Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Shayen.eu - Jazdaaaaaa! Start Piątek 17:00 [Dedyk] [Easy]


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbijać na start, serwer wydaje się super.

Robimy rozpier*** :)

Harnaś wreszcie coś dobrego.

 

 

Skąd magiczny metal ?

Ze szkat blasków najszybciej.

 

dalej nie moge pobrać

 

Bedzie reup na inne hostingi jeszcze.

Opublikowano

Serwer Easy - max lvl to 130, pkt statusu to 95, bony nie wchodzą max, metale ze szkat blasku itd. bujda na resorach o tak zwanym easy  :D ale cóż powodzenia  xD

Opublikowano

Serwer Easy - max lvl to 130, pkt statusu to 95, bony nie wchodzą max, metale ze szkat blasku itd. bujda na resorach o tak zwanym easy  :D ale cóż powodzenia  xD

 

 

Nie każdy serwer musi mieć 250lvl po 15 epików i wszystko u handlarzy.

Metale dropią ze szkat blasku oraz z bossów i lecą dość dobrze.

Bonusy maksymalne nie wchodzą bo chce by też perfekty miały swoją wartość.

Opublikowano

Nie chce nic mowic ale jego serwery nigdy dlugo nie staly, lecz dam szanse i wbije.

 

 

No nie stały długo, bo nigdy nie miałem swojego serwera. :v

Opublikowano

Nie każdy serwer musi mieć 250lvl po 15 epików i wszystko u handlarzy.

Metale dropią ze szkat blasku oraz z bossów i lecą dość dobrze.

Bonusy maksymalne nie wchodzą bo chce by też perfekty miały swoją wartość.

 

a co do metali to mogli byście zrobić aby bylo 100% ulepszeń metalami a bodziami nie

Opublikowano

a co do metali to mogli byście zrobić aby bylo 100% ulepszeń metalami a bodziami nie

 

Metal działa na tej zasadzie, ze nie pali itemku w dól, bodzie tak. Poza tym metali jest tyle, że spokojnie Ci wystarczy, a jakbym dał 100% na ulepszenie nimi, to zrobienei ekwipunku ograniczałoby się do uzbierania x ilości ulepszaczy.

Opublikowano

Dobra, dobra wbiję na serwer zobaczymy co Harnaś zmoncił. :D

Powodzenia na starcie Harnaś. :D

 

Widzę stoisz u kreta, widzę też strona się zmieniła. :P <_<

 

Serwer wydaję się prosty ale zobaczymy czy ciekawy jest. :D

Opublikowano

Wpadnę zobaczę wygląda Ciekawie, lecz grać zacznę dopiero za miesiąc, jeżeli nie padnie bo jakoś harnaś nie ma dobrej opinii na mpc więc szkoda marnować czasu jeżeli serwer powiedzmy po 2 tyg padnie. nie mówię że tak będzie, dla tego mówię że prawdziwą gra na serwerze zacznę po miesiącu istnienia ; )

😅

Opublikowano

Server easy a jak widze bony to leje po pas . Bon na ludzi 3 rozne wartosci ? Smiech na sali

 

Wszystko jest zrobione celowo, po to, aby nie brać wszystkich na tzw. jednego hita. :)

Opublikowano

Wszystko jest zrobione celowo, po to, aby nie brać wszystkich na tzw. jednego hita. :)

To pieknie , zamiast dropu i expa bedzie stanie i wbijanie bonow do pvp jak i do expa godzinami .

Strzala dla was --------->

Opublikowano

To pieknie , zamiast dropu i expa bedzie stanie i wbijanie bonow do pvp jak i do expa godzinami .

Strzala dla was --------->

 

 

Mozesz expic i dropic przy tym robiac bony bo zmianka się nie konczy :)

Opublikowano

Japierdziele, narzekacie że bony nie max, że trzeba zatrzymać się by je wbić zamiast expić.. A jak bony są max to płaczecie że w 2 dni max lvl i nuda bo nie ma co robić w m1. Serwer naprawdę fajnie wygląda i warto dać mu szansę. Ja tak zrobię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...