Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam osoby ogarnietej do edycji klienta serwer dedykowany

Wymagania;

Umie dodac do klienta nowe mapy moby bronie zbroje itd

Umie zmienic wyglad klienta

Minimum 15lat

Oferujemy

Posada gm serwer dedykowany

 

 

 

 

Kontakt

gg;37160812

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje hostera lub sponsora.

Oraz jedną osobę która będzie mi pomagała z serwerem (ogl. edycja klienta ale miło by było gdyby umiała edytować pliki SF2010 lub znała język lua.)

 

 

Oferuję stronę WWW i domenę.

 

MADOXMT2_hsasnne.png

 

GG 4071618.

Opublikowano

Poszukuje kogos kto by zedytowal te pliki MakinWasLubi.comtopic/38657-downloadnowe-gotowce-2010-jakich-jeszcze-nie-bylo/ nagroda gm na serwie oraz dostep do bazy w przyszlosci serwer dedykowany

1319825241-U265478.png
Opublikowano

Poszukuje Technika który spolszczy serwer(qesty, mob i item_proto na plikach SF2010 od mcncc

Liczę na osobę która to zrobi szybko (najlepiej dzisiaj)

więcej informacji na PW lub GG: 37175114!!!!!!!!!!

Chętnie pomogę w Qestach do serwera dedykowanego.

 

 

 

beznazwy2wx.pngrsr38w.gifbeznazwy2wx.png

(Tylko do Metin2)

 

-Robię qesty na zamówienie!!!

-pomage w tworzeniu servera hamachi jak i dedykowanego

(w dedykowanych jestem nowy ale to bardzo podobnie się robi jak hamachi)!!!

Szukam pracy jako GM/GA/SGM/SGA/TGM/TGA!!!

(Tylko do Metin2)

GG: 37175114 (pisać nawet gdy mnie nie ma online, często jestem na niewidocznym statusie)

Skype: xMarcinxNOx

http://www.mpcforum.pl/user/360774-xmarcinxnox/

 

Przyjmuję +

Opublikowano

Poszukuje

 

- Sponsor

- 2 Web Masterow ( 1 od strony 2 od forum ) wylacznie dla naszego serwera

- Osobe ktora zrobic Clienta / Lunchera wylacznie dla naszego serwera ( z nasza nazwa serwera itp )

- Eventowca

Wymagam:

 

- Wiek: 15+

- Ts'a

- Duze Doswiadczenie w grze Metin2

- Kulturę od osoby

Oferuje:

Sponsor - Posade HA (2) , Administratora na Forum , Dostep do navicata oraz Filezilli ( lub tym podobne ) , Nawet 100% Zysku z Is'u

 

WebMaster - Posade WMB , Administratora na Forum

 

Edytor Clienta - Posade NGM , Range Gm na Forum

 

Eventowiec - Posada Gm'a , posada Evn na Forum

 

Co Kto robi

 

Sponsor - Wykupic Serwer

WebMaster1 - Zrobic orginalna Strone tylko dla naszego serwera

WebMaster2 - Zrobic orginalne Forum tylko dla naszego serwera

Edytor Client - Zrobic Clienta specialnie dla naszego serwera , opracowac tlo client i jego caly wyglad lub zrobi lunchera tez z wygladem dla serwera itp

Eventowiec - Zrobic dobre Eventy , konkursy , zabawy dla graczy ( Eventowca szukam na koniec )

Co zrobie ja ? - Ja zrobie handlarzy , opracuje i spolszcze caly serwer , dodam nowe bronie zbroje metiny itp ,

 

Swoje Propozycje Piszcie na GG : 5418317

 

Opublikowano

Witam

 

Chcialbym zaprosic 2 osoby do nowego projektu, nowego serwerwa dedykowanego metin2. Chcialbym, aby serwer wybil się ponad sczyt tych brzydko pisząc "łachmanów" które są obecnie na rynku polskim.

Serwer dedykowany już jest.

Potrzebuję do Teamu takich osób jak:

- Technik

- Webmaster

 

Co musi potrafic technik?

