnasiek super babeczka  <3 Serwerek przetestowany, nie ma błędów, bugów itp. Nic tylko grać! ZAPRASZAM!

r3ePj8E.png

Opublikowano

Będą jakieś nagrody lub upominki dla osób udzielających się w beta testach ?

 

ps: Serwer fajny. Harnaś wie co dobre ^^

Beta Testerzy Ci aktywni dostali SM ^^

tenor.gif

 

Opublikowano

Będą jakieś nagrody lub upominki dla osób udzielających się w beta testach ?

 

ps: Serwer fajny. Harnaś wie co dobre ^^

 

 

Jak ktoś uważa, ze zasługuje na nagrode niech się zgłosi do mnie na forum z nickiem z bety

Opublikowano

Dodajcie av2 bo nei mam zamiaru expic w av1 przy 20 osobach na spocie...

Ja jakoś normalnie sobie expiłem od 75 do 85 na spocie jednym o.O 

tenor.gif

 

Opublikowano

O godzinie 21:00 zostały dodane nastepujące poprawki:

 

- Dodano przedmioty ślubne do handlarza (obok kowala i handlarki)

- Dodano zwój usuwania KD

- Poprawiono cofanie Silnego Ciała

- Poprawiono Drop kryształow z metinów

- Poprawiono HP Berana Setao

- Poprawiono Exp z zinów oraz z pająków w v3

- Poprawiono przywołania Metinów które dostajemy na start.

- Usunieto drop zbędnych książek

- Dodano możliwość handlowania kostiumami

- Usunieto zbedne bonusy

 

Pozdrawiam! ;-)

Opublikowano

Zagrałbym, wszystko fajnie... ale liczba odstrasza w cholere.

30w00ut.png

 

 

Uwierz - też bym chciał więcej osób i ciągle się o to staram, od jutra sie tym zajme pełen opór bo póki co poprawiam jeszcze pare rzeczy przy serwerze i nie mam głowy do reklamowania teraz.

Opublikowano

Zagrałbym, wszystko fajnie... ale liczba odstrasza w cholere.

30w00ut.png

Bo brak reklamy i dlatego ^^ Serwer jest naprawde bardzo świetny

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...