Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shayen.eu - Jazdaaaaaa! Start Piątek 17:00 [Dedyk] [Easy]


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja przedstawia serwer jako bardzo przyzwoity.

Już zasysam + sprawdzę i mam nadzieję ,że miło się zaskoczę :D.

Aktualnie szukam serwera na którym mógłbym zostać na dłużej, który po prostu szybko mi się nie znudzi , także gra na nim to powinna być czysta przyjemność. 


Może być to Global albo Prywatny.


Masz jakiś pomysł?


Napisz na PW a na pewno będę wdzięczny  :)

Opublikowano

Banowanie też sprawne =D

 

 

Strona juz działa, mozecie robic konta i tak dalej..

shayen.eu

Dobra pare pytań jeszcze :D

 

 

1.Trundo o trute ?

2.Co z expem w ile wbije maxa ?

3.Co z smami za betę :D?

Opublikowano

Dobra pare pytań jeszcze :D

 

 

1.Trundo o trute ?

2.Co z expem w ile wbije maxa ?

3.Co z smami za betę :D?

 

 

Truta z bossow rip+

nie wiem

na forum info

 

 

Zastanowie sie nad tym BS...

Opublikowano

nie moge pobrac klienta.

Da rade inny hosting albo jakieś wskazówki bo coś mi nie idzie od tego chmielu :D

 

Na stronie w dziale download są 4 hosty.

fajnie zrobilem konto i loguje się a zle passy. zmienilem je znowu i znowu zle

Napisz do mnie na PW login jaki użyłeś i e-mail.

Opublikowano

Tylko mnie zbugowało w v2 - podczas ładowania paska wywala clienta.

 

 

Odbugowanie jest na stronie, tylko nie mam pojecia czemu Cie zbugowało bo innym v2 działa.

Opublikowano

Już na 5 serverze widzę taką samą stronę, kreatywność :) Trochę mało osób na starcie :(

Opublikowano

Już na 5 serverze widzę taką samą stronę, kreatywność :) Trochę mało osób na starcie :(

 

 

Strona ma być bezpieczna, a nie lsniąca i pachnąca.

 

Liczba osób się ustatkuje z czasem, obiecuje ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...