Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Chcialbym zaprosic 2 osoby do nowego projektu, nowego serwerwa dedykowanego metin2. Chcialbym, aby serwer wybil się ponad sczyt tych brzydko pisząc "łachmanów" które są obecnie na rynku polskim.

Serwer dedykowany już jest.

Potrzebuję do Teamu takich osób jak:

- Technik

- Webmaster

 

Co musi potrafic technik?

 

- Zabezpieczyc pliki serwerowe

- wgrywac nowe mapy; moby na mape, respowiska, metiny i respy metinów

- Wgrywac nowe zbroje, bronie i biżuterie

- Edytowac klienta

- Edycja mysql

- Mile widziana znajomośc języka lua

- Mikrofon

- Umiejtenosc komplikowania firewalla z kernelem.

- Robienie zabezpieczen.

 

Co musi potrafic webmaster?

 

- Pisania strony od postaw

- Zabezpieczenia przed SQL injectorami

- Znajomosc języka PHP i HTML

- Mile widziana edycja graficzna

- Mikrofon

Owe osoby muszą miec minimum 16 lat.

 

Poszukuję profesjonalistów, a nie takich osób które były GM'ami na serwerach.

Tworzenie projektu chciałbym ukończyc do końca miesiąca.

Praca nasza będzie długodystansowa, a nie tylko na zlecenie.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

1307698452.gif

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem doświadczonym grafikiem . Chętnie podejmę się współpracy z administracją serwera dedykowanego . PW lub GG 22657684

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Witam Serdecznie

 

 

Szukany Quester

-Ciekawe Pomysły

-Możliwości robienia nowych questów.

-Pomoc przy poprawie questów

 

 

 

Zainteresowanych Prosze Pisać na Wiadomość Prywatną E-mail lub Gadu-Gadu.

 

3887678

[email protected]

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję pracy jako Technik

Więcej info na GG lub PW Serwer jaki będę pomagał robic jest bez różnicy.

GG:36917114

PW

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Szukam TeamuSerwer dedykowany

 

Szukamy WebMastersa

Wymagania;

-umie napisac strone pod serwer i itemschpiem

-umie napisac forum pod serwer

-Ustawi odpowiedno itemshop pod dotpay

-wiek minimum 15lat

 

Oferujemy

-Posade gm na serwerze dedykowanym

-W puzniejszym czase jakas czesc z is

Opublikowano

Szukam osoby która zna się na tworzeniu serwera "dedykowanego" . Sponsora już mamy i chcemy jak najszybciej ruszyć z projektem .

 

Oczekuję :

 

- Umiejętności dodawania itemów/map/questów

- Wprowadzenia wszystkich plików na serwer dedykowany

- Ogólne edytowanie plików .

Oferuję :

- Posadę w Teamie

- Zyski z IS

 

Kontakt :

 

PW , lub GG 35925078

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Witam Serdecznie

 

 

Szukany WebMaster

-Ciekawe Pomysł Na Strone do Serwera

-Wykonanie strony oraz oskryptowanie.

 

 

 

Zainteresowanych Prosze Pisać na Wiadomość Prywatną E-mail lub Gadu-Gadu.

 

3887678

[email protected]

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

Jako, że posiadam wolne zasoby serwerowe na serwerze o parametrach:

Intel Core i5-2400

4x3.1+ GHz

16 GB DDR3

Debian 64bit

To z checia zasponsoruje serwer metin 2 albo innych gier.

Oczekuje podzialu zyskow z serwera, oferuje rowniez pomoc finansowa (w ramach rozsadku).

Tak wiec jesli posiadasz ciekawy serwer, oczywiscie razem z cala ekipa, to smialo pisz na pw

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Mentor
Opublikowano

Sponsoruje dedyki pod serwery Metin2

 

 

 

Warunki jakie musisz spełniać :

 

- Wiek 16+

- Mieć gotowego serva + client'a

- Strona (Nie koniecznie mogę dać swoja)

- Pliki gotowe do wgrania na dedyka

- Nie otrzymasz pomocy z mojej strony wiec musisz umiec all !

- Mysql + apache + strona + ogólna instalacja jest gotowe odemnie

 

 

Regulamin :

 

- Masz 3dni na wystartowanie z srv od czasu kiedy dostaniesz dedyka ! po tym czasie tracisz dedyka jesli tego nie spełnisz !

