Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poszukuje osób do Team na Dedyka.

A dokładnie potrzebuje osób od :

1.Questów.

2.Plików

3.Klienta

4. Oraz osób multi (trochę tego trochę tego)

 

Co oferuje:

Posada jako GM (w zalezności od wykonanych prac przy powstawaniu serwera)

Miła Atmosfera

No a resztę dowiecie się na skype lub gg:

Skype :

 KKrzrzaaKKuu

GG:

36952965

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję pracy jako GameMaster Serwer dedykowany!

pasek.png

ssss2.png

Nazywam Się Mariusz mam 16 Lat Chodzę do Liceum.

Na tym forum tak na prawdę uczestniczę od nie dawna, głównie w dziale: Tworzenie Serwerów Metin2 oraz pomoc przy stawianiu serwerów metin2.

pasek.png

ssss23.png

Interesuję się grami komputerowymi, takimi jak: CS,Metin2.

Interesuję Się Tak że stronami www głównie kodowaniem tak jak i tworzeniem serwerów metin2, interesuję się tak że muzyka - głównie House,Club

pasek.png

 

Kontakt:26677461

PW

reductomt2team.png

Opublikowano

Szukam ekipy do serwera dedykowanego .

Szukam : Sponsora ,2 techników ,grafika ,klienta i webmastera

Co oferuję :

 

-Dla sponsora 50% z is + GM

-Dla techników dostęp do MySQL i Filezili + GM

-Dla grafika ,klienta i webmastera GM

- Miłą atmosferę

- Kulturę osobistą

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarnięte osoby

- Miłą współpracę

- Mikrofon

- Kulturę osobistą

-Ts lub Skype

 

Więcej info pod gg :4766007

ZBIERAM -

Opublikowano

[POMOCY]

Witam, wytłumaczył by mi ktoś, wszystko pomału jak postawi taki serwer, próbuję ale się gubię i nie wiem od czego tu zacząć.

Chcę postawi serwer no hamachi + router.

Jeśli znajdzie się taka osoba która by chciała pomóc pisać na GG: 4039278

Opublikowano

Witam !

 

Szukam pracy jako Tekściarz na prywatny serwer DEDYKOWANY oraz jako Opiekun gry.

 

Moja współpraca na stanowisku Tekściarza polegałaby na tym , iż ja piszę misje,Questy (Sam tekst ze szczegółami ,gdzie trzeba się udać,jakie rzeczy wykonać itp ) i przekazuje je ADMINOWI który ustala nagrode za wykonanie i daje Questerowi który robi wszystko by misja zadziałała.( w sensie , zeby działała w grze).W zamian chciałbym stanowisko GM

 

Moja współpraca na stanowisku opiekuna gry (czyli GM) polegałaby na tym , iż banowałbym graczy ,pilnował porządku na serwerze i na forum.Oraz (oczywiście od czasu do czasu) organizował eventy.

 

W zamian oczekiwałbym stanowiska GM lub/i darmowe SM : ) (preferuje to 1 ; > )

 

Chętnych zapraszam na rozmowe gg ; >

Mój nr:527556

Opublikowano

Siema !!! Szukam kogoś kto pomoże ogarnać mojego priv serva - zrobic spol , dodac nowe itemy , itd . Dam full + za to prosze o zainteresowanych pisać na gygy : 36840878 .

Gość daronian
Opublikowano

alcerialogompc.png

Poszukujemy profesjonalnego webmastera, który zna się na pisaniu skryptów i umie zrobić ładną stronę serwera. (Projekt graficzny, kodowanie, itp. już są!)

 

<< Oczekujemy >>

-Minimum 16 lat

-Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

-Minimum 2 godziny dziennie na pracę

-Umiejętność pisania skryptów na poziomie początkującym lub wyżej

-Umiejętność obsługi programów/języków do tworzenia stron na poziomie zaawansowanym

-Umiejętność pracy w zespole

 

<< Oferujemy >>

-Stanowisko opiekuna gry [GM]

-Po nienagannym okresie pracy % z ItemShopu

-Elastyczne godziny pracy

-Pomocny i doświadczony team, w średnim wieku 18 lat

-Rozmowy konferencyjne zespołu

 

<< Kontakt >>

-Wiadomość na forum

-Gadu-Gadu: 32160759

-AQQ: 32160759

Opublikowano

Witam wszystkich szukam osoby ktora zrobi typowego klienta do metin 2 pod pliki 2010-11

oczywiscie przewiduje wynagrodzenie w pln lub jak kto woli posada stala na dedyku

 

kontakt gg: 5047973 do 14:30

kontakt Skype: death00death 14:30

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siemka.

