Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję 2 osób na serwer dedykowany. Jednego webmastera i jednego technika.

 

Od webmastera oczekuję:

 

- doświadczenia

- znajomości php oraz mysql

 

Oferuję:

 

- posadę GMa na serwerze

- administratora na forum

 

 

Od technika oczekuję:

 

- doświadczenia

- umiejętność edytowania plików serwerowych

- umiejętność dodawania map, itemów, itp

- mikrofon oraz TeamSpeak3

- zaangażowania

- minimum 16 lat

 

Oferuję:

 

- posadę GMa na serwerze

- dostęp do ftp oraz bazy mysql

- 10% zysku z IS od 2 miesiąca (jeżeli będziesz dobry to może i więcej)

 

Kontakt:

 

mail: [email protected]

PW na forum

Opublikowano

Witam

 

POSZUKUJĘ

 

Osoby , która zrobi Clienta i Launchera dla serwera dedykowanego .

 

Kontakt GG: 1380343

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. (Zajete)

[GM] - Bedzie pomagal ludziom , pilnowal porzadku na serwerze itp. (Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

14lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Sg"a ma dostep do całego serwera mysql itp.

Ga ma dostep do strony wszystkich plikow zwiazane z forum itp

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: 188.165.154.177 port : 3390

Kanał : Pierwszy Lepszy (Moj Ts )

sygnaturas.png

Opublikowano

Witam

Oferuje pomoc w postawieniu Serwera Metin2 Na Dedyku, pomoc techniczną w bazie mysql, oraz ftp.

Za postawienie Serwera nie oczekuje niczego - nawet GM. ;]

 

Kotakt:11637888

 

 

Pozdrawiam .

imperialmt2.gif
Opublikowano

Witam Poszukuje na serwer DEDYKOWANY [SPONSORA]

 

Czego oczekuje ?

 

- chęć współpracy

- wykupiony dedyk lub wykupienie go

- trochę czasu

 

Co możemy oferować ?

 

- 50% z is

- Zgrany Team

- Gotową Stronę + Forum

- dużo czasu

 

Kontakt : 22883070

Opublikowano

Witam , szukam posady grafika na serwerze Dedykowanym pw pls ;d

33558118868525704453.png

 

Zamiast dać mi add.png wejdź na Pajacyk i pomóż głodnym dzieciom.

 

Robię sygnaturki , jestem grafikiem , Poszukuję posady Grafika

Opublikowano

Szukasz Dobrego Webmastera ?

 

Własnie go znalazłeś !

 

 

Moje doświadczenie :

 

-PHP

-HTML

-MYSQL

 

Co moge zrobic ?

 

- Forum ( Dobrej jakości )

- Strone + rejestracja + itemshop + ranging ... ( z własnym szablonem )

 

 

Kontakt : GG 1091929

e-mail : [email protected]

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

Opis.Zostane Gm

Trochę o sobie nie zaszkodzi:

Cześć nazywam się Dawid i Chcę zostać Gm'em na twoim serwerze Metin2

w metin'a gram już hohoh dobre 5latek ( mam 19)

Dodatki:

Potrafię zrobić forum

Znam Komendy gm

Umiem troche w navi

Jestem ambitny

Pomysłowy

Dużo by wymieniać

Kontakt:

Gadu-gadu:37690757

Skype:Nie nie lubie go

Ts3.Oczywiście tylko adres proszę podać na pw najlepiej

PS.Interesują mnie tylko Dedyki żadnych hamachi

 

AKTUALNE

Opublikowano

POSZUKUJĘ

 

Osoby , która zrobi Clienta i Launchera dla serwera dedykowanego .

 

WebMastera który zajmię się stroną forum oraz IS

 

Technika

 

Chętni pisać na GG 9909491

Opublikowano

Witam.

Nazywam się tomek mam 14lat i poszukuje serwera gdzie mógłbym grać na stanowisku gm. Gram w metina prawie od początku ( z przerwami ).

Nie byłem gm jeszcze na żadnym serwerze lecz jestem młody i szybko się ucze co jest bardziej na + niż na minus.

Najbardziej interesuje mnie posada gma od eventów i utrzymywania poziomu serwera.

kontakt ze mna

gg: 37704788

lub pw na forum

Opublikowano

Witam.

Mam 18 lat i może to właśnie mnie szukasz .

Bardzo chętnie zaopiekuje się serwerem (instalacja dedyka - pliki 2010 lub 2006).

Co potrafię?

-Instalacja serwera na dedyku (FreeBSD 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1, 8.2)

-Edycja plików serwerowych

-Tworzenie i wgrywanie zapytań do navicat

-Spolszczenie całego serwera

ftp:100%

mysql:95%

quest:95%

Czego wymagam

-dostęp do serwera dedykowanego

-zaufania

-mikrofon

-ts3 lub vt

kontakt:

gg:11637888

pm na forum

AKTUALNE! (Tylko serwery dedykowane)

imperialmt2.gif
Opublikowano

Szukam Kogoś kto Umie postawić Serwer hamachi

Moze Ty to umiesz? TO PISZ NA HAMACHI CycekSerw hasło 123

Zapraszam do pomagania postawienia serwa

Opublikowano

Witam ! Jestem Przemek , mam 18 lat mieszkam w Poznaniu . Uczę się w technikum , na profilu informatyk . W metinie za dużo nie umiem , ale pamiętam , że kiedyś pisałem misje do tej gry na serwery prywatne ( jak będzie trzeba to i sobie przypomne ) . Chciałbym zostać GM z racji tego , iż nie mam co robić całymi dniami , nie chce mi się expić a po 3 lubie pomagać różnym ludziom ;] hehe , no to tyle nie ma co sie rozpisywać ! ;]

 

Jak co to GG : 5169809

Lub podaj adres TeamSpeak3 to pogadamy ;]

logo+Lech+Poznan.jpg
Opublikowano

Pilnie poszukuję kogoś kto pomoże postawić mi porządny serwer metin2

Kontakt:

gg:35754100

xfire:safixus

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...