Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeżeli poszukujesz ograniętego Gm'a na serwer ;d

 

Chętnie służę ;p

 

W metina gram około 4 lata ;D byłem gm'em na wieeeelu serwerach ; P

DAJ add.png

Czy to tak wiele kosztuje ? :)Ale za to motywuje ;D

 

 

 

 

dajplusa.gif

Opublikowano

logogoogog.png

Witam Poszukuję Teamu na serwer ArcaniumMT2

Poszukuję takich osób jak

 

*Technik Zajmie się plikami Serwerowymi

 

*Grafika Będzie tworzył nam grafikę do gry nie chodzi tutaj o potworki;) bronie itp;)

 

*Questera Będzie pisał nam Questy na Nasz Serwer

 

*WebMastera Zrobi nam Profesjonalną stronę na nasz Serwer

 

*ClientMastera Zrobi nam Klienta Oraz Doda wszystkie nowe bronie zbroje;)

 

 

Propozycje pisać

GG:26677461;)

reductomt2team.png

Opublikowano

Sorka booooo NIEBEDE JUŻ PISAŁ

 

EDIT Szukam jescze sponsora

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

pilne

 

 

SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM NA FORUM

 

 

 

 

PISAĆ NA GG:32214590

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

 

MIŁA ATMOSFERA

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pilne

 

 

SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM NA FORUM

 

 

 

 

PISAĆ NA GG: 32214590

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

 

MIŁA ATMOSFERA

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

@Re Fresh

 

Siema!

Ja napiszę coś od Siebie!

Chcę zostać GM, nie ważne czy to Dedyk, czy może Hamachi. Ważne jest to, że chcę pomagać ludziom!

 


  •  
     
     
  • 1.Jak masz na imię?: Dawid
  • 2.Ile masz lat?: 15
  • 3.Czym się zajmujesz?: Metin2, Informatyka
  • 4.Masz doswiadczenie o komendach GM?: Tak!, Komendy nie wystarczą do bycia GM!
  • 5.Masz gg?: Tia(18335725)
  • 6.Masz mikro?: Mam, mam

 

 

 

Coś od Siebie, jeszcze dodam:Polecam Siebie, jako dobrego GM'a, który pomaga ludziom, który nie daje itemów za free. Jestem spokojny, staram się bawić ludzi!

Częste Eventy, można się ze mną dogadać, ze mną tak nie jest, jak na innych serwerach, że albo GM nie odpisuje, albo coś!

Z kąt moje zainteresowanie GM? Otóż miałem przypadki i to na własnej skórze, że GM'i na różnych serwerach byli przykrzy. Nie dało im się nic powiedzieć, nic wytłumaczyć.

Nikomu nie pomagali. Z tond moje zainteresowanie GM, chcę być inni niż tamci, chcę pomagać!

Więc proszę o rozpatrzenie, mojego "Podanka"~!

Pozdrawiam, Pikuś

GG: 18335725

Skype: freaq333

AKTUALNE!

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Poszukuję sponsora na dedykowany serwer gry metin2.

 

Co oferuję ze swojej strony:

-gotowe pliki serwerowe:

+pliki pod serwer easy (na wyższych lvlach można powiedzieć, że medium)

+max 250 lvl, staty 125

+sporo nowych itemów (broni, zbroi, ulepszaczy etc.)

+dopracowany system ulepszań broni epickich

-gotowy klient serwera

-możliwość dobrego rozreklamowania serwera (dużo graczy = duży zysk z IS)

-przygotowaną stronę serwera (z różnymi bajerami itp.)

-forum oparte na skrypcie IP.Board (mamy licencje)

-zgrany team otwarty na nowe pomysły

-podział zysków z IS do ustalenia

 

To tylko taki ogólny zarys. Więcej szczegółów dla osób zainteresowanych, posiadających możliwość sponsoringu.

 

Kontakt PW

Opublikowano

logogoogog.png

 

Witam mamy już dedyka i poszukuję na serwer paru osób takich jak

 

*Tekściarza

*WebMastera

*Grafika

 

 

Chętne Osoby zgłaszać się GG:26677461

 

 

Pozdrawiam

Nazuro;)

reductomt2team.png

Opublikowano

alphamt2.png

 

 

Poszukuję:

1. Sponsora.

2. TuTora. Pilnowałby porządku na rynku ,aby nie było tak jak teraz na PL.

3. Grafika.

 

Oczekuję:

 

1. Sponsor powinien posiadać bardzo dobry serwer dedykowany.

2. TuTor powinien być dziennie conajmiej 3h na serwerze, napisać cennik i dobrze pilnować porządku na rynku.

3. Grafik powinien posiadać wysokie umiejętności w grafice.

 

Oferuję:

 

1. GA na prywatnym serwerze dedykowanym AlphaMT2 , 100% z IS , miłą atmosferę, dostęp do navicat , ftp i putty.

2. GM na prywatnym serwerze dedykowanym AlphaMT2 , 0% z IS , miłą atmosferę.

3. GM na prywatnym serwerze dedykowanym AlphaMT2, 0% z IS , miłą atmosferę.

 

Podanie:

 

1. Imie

2. Wiek

3. Na jakie stanowisko

4. Jakie masz doswiadczenie na tym stanowisku.

 

Kontakt:

 

GG: 20055900 lub PW na mpcforum.

