Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mialem te same problemy co 2 posty wyzej, ten drugi zniknal po jakims tam update, a ten pierwszy mam nadal ( zaladowane skrypty itp ale brak menu) help

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiecie moze o co chodzi ? robilem dzis formata zainstalowalem wszystkie C++ jak i NetFreameworka40972388163396917321.jpg

Za duża sygnatura.

Opublikowano

Możesz wrzucić na jakiś serwer,o ile jest posiadasz,stary cleaner L#? było to tylko okienko w cmd,te nowe nie przypadają mi do gustu jakoś

Opublikowano

Compiling Error przy sporej ilości skryptów?

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Compiling Error przy sporej ilości skryptów?

Specjalnie sprawdzałem, czy wszystkie skrypty się kompilują.

Wszystko się kompiluje jak kompilować powinno  B).

 

Użyjcie LSharpCleanera.exe usuńcie wszystko związane z LeagueSharpem poprzez program w Roaming oraz Local.

Po udanej operacji, uruchomcie LeagueSharp.loader.exe i poczekajcie aż wszystkie skrypty poprawnie się skompilują.

QUhIR7.png

Opublikowano

Robiłem tak kilka razy, na laptopie mam tak samo.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

mam pytanie . Co robił Expoilt framework który obecnie się nie kompiluje ?

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

mam pytanie . Co robił Expoilt framework który obecnie się nie kompiluje ?

Exploit Framework został usunięty z gita.

Był zwykłym "Lag Hackiem".

 

Początkowo służył jako "szablon" exploitu.

QUhIR7.png

Opublikowano

Ściągnąłem najnowszą paczkę z pierwszego postu mam zainstalowane te wszystkie vc i net framework ba nawet usuwałem i od nowa instalowałem ale to nic nie dało nadal L# się nie injectuje.

Opublikowano

siema po tym update co skrypty zostały uporządkowane wywala mi do 3-4 razy bug splash jak gram ;c 

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

siema po tym update co skrypty zostały uporządkowane wywala mi do 3-4 razy bug splash jak gram ;c 

Sprawdzałem paczkę, nadal sprawdzam.

Podczas sprawdzania, nigdy mi jeszcze nie wywaliło bugsplata.

QUhIR7.png

Opublikowano

siema po tym update co skrypty zostały uporządkowane wywala mi do 3-4 razy bug splash jak gram ;c 

 

 

Jak masz w teamie swoim lub enemy nidalkę to bugsplaty będziesz dostawać (błąd z core)

Opublikowano

siema po tym update co skrypty zostały uporządkowane wywala mi do 3-4 razy bug splash jak gram ;c 

mam to samo ;/ potrafi co 2 minuty tak sie robic...

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

mam problem

uporałem sie z błędami i msvcr120

ale teraz  ciagle w programie mam status update i ciągle tak

a jak klikne to jest

"league sharp is update for the installed league of legends version."

 

naciskalem juz ten lsharp dwolnoader ale pokazuje ze nie ma nowych aktualizacji

działa ;)

Opublikowano

Słuchaj HeheheM czy nie mógł byś zrobić na 1 stronie tematu napisać datę wydania paczki czy aktualny status L#? Zapobiegło by to tym tematom "Kiedy update?".

Opublikowano

Słuchaj HeheheM czy nie mógł byś zrobić na 1 stronie tematu napisać datę wydania paczki czy aktualny status L#? Zapobiegło by to tym tematom "Kiedy update?".

1oigde.jpg

Status L# mogę dodać do tego tematu, jeżeli tylko chcecie.

QUhIR7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...