 

- Zabezpieczyc pliki serwerowe

- wgrywac nowe mapy; moby na mape, respowiska, metiny i respy metinów

- Wgrywac nowe zbroje, bronie i biżuterie

- Edytowac klienta

- Edycja mysql

- Mile widziana znajomośc języka lua

- Mikrofon

- Umiejtenosc komplikowania firewalla z kernelem.

- Robienie zabezpieczen.

 

Co musi potrafic webmaster?

 

- Pisania strony od postaw

- Zabezpieczenia przed SQL injectorami

- Znajomosc języka PHP i HTML

- Mile widziana edycja graficzna

- Mikrofon

Owe osoby muszą miec minimum 16 lat.

 

Poszukuję profesjonalistów, a nie takich osób które były GM'ami na serwerach.

Tworzenie projektu chciałbym ukończyc do końca miesiąca.

Praca nasza będzie długodystansowa, a nie tylko na zlecenie.

 

Mam już troszeczkę dokładniejsze informacje.

Będzie to serwer na podstawie starego xlasta z małymi dodatkami.

Wystartują odrazu 2 różne światy. Jeden z ciut szybszym expem, a drugi z wolniejszym.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

1307698452.gif

Opublikowano

Napisz na gg 23600551 @GZZ

 

Witam.

Mam na imię Kuba. Stworzyłem kilka serwerów hamachi. Znam dobrze komendy Gm'a. Zawsze najbardziej interesowało mnie robienie eventów. Mam wiele ciekawych pomysłów, które urozmaicą grę. Wiem, że każde wydarzenie musi być tak przeprowadzone żeby gracze chcieli kupić przedmiot w IS żeby być "lepszym" podczas następnego eventu, np. Zuo.

Mam pomysł na eventy które może wygrać (lub będzie miała na to największe szansę)tylko osoba która zakupi przedmiot. Jednym z takich eventów mógłby być event "Kto pierwszy zdobędzie stal ". Zesłałbym moby, z których dropi stal. Wygrywa osoba która pierwsza zdobędzie stal. Wcześniej uprzedziłbym graczy o tym, że zakup Rękawicy Złodzieja zwiększy szansę na zdobycie stali. Podczas takiego eventu gracze myślą, że tylko zyskują wydając 6 zł na ten przedmiot. Niestety są w błędzie bo wygrywa tylko jedna osoba wiec pozostali gracze którzy kupują przedmioty nic z tego nie mają. Zyskuje tylko serwer. Żeby gracze jeszcze chętniej kupowali przedmioty za SMS, mógłbym co miesiąc wybierać 10 osób które otrzymają coś gratis. W ten sposób zyski z serwera będą jeszcze większe, gdyż ludzie będą liczyć na wspaniałe nagrody. Oczywiście nie chcę za to żadnych pieniędzy. Wyżej opisałem tylko niektóre pomysły.

Czego oczekuję:

- możliwości edycji działu Eventy na Forum ;

- posadę Gm;

- udostępnienie ID: broni, zbroi, epickich przedmiotów,nowych mobów, metinów itp.

- GG: 23600551:

-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Poszukuje osoby od launchera w późniejszym czasie autopatchera

Powinien umieć:

zrobić launchera

wgrać nowe mapy itemy itp i

zrobić jak napisałem wyżej autopatchera.

Oczekujemy:

+16lat

Sprawnego i szybkiego reagowania

(Serwer rusza w sobotę więc miło by było szybko all zrobić)

Client jest już częściowo edytowany!!

Więcej informacji pod nr. GG lub PW

Chętnie pomogę w Qestach do serwera dedykowanego.

 

 

 

beznazwy2wx.pngrsr38w.gifbeznazwy2wx.png

(Tylko do Metin2)

 

-Robię qesty na zamówienie!!!

-pomage w tworzeniu servera hamachi jak i dedykowanego

(w dedykowanych jestem nowy ale to bardzo podobnie się robi jak hamachi)!!!

Szukam pracy jako GM/GA/SGM/SGA/TGM/TGA!!!

(Tylko do Metin2)

GG: 37175114 (pisać nawet gdy mnie nie ma online, często jestem na niewidocznym statusie)

Skype: xMarcinxNOx

http://www.mpcforum.pl/user/360774-xmarcinxnox/

 

Przyjmuję +

Opublikowano

Pomogę postawić serwery Metina2.