- Nie masz gotowych plików lub client'a nie pisz jesli zauwaze ze dopiero robisz pliki itp na dedyku zabieram odrazu dostęp

- Nie szukam dzieci neo którzy maja cos gotowe , ale gówno wiedza o prowadzeniu srv

 

 

Jeśli chociaż 1 warunek złamiesz z "Regulamin" zabieram dedyka bez możliwości odwołania

 

 

 

Kontakt + Informacje:

 

 

Oferuje tego oto dedyka :

 

http://www.ovh.pl/produkty/oferty_dedykowane.xml

 

 

Kontakt tylko osoby spełniające te "wymagania" proszę pisać PW przedstaw co masz na srv client'a jak i tez napisz coś o sobie i Team'ie , PW które będą głupie/idiotyczne itp kasuje bez odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję technika od zabezpieczeń serwera fajnie by było gdyby potrafił coś jeszcze.

 

 

W zamian oferuje posadę GA

(i się dogadamy co jeszcze)

 

 

KONTAKT TYLKO GG: 37175114

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie ;]

-Poszukuję osoby od Mysql ( serwer dedykowany )

-Poszukuję osoby od instalacji ( php5 , apache itp.)

-Poszukuję osoby od edycji plików serwerowych ;]

Serwer dedykowany , jest sponsor ,brakuje tylko tych osób

reklama

Opublikowano

szukam osoby ogarnietej do edycji klienta serwer dedykowany

Wymagania;

Umie dodac do klienta nowe mapy moby bronie zbroje itd

Umie zmienic wyglad klienta

Minimum 15lat

Oferujemy

Posada gm serwer dedykowany

 

 

 

 

Kontakt

gg;37160812

Opublikowano

Poszukuję Technika na serwer Dedykowany!!

Musi potrafić wgrać zabezpieczenia pomóc w spolszczeniu serwera

jak potrafi coś więcej tym lepiej ale głównie chodzi o te dwie rzeczy!

Kontakt PW lub GG:37175114

Chętnie pomogę w Qestach do serwera dedykowanego.

 

 

 

beznazwy2wx.pngrsr38w.gifbeznazwy2wx.png

(Tylko do Metin2)

 

-Robię qesty na zamówienie!!!

-pomage w tworzeniu servera hamachi jak i dedykowanego

(w dedykowanych jestem nowy ale to bardzo podobnie się robi jak hamachi)!!!

Szukam pracy jako GM/GA/SGM/SGA/TGM/TGA!!!

(Tylko do Metin2)

GG: 37175114 (pisać nawet gdy mnie nie ma online, często jestem na niewidocznym statusie)

Skype: xMarcinxNOx

http://www.mpcforum.pl/user/360774-xmarcinxnox/

 

Przyjmuję +

Opublikowano

Szukam teamu na serwer dedykowany .

Serwer na razie będzie na hamachi później przeniesiemy go na dedyka .

Posuzkuję :Webmastera ,technika i sponsora -sponsora już mamy ale może znajdzie się lepszy ...Dla sponsora 80% z is

Dla webmastera ,technika i sponosra GM

 

WIĘCEJ INFO POD GG : 4766007

dirtjump.jpg

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Witam

 

Chcialbym zaprosic 2 osoby do nowego projektu, nowego serwerwa dedykowanego metin2. Chcialbym, aby serwer wybil się ponad sczyt tych brzydko pisząc "łachmanów" które są obecnie na rynku polskim.

Serwer dedykowany już jest.

Potrzebuję do Teamu takich osób jak:

- Technik

- Webmaster

 

Co musi potrafic technik?

 

- Zabezpieczyc pliki serwerowe

- wgrywac nowe mapy; moby na mape, respowiska, metiny i respy metinów

- Wgrywac nowe zbroje, bronie i biżuterie

- Edytowac klienta

- Edycja mysql

- Mile widziana znajomośc języka lua

- Mikrofon

- Umiejtenosc komplikowania firewalla z kernelem.

- Robienie zabezpieczen.

 

Co musi potrafic webmaster?

 

- Pisania strony od postaw

- Zabezpieczenia przed SQL injectorami

- Znajomosc języka PHP i HTML

- Mile widziana edycja graficzna

- Mikrofon

Owe osoby muszą miec minimum 16 lat.