Poszukuje kogoś od klienta.

Wymagania:

Musisz Potrafić dodać nowe zbroje,bronie,itemki itp.

Wiek od 12 do 99 lat

Mikro

I trochę kultury.

Zainteresowanych proszę o kontakt:

Skype:

 KKrzrzaaKKuu

lub:

Skype:

mateusz.ramiaczek2

GG:

36952965

Pilnie poszukuje osoby od klienta za zrobienie klienta % z IS

Opublikowano

Oferuję Pomoc Jako Tekściarz

 

Moja Pomoc Polega na tym iż Piszę zawartość questa, i przekazuje Questerowi

 

Wzamian za to chciałbym Game Master'a na serwerze lub przelew tygodniowy na kwotę .... (Do Uzgodnienia)

 

Coś O Mnie: Jestem Miły, Potrafię Współpracować. Jestem również dość kreatywny by wymyślać oryginalne questy. Mam 15 lat. Nie ma chyba więcej sensu tracić więcej twojego czasu.

 

 

Oferuję Pomoc Jako Tekściarz

 

Moja Pomoc Polega na tym iż Piszę zawartość questa, i przekazuje Questerowi

 

Wzamian za to chciałbym Game Master'a na serwerze lub przelew tygodniowy na kwotę .... (Do Uzgodnienia)

 

Coś O Mnie: Jestem Miły, Potrafię Współpracować. Jestem również dość kreatywny by wymyślać oryginalne questy. Mam 15 lat. Nie ma chyba więcej sensu tracić więcej twojego czasu.

 

Opublikowano

PILNE!!!!

Szukamy sponsora na serwer dedykowany otrzyma on 100 % z is .Więcej informacji pod nr gg : 22195108 lub 4766007

ZBIERAM -

Opublikowano

POSZUKUJE :

 

- SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM

-WEBMASTERA nagroda = GM

-TECHNIKA nagroda = GM

-QUESTERA nagroda = GM

 

 

PISAĆ NA GG: 527556

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

Opublikowano

Witam. Chętnie pomogę w utrzymaniu porządku na serwerze , znam komendy GM'a , mam świetne pomysły na eventy które uatrakcyjnią grę i pozwolą uzyskac wieksze dochody z IS.

Moje GG - 23600551

Opublikowano

Szukam hostera.

 

Szukam osoby ktora postawila by server metin2 hamachi na 5 osob. Dala by nam gm'a i bysmy sie po prostu bawili.

 

Kontakt: GG- 36944912

 

skype: geruzdr

blackninja.png

Podziękowania dla :

Mandara

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pomogę postawić serwery takie jak: Hamachi, No-Hamachi oraz dedyki. Kontakt PW

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Witam wszystkich .

 

Poszukuję zgranego Teamu na serwer dedykowany (reaktywacja Tuor'a)

 

Potrzebuję :

 

  • GM
  • web mastera (który potrafi kodować, ma czas, ja go niestety nie posiadam)

 

kontakt : -- tam zadawać wszelkie pytania jak i zgłaszać sie .

 

gg : 7456030

 

TS : 46.105.101.86 port 9987

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Poszukuję osoby znającej się na php, ja sam znam się lecz niektóre rzeczy po tech. inf nie rozumiem, z powodu, że nie miałem tego z rozkładzie lekcyjnym.

Osoby, które znają się dobrze na php i chcą pomóc mi swoją znajomością, proszę o kontakt na gg: 33043103 lub PW.

Za doskonałą pomoc, nieźle płacę.

Opublikowano

Opis: Witam mam swojego PRO VPS'a ale jak już zrobiłem wszystko według tego poradnika : http://www.mpcforum.pl/topic/387157-mega-tutorial-konfiguracja-freebsd-pod-82-64x-bit-instalacja-plikow-serwerowych-mysql/

to wyskakuje mi taki błąd :

 

ELF interpretrer /libexec/ld-elf.so.1 not found

Abort trap

ELF interpretrer /libexec/ld-elf.so.1 not found

Abort trap

ELF interpretrer /libexec/ld-elf.so.1 not found

Abort trap

ELF interpretrer /libexec/ld-elf.so.1 not found

Abort trap

 

ten kto mi pomoże oczywiście dostanie +++ i vipa lub GM na serwerze

Kontakt:

- GG: 31199689

- Skype: kuba123456710

Opublikowano

Zasponsoruje dedyka mogę na to przeznaczyć 500zł miesięcznie i tylko przelew pocztowy ponieważ nie posiadam konta. Proszę pisać tylko i wyłącznie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...