 

Serwerem zajmował bym się pod względem technicznym czyli :

 

-dodanie nowych zbroji, broni itemków rożnego rodzaju,

 

-Edycja MySQL

 

- i wiele wiele więcej...

 

Czego oczekuję ?

 

-dostęp do bazy danych

 

-Miły Team

 

 

Kontakt:

 

GG:36917114

 

PW

 

P.s: Serwer jaki będe pomagał robić jest bez różnicy. Najlepiej No-Hamachi i dedyki . Oczywiście za pomoc oczekuję posady GM'a

 

 

AKTUALNE !

RPK RAZEM PONAD KILO

Opublikowano

Witam wszystkich. Szukam posady jako gm-grafik-edytor klienta w jednym.

 

O mnie:

Mam na imię Adrian lat prawie 17. Czym się interesuję i skąd pochodzę nie będę ujawniał bo to jest forum publiczne. Szukam posady jako gm-grafik-edytor clienta. Gm byłem już na kilku serwerach hamachi jak i dedykowanych, również miałem swój serwer, ale był on, wiadomo głównie dla przyjaciół. Pracuję w gimpie już sporo czasu, również można się pochwalić iż byłem grafikiem na wielu serwerach. Przed komputerem spędzam dużą ilość czasu nawet w roku szkolnym.

 

Co oferuję :

- 3 posady w jednym

- miłą atmosferę

- dobre eventy

- dużą ilość spędzonego czasu

- utrzymanie porządku w grze ( odp. na pytania, problemy itd.)

- robienie sygnatur promujących

- zrobienie jakiegoś logo serwera

- edycja klienta ( wygląd)

- znajomość komend

Ewentualnie :

- dodanie nowych map

- dodanie npc

- edytowanie sklepów, cen, nazw npc itd.

- edytowanie respu metków

- edytowanie dropu z metkoów

- edycja questow (tutaj do wyjaśnienia)

- stałe zwiększenie rat serwera

 

Czego oczekuje :

- przede wszystkim ogarniętego admina

- admin musi znać się na rzeczy, czyli nie może co chwile pytać się kogoś, lecieć na mpc gdy będzie jakaś przeszkoda czyli ogólnie znać się na tworzeniu serwera

- posady ha,ga,gm,sgm

- miłej, dobrej atmosfery i współpracy

- zgranego teamu

- 100% uczciwości teamu czyli mam tu na myśli uczciwość wobec graczy w grze (nie sprzedawanie eq z navi, yang itd.)

 

Kontakt na pw. Pisząc proszę powiedzieć czy jest to dedyk,hamachi itd. Opisać coś, o sobie, serwerze. Jeśli istnieje to podać str. główną , forum. A wtedy wymienimy się nr. gg i omówimy naszą współprace.

NIE AKTUALNE

Opublikowano

szukam osoby ogarnietej do edycji klienta serwer dedykowany

Wymagania;

Umie dodac do klienta nowe mapy moby bronie zbroje itd

Umie zmienic wyglad klienta

Minimum 15lat

Oferujemy

Posada gm serwer dedykowany

 

 

 

 

Kontakt

gg;37160812

Mentor
Opublikowano

Sponsoruje dedyki pod serwery Metin2

 

 

 

Warunki jakie musisz spełniać :

 

- Wiek 16+

- Mieć gotowego serva + client'a

- Strona (Nie koniecznie mogę dać swoja)

- Pliki gotowe do wgrania na dedyka

- Nie otrzymasz pomocy z mojej strony wiec musisz umiec all !

- Mysql + apache + strona + ogólna instalacja jest gotowe odemnie

 

 

Regulamin :

 

- Masz 3dni na wystartowanie z srv od czasu kiedy dostaniesz dedyka ! po tym czasie tracisz dedyka jesli tego nie spełnisz !

