Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Necropolis Tego jeszcze nie widziałeś! Start jutro! [Dedyk] [Medium]


Rabik136

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle sie prezentuje oby grało więcej osób niż na tych serwerach co wczoraj wystartowały 

                                                      Btw.

Kto jest w administracji?

Ciastko, Dexel - admin forum

Maximus, Exit - admin gry

Admin - Hard Admin

Opiekun ts3- eragon, hangup

G.Moderator - AraTos

Tak pisze na liście. 

 

Wystarczy fakt, że wiem, na czym ten serwer stoi (pliki) i już jestem święcie przekonany, że bez błędów się nie obejdzie, bo pliki te niszczą się same, nawet nie trzeba dotykać. No ale fakt - wszystko wyjdzie po starcie, póki co radziłbym zmienić slogan jeżeli szanujecie graczy - bo takich serwery były setki, a okłamywać potencjalnych osób które będą u Was grać nie jest dość mądre.

Pozdrawiam i powodzenia życze, choć wiem, że będziecie mieć zamieszania z tymi plikami jak każdy.

 

A i żeby było jasne, to nie jest żaden bezpodstawny hejt, durna opinia czy inne tego typu pierdoły, po prostu pewne rzeczy się nie zmieniają. ;)

{PODAJ MI KUŹWA CHODŹ 5 SERWERÓW KTÓRE WYSTARTOWAŁY BEZ BUGÓW ? No czekam. 

Ts jakis jest :)

Pisze na forum xxx

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ts jakis jest :)

 

@Edit

Ok mam ;). Proponuje dać ip ts na strone główną :)

Właśnie dodajemy :) IP ts na strone za chwile bedzie klient :D!

Opublikowano

Ciastko, Dexel - admin forum

Maximus, Exit - admin gry

Admin - Hard Admin

Opiekun ts3- eragon, hangup

G.Moderator - AraTos

Tak pisze na liście. 

 

{PODAJ MI KUŹWA CHODŹ 5 SERWERÓW KTÓRE WYSTARTOWAŁY BEZ BUGÓW ? No czekam. 

Pisze na forum ts3.e-ets.pl

 

 

Ale nie spinaj dupki.

 

 

Da rade wystartować wczesniej? Tak ok 16? Im wczesniej tym lepiej, weekend jest a bym sobie pograł =D

Opublikowano

Ale nie spinaj dupki.

 

 

Da rade wystartować wczesniej? Tak ok 16? Im wczesniej tym lepiej, weekend jest a bym sobie pograł =D

Serwer wystartuje o najszybciej o 18

Opublikowano

mam takie pytanko szaman healer jak się tutaj sprawdza w PVP/PVM :D dam rade bossy ubić :p?

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Myślę że w PvP jak i expie każda klasa w pewnym stopniu da sobie radę :)!


Kiedy dasz tego linka do klienta ^^ ?

Link do klienta jest na stronie w dziale pobierz Mirror pierwszy :)  z mega.co.nz zaraz dam na forum chwileczke

Opublikowano

z tego co wiem to tak jest ze 10 kamykow i masz p:) i kazdy wbija na 100%

Dokładnie tak jest, kamienie możemy wydropić z każdego kamienia metin w M1, M2 jest ich zwiększony resp jak było widać na jednym z odcinków z serwera! Za 1h będzie podany klient z drugiego hostingu do pobrania!

 

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI KONT MOŻNA JUŻ ZAKŁADAĆ!!

Opublikowano

dzieki za info 

moze ja nie doczytalem ale nie widze jakie potrzebne sa rzeczy do ulepszenia np trytona itp 

Nie mamy wypisane dokładnie jakie dany ulepszacze sa potrzebne by ulepszyc bron ale moge podac ss wszystkich ulepek z serwera jeżeli jest taka potrzeba!

 

BONUSY JUŻ NA STARCIE BEDA WCHODZIĆ O MAKSYMALNEJ WARTOŚCI

Opublikowano

Nie mamy wypisane dokładnie jakie dany ulepszacze sa potrzebne by ulepszyc bron ale moge podac ss wszystkich ulepek z serwera jeżeli jest taka potrzeba!

 

BONUSY JUŻ NA STARCIE BEDA WCHODZIĆ O MAKSYMALNEJ WARTOŚCI

to poprosze o podanie SS-ow

Opublikowano

Ile osób spodziewacie sie na starcie i w ile wbić można 100lv Btw. Skąd truta

Ile osób no spodziewamy się jak najwięcej mamy juz podan 100kont założonych reklama dalej robi sie do 19 daleko bedzie dobrze. Truta z red lasu metki :)

 

to poprosze o podanie SS-ow

Za chwile dam :)

 

@Edit

 

Ulepszacze

 

78758750963797248826.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...