 

Poszukuję profesjonalistów, a nie takich osób które były GM'ami na serwerach.

Tworzenie projektu chciałbym ukończyc do końca miesiąca.

Praca nasza będzie długodystansowa, a nie tylko na zlecenie.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

1307698452.gif

Opublikowano

Witam !

 

Szukam Osoby Która pomoże mi postawić serwer no-hamachi Lub hamachi na moim komputerze Musi być w miarę kompetentna...

Musi znać się na tym w miarę dobrze potrafi założyć IS, Edytować Stronę, Edytować Clienta WIECEJ WIADOMOŚCI NA PW. Dla tej osoby posada Gm'a i może jakieś zyski ...

Mam zamiar wkrótce przejść na dedyka ...

PROPOZYCJE TYLKO NA E-MEIL [email protected]

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję Teamu:

 

 

WebMastera Posiadamy [0] WebMasterów

 

Co powinien umieć:

 

 

Zrobić stronę do servera z:

 

Team

Rejestracją

Zmianą Hasła

Regulaminem

Download

Eventami

 

 

 

 

 

Grafika

Co powinien umieć:

 

 

Tworzyć nowe itemki,potwory

 

 

 

 

Nagrody:

 

 

 

Rangę [GM] komendy Imperator

 

I Gm na forum

 

 

 

Kontakt:

 

Pw

 

GG:37400103

Opublikowano

Witam mam na imię Bartek chciałbym zostać GM na prywatnym serwerze Metin2 .

-Posiadam 16 lat.

-Byłem <GM> na wielu serwerach w tym :

1.YitianMt2

2.PandoraMT2

3.Future2

4.ShenlongMT2

5.EliteMT2

6.Metin5

I kilka jeszcze których nazw niestety nie pamiętam.

-w Metin2 gram od czterech lat na PL'u 2 lata , i na serwerach prywatnych prawie 3 rok

-Jestem miły dla nowych graczy jak i dla tych starszych,lubię pomagać,Komendy <GM> znam ze tak powiem na "P",Kulturalny ogarnięty, piszę poprawnie po Polsku,nie toleruję żadnych Wspomagaczy!

-Zyski z IS : nie jestem zainteresowany,0% z IS nie chcę za to Pieniedzy.

mam różnę pomysły na Eventy mogę zająć się także Forum serwera, na serwer mogę dodać Nowe Potwory i nowe Bronię .

 

Zainteresowanych proszę o Wiadomość prywatną,lub GG podam na PW.

 

Oferta AKTUALNA!

Zależy mi na Szybkiej Odpowiedźi.

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym(TYLKO).Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

pw tutaj lub ts3 ;p

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Mentor
Opublikowano

Sponsoruje dedyki pod serwery Metin2

 

 

 

Warunki jakie musisz spełniać :

 

- Wiek 16+

- Mieć gotowego serva + client'a

- Strona (Nie koniecznie mogę dać swoja)

- Pliki gotowe do wgrania na dedyka

- Nie otrzymasz pomocy z mojej strony wiec musisz umiec all !

- Mysql + apache + strona + ogólna instalacja jest gotowe odemnie

 

 

Regulamin :

 

- Masz 3dni na wystartowanie z srv od czasu kiedy dostaniesz dedyka ! po tym czasie tracisz dedyka jesli tego nie spełnisz !

- Nie masz gotowych plików lub client'a nie pisz jesli zauwaze ze dopiero robisz pliki itp na dedyku zabieram odrazu dostęp

- Nie szukam dzieci neo którzy maja cos gotowe , ale gówno wiedza o prowadzeniu srv

 

 

Jeśli chociaż 1 warunek złamiesz z "Regulamin" zabieram dedyka bez możliwości odwołania

 

 

 

Kontakt + Informacje:

 

 

Oferuje tego oto dedyka :

 

http://www.ovh.pl/produkty/oferty_dedykowane.xml

 

 

Kontakt tylko osoby spełniające te "wymagania" proszę pisać PW przedstaw co masz na srv client'a jak i tez napisz coś o sobie i Team'ie , PW które będą głupie/idiotyczne itp kasuje bez odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam 13 lat mam na imię Mariusz chciałbym Zostać Gm na serverze Dedykowanym moge także zrobić clienta / luchera do servera z zabezpieczeniami moge także pomóc postawić serva dedyka gg:37211280

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...