- Nie masz gotowych plików lub client'a nie pisz jesli zauwaze ze dopiero robisz pliki itp na dedyku zabieram odrazu dostęp

- Nie szukam dzieci neo którzy maja cos gotowe , ale gówno wiedza o prowadzeniu srv

 

 

Jeśli chociaż 1 warunek złamiesz z "Regulamin" zabieram dedyka bez możliwości odwołania

 

 

 

Kontakt + Informacje:

 

 

Oferuje tego oto dedyka :

 

http://www.ovh.pl/produkty/eg_ssd.xml

 

 

Kontakt tylko osoby spełniające te "wymagania" proszę pisać PW przedstaw co masz na srv client'a jak i tez napisz coś o sobie i Team'ie , PW które będą głupie/idiotyczne itp kasuje bez odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam osoby która mogłaby zrobić dla Mnie clienta Metin2. Oferuje za to stanowisko w Team'ie lub pieniądze.

 

PW albo GG: 22765264

GLELTm4.jpg

Opublikowano

Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Jako WebMasters /grafik /Lub np. do eventów ,

Pomocnik przy serwerach najlepiej No-hamachi i serwery dedykowane

Kilka słów o mnie:

Mam 16 lat ,jestem spokojny, ogarnięty,pomocny, , miałem kilka serwerów hamachi , byłem GM 1x na serwerze dedykowanym , lecz niestety szkoła i musiałem odejść ;/ . Grałem na pl'u na serwerze Onyks , Osiągnełem kilka poziomów , największy 44 ;d lecz usunełem postać ze względu na uzależnienie , może ktoś pamięta "ComboW"

 

Co Potrafię.?:

Moderatować forum , robić dobre eventy ,uważnie słuchać ;d i się dogadywać z ludźmi , potrafię robić strony CMS ,html ,php,css . Trochę umiem robić Client'y . Robić grafiki w GIMP..

 

Czego oczekuję .? :

-Posady : SGM lub GM lub GA ;d

-Szacunku

-Zgranego Teamu

-Osób ogarniętych

-Współpracy

 

Kontakt:

- GG: 37511630

cooltext533881936.gif

 

 

 

cooltext533883725.png

 

 

 

cooltext533880270.gif

Opublikowano

@OFFTOP

Mam taką prośbę do ludzi którzy piszą o osobie grafika, żeby pisali czy chodzi im o grafika 3D czy 2D bo to jest kolosalna różnica.

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc z postawieniem serwera metin2 na vps (już mam vps'a)

KONTAKT :

GG: 31199689

Skype: kuba123456710

 

oczywiście za pomoc

obsada GM

1489073108.png

Opublikowano

Siema ! ;p. Mam na imię Konrad, mam 15 lat. Poszukuję serwera który przyjął, by mnie na posadzie GM`a. Dziennie na serwerze mogę spędzać ok. 4-5h. Głównie gram rano, jednak jeżeli będę wchodził również popołudniami. Interesuję mnie posada tylko na serwerze dedykowanym. Oferuję również pomoc po stronie np. dodawania nowych moobów, itemków czy jakiś innych rzeczy. Osobiście mam swojego priva na którego włączam tylko od czasu do czasu aby pograć ze znajomymi. Posiadam mikro i mogę wchodzić na ts`a. Gram w metina od samego początku PL`a .

Kontakt :

GG : 6344098

E-mail : [email protected]

Kocham mame

Opublikowano

Potrzebna osoba , która zrobi Clienta i Launchera dla serwera dedykowanego .

 

Kontakt :

 

GG - 22657684

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Chcę zostać gm

Nie będę ukrywała (tak jestem dziewczyną;P) mam 14lat, ale wiem o metku więcej niż nie jeden dorosły:) Mogę długo siedzieć przy komputerze, od 5 do 8 godzin dziennie. Ortografia- sami widzicie, że błędów nie robię jedynie czasami za dużo lub za mało przecinków robię. Jestem osobą: cierpliwą, pomocną, kompetentną, uczciwą,lubiąca nowe wyzwania, spokojną i co chyba najważniejsze bardzo trudno wyprowadzić mnie z równowagi. Dużo ludzi uważa, że jak na swój wiek jestem bardzo dojrzała.