 

UWAGA!! Troszkę o serwerze ... Znów zaczęły się prace nad AlphąMT2. Ten serwer ma odzwierciedlić starego dobrego metina. Będzie to serwer jakiego wielu z Was oczekiwało. Exp x2 , yang x2 , drop x3 !! To prawdziwy hard !! Na start otrzymujemy tylko miecz +0, lecz eq +6 na 1 lv jest za 10k ! (od itema) KU i kamienie duchowe dropimy jak na PL ! Serwer na pewno zdobędzie sympatię u graczy, więc myślę ,że warto go zasponsorować ! Wielu graczy chciałoby, aby stary , dobry Metin2.PL powrócił... Więc powraca !!

 

Pozdrawiam. Hvid.

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

pilne

 

POSZUKUJEMY

SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM NA FORUM

 

 

 

 

PISAĆ NA GG: 32214590

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

 

MIŁA ATMOSFERA

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc w zrobieniu lunchera

Kontakt:

- GG: 5418317

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

 

 

Cos Od siebie co chce dokladnie

 

Witam userowiczow !!!

 

Mam wlasny sewer hamachi ( TwojJedynyMT2 )na plikach by sherer Free BSD 9.0...

 

OTOZ serwer jest juz gotowy ale jak chce zrobic lunchera to ja moge wbic a pozostali gracze nie ...

 

Wiec poszukalem na MPC tematu na ten temat i znalazlem ze trzeba rozpakowac plik root i wklejic tam swoj serverinfo.py

 

No i tak zrobilem... Ale potem pojawil sie wlasnie ten problem bo nie umiem spakowac tych plikow spowrotem ...

 

I o to wlasnie ten problem ... Prosze pomozcie mi ...

 

Jak by ktos byl wielko duszny to prosil bym o takiego lunchera

 

Ip: 5.132.239.57

Porty: 11002 , 13000

Pong: Brak ponga

 

Blagam pomozcie

 

 

( Sorki za bledy ale jest kilka minut po polnocy i nie widze klawy )

 

Za Pomoc dam + / - i 5 * oraz Gm na serwerze

 

Prose o szybka pomoc

 

Z gory dziekuje

Opublikowano

Szukamy Techników do Pomocy Przy Serverze Dedykowanym Levadia

w Tym 2 Web-Masterów Pisać na

 

GG 6138218

 

Graficy Mile Widziani

logo.png

Niedługo :P 1 Server Anty-MPC team :P

 

 

[HA]Fighter

[HA]JachuPL tak to on !

[GA]Arczi

[GA]Gregski

 

Zero Diablic itd.

Opublikowano

Levadia Serwer Dedykowany Szuka 2 osoby do Teamu :

 

1. WebMaster

 

2.Technik

 

czego oczekujemy ?

 

- +14 lat

- mikro + ts3

- dostępność

 

co oferujemy :

 

- GM / SGM

 

kontakt : 6138218

Opublikowano

Witam!

Poszukuję grafika do strony WWW naszego serwera. Jesteśmy w trakcie robienia skryptów i innych tym podobnych rzeczy.

Kontakt:

GG: 18174226

Skype: fabian9835835

E-mail: [email protected]

Opublikowano

pilne

 

POSZUKUJEMY

SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM NA FORUM

 

 

 

 

PISAĆ NA GG: 32214590

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

 

MIŁA ATMOSFERA

 

Już mamy webmastera technika i questera SZUKAMYU TYLKO SPONSORA

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Not Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

Witam

 

 

 

Poszukuję:

 

 

Hostera

 

Wymagania:

 

 

Stworzyć stronę z:

Rejestracją

Forum

Download

Zbanowani

System Zgłoszen

Top 10 bez GM

Ranking

Kontakt

Regulamin

 

 

 

 

Nagroda:

 

 

Ranga w Grze WM [Web Master] Komendy GM

 

Jak ruszy is to 10% z niego

 

 

 

 

Kontakt na PW

Opublikowano

Poszukuję sponsora na dedykowany serwer gry metin2.

 

Wymagania:

- serwer dedykowany o podobnych parametrach:

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

 

Co oferuję ze swojej strony:

-przygotowywane unikalne pliki serwerowe:

+pliki pod serwer medium

+max 250 lvl, staty 125

+sporo nowych itemów (broni, zbroi, ulepszaczy etc.)

+dopracowany drop nowych broni (nowatorskie spojrzenie na sprawę tzw. epików)

+nowe mapy

+nowe bossy

+RAJDY! (czyli lokacje w stylo DT)

-własny klient serwera

-możliwość dobrego rozreklamowania serwera (dużo graczy = duży zysk z IS)

-przygotowaną stronę serwera (z różnymi bajerami itp.)

-forum oparte na skrypcie IP.Board (mamy licencje)

-zgrany team otwarty na nowe pomysły

-podział zysków z IS 33% dla sponsora (w % wydaje się mało, jednak w PLN wyjdzie o wiele lepiej/ w ostateczności możemy negocjować)

 

To tylko taki ogólny zarys. Więcej szczegółów dla osób zainteresowanych, posiadających możliwość sponsoringu.

 

Kontakt PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...