 

Twoje doświadczenie w metin2:

W metina PL gram od 3 lat i na privach w między czasie. Moja wiedza jest przeogromna, w prawdzie nigdy nie byłam gm, ale moim zdaniem jestem idealnym materiałem, często gracze pytają mi się o coś w grze ja zawsze chętnie i spokojnie wytłumaczę każdej osobie wszystko co będzie tylko chciała:). Liczę, że kiedyś uda mi się zostać gm, ponieważ jest to jedno z moich marzeń...

Ps. Kiedyś samej udało mi się zrobić priva.

Kontakt:

GG:560748

Skype: zuzia.andrzejwska

E-mail: [email protected] lub [email protected]

OFERTA AKTUALNA

Daj + dla cb to nic trudnego, a dla mnie znaczy wiele;

Opublikowano

Witam chciałbym zostać <GM> na Prywatnym serwerze Metin2.

A więc tak mam na Imię Bartek,chciałbym zostać GM/GA/TGM/TGA ,a więc troszkę siebię opiszę.

-mam 16 lat

-Byłem <GM> na wielu serwerach prywatnych w tym :

1.Yitian2

2.PandoraMT2

3.Future2

4.ShenlongMT2

5.EliteMT2

6.Metin5

7.może właśnię na twoim Serwerze dostanę takową posadę.

i kilka jeszcze, których nazw niestety nie pamiętam : /

- w Grę Metin2 gram prawię 5 lat,2 lata na PL'u,serwery Prywatnę prawię 3 rok.

-Jestem miły,Ogarnięty,lubię pomagać,Komendy <GM> znam że tak powiem na "P" : D , piszę poprawnie po Polsku! , nie toleruję żadnych wspomagaczy.

-Zyski z IS: nie chcę żadnych pieniędzy wzamian za rangę <GM> konto <GM> nie jest poto aby czerpać z tego zyski,tylko poto aby pomóc innym w ciężkiej sytuacji!.

-z Chęcia zostanę EVENTOWCEM,potrafię robić eventy dla każdego gracza nawet dla gracza z 1 lvlem wiem jakie potwory dobrać na Event,i zrobić taki event który nie bedzie Kraschował serva.

-mogę zająć się także oczyszczaniem serwera z lagów/cofek, ITD.

-również mogę zając się Forum serwera aby nie było jednym wielkim śmietnikiem!

 

to było by na tylę zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną, numer GG podaję tylko i wyłącznie zainteresowanym moją Ofertą.

PS.zależy mi na szybkiej odpowiedźi.

 

OFERTA AKTUALNA

Opublikowano

Witam

 

Chcialbym zaprosic 2 osoby do nowego projektu, nowego serwerwa dedykowanego metin2. Chcialbym, aby serwer wybil się ponad sczyt tych brzydko pisząc "łachmanów" które są obecnie na rynku polskim.

Serwer dedykowany już jest.

Potrzebuję do Teamu takich osób jak:

- Technik

- Webmaster

 

Co musi potrafic technik?

 

- Zabezpieczyc pliki serwerowe

- wgrywac nowe mapy; moby na mape, respowiska, metiny i respy metinów

- Wgrywac nowe zbroje, bronie i biżuterie

- Edytowac klienta

- Edycja mysql

- Mile widziana znajomośc języka lua

- Mikrofon

- Umiejtenosc komplikowania firewalla z kernelem.

- Robienie zabezpieczen.

 

Co musi potrafic webmaster?

 

- Pisania strony od postaw

- Zabezpieczenia przed SQL injectorami

- Znajomosc języka PHP i HTML

- Mile widziana edycja graficzna

- Mikrofon

Owe osoby muszą miec minimum 16 lat.

 

Poszukuję profesjonalistów, a nie takich osób które były GM'ami na serwerach.

Tworzenie projektu chciałbym ukończyc do końca miesiąca.

Praca nasza będzie długodystansowa, a nie tylko na zlecenie.

 

Mam już troszeczkę dokładniejsze informacje.

Będzie to serwer na podstawie starego xlasta z małymi dodatkami.

Wystartują odrazu 2 różne światy. Jeden z ciut szybszym expem, a drugi z wolniejszym.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

1307698452.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...