Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję Teamu:

 

Wpisowca

 

Co powinien umieć:

 

 

Powinien umieć robić wpisy do navicata

 

 

 

WebMastera Posiadamy [0] WebMasterów

 

Co powinien umieć:

 

 

Zrobić stronę do servera z:

 

Team

Rejestracją

Zmianą Hasła

Regulaminem

Download

Eventami

 

 

 

 

 

Grafika

Co powinien umieć:

 

 

Tworzyć nowe itemki,potwory

 

 

 

 

Nagrody:

 

 

 

Rangę [GM] komendy Imperator

 

I Gm na forum

 

 

 

Kontakt:

 

Pw

 

GG:37400103

 

ps. jestem teraz pisac

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję profesjonalnego questera na serwer dedykowany. Na razie jestem sam technik + client + strona. Potrzebuję osoby która napisze questy typu:

- nowe dt (pod majestica mape)

- dt z 11 pietrami tylko dla pt

- komnata smoka na haslo

- questy do nowych przedmiotow z PLa

- nowe polowania

- nowe questy do biologa itp.

 

Brak limitu czasu. Oferuję posade GM na dedyku z pełnymi prawami.

 

GG: 5807914

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Witam

Wraz z moim teamem szukamy:

-Questera(poprawanie questow i tworzenie nowych)

-Sponsora(Ktory jest ogarniety jest cierpiliwy i przebywa chociaż 2h codziennie na kompie ,jeżeli nie może by uporzedzil na przód)

Co oferjuemy?

-Posady gm dla obu stanowisk:)

-dla Sponsora % z is po rozwinieciu serwera;]

-Miła atmosfere z gronie Teamu

Czego oczekujemy

- Ogarnietych ludzi

- gg,skype ,mikro ewentualnie dogadamy sie na gg;)

-Cierpiliwości!

GG:3569605 psiac jestesm czesto na kompie okolo w wakacje 8h a w czasie roku szkolne 3-4h pisac nawet gdy mnie nie ma:P

Poprawka

Szukamy rownież osoby która potrafi zrobic launchera lub klienta na pliki 2010 ponieważ chcielismy przelozyć nasz projekt na pliki z roku 2010:)

Opublikowano

Witam

 

Chcialbym zaprosic 2 osoby do nowego projektu, nowego serwerwa dedykowanego metin2. Chcialbym, aby serwer wybil się ponad sczyt tych brzydko pisząc "łachmanów" które są obecnie na rynku polskim.

Serwer dedykowany już jest.

Potrzebuję do Teamu takich osób jak:

- Technik

- Webmaster

 

Co musi potrafic technik?

 

- Zabezpieczyc pliki serwerowe

- wgrywac nowe mapy; moby na mape, respowiska, metiny i respy metinów

- Wgrywac nowe zbroje, bronie i biżuterie

- Edytowac klienta

- Edycja mysql

- Mile widziana znajomośc języka lua

- Mikrofon

- Umiejtenosc kompilowania firewalla z kernelem.

- Robienie zabezpieczen.

 

Co musi potrafic webmaster?

 

- Pisania strony od postaw

- Zabezpieczenia przed SQL injectorami

- Znajomosc języka PHP i HTML

- Mile widziana edycja graficzna

- Mikrofon

Owe osoby muszą miec minimum 16 lat.

 

Poszukuję profesjonalistów, a nie takich osób które były GM'ami na serwerach.

Tworzenie projektu chciałbym ukończyc do końca miesiąca.

Praca nasza będzie długodystansowa, a nie tylko na zlecenie.

 

Mam już troszeczkę dokładniejsze informacje.

Będzie to serwer na podstawie starego xlasta z małymi dodatkami.

Wystartują odrazu 2 różne światy. Jeden z ciut szybszym expem, a drugi z wolniejszym.

 

Kontakt na PW.

 

Pozdrawiam

1307698452.gif

Opublikowano

Witam.

Mam na imię Kuba. Stworzyłem kilka serwerów hamachi. Znam dobrze komendy Gm'a. Zawsze najbardziej interesowało mnie robienie eventów. Mam wiele ciekawych pomysłów, które urozmaicą grę. Wiem, że każde wydarzenie musi być tak przeprowadzone żeby gracze chcieli kupić przedmiot w IS żeby być "lepszym" podczas następnego eventu, np. Zuo.

Mam pomysł na eventy które może wygrać (lub będzie miała na to największe szansę)tylko osoba która zakupi przedmiot. Jednym z takich eventów mógłby być event "Kto pierwszy zdobędzie stal ". Zesłałbym moby, z których dropi stal. Wygrywa osoba która pierwsza zdobędzie stal. Wcześniej uprzedziłbym graczy o tym, że zakup Rękawicy Złodzieja zwiększy szansę na zdobycie stali. Podczas takiego eventu gracze myślą, że tylko zyskują wydając 6 zł na ten przedmiot. Niestety są w błędzie bo wygrywa tylko jedna osoba wiec pozostali gracze którzy kupują przedmioty nic z tego nie mają. Zyskuje tylko serwer. Żeby gracze jeszcze chętniej kupowali przedmioty za SMS, mógłbym co miesiąc wybierać 10 osób które otrzymają coś gratis. W ten sposób zyski z serwera będą jeszcze większe, gdyż ludzie będą liczyć na wspaniałe nagrody. Oczywiście nie chcę za to żadnych pieniędzy. Wyżej opisałem tylko niektóre pomysły.

Czego oczekuję:

- możliwości edycji działu Eventy na Forum ;

- posadę Gm;

- udostępnienie ID: broni, zbroi, epickich przedmiotów,nowych mobów, metinów itp.

Proszę potraktować to zgłoszenie poważnie i udzielić odpowiedzi zwrotnej:

- GG: 23600551:

-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam!

Zostane Sponsorem Na dedyku szukam ludzi któży pomogą w postawieniu

zysk z is do uzgodnienia

Szuakmy:

technika

webmaster

Questera

Kontakt:

Skyp:Grzegosz34

GG:25497315

GG2:13171756

POZDRAWIAM!

Opublikowano

Witam chciałbym zostać <GM> na Prywatnym serwerze Metin2.

A więc tak mam na Imię Bartek,chciałbym zostać GM/GA/TGM/TGA ,a więc troszkę siebię opiszę.

-mam 16 lat

-Byłem <GM> na wielu serwerach prywatnych w tym :

1.Yitian2

2.PandoraMT2

3.Future2

4.ShenlongMT2

5.EliteMT2

6.Metin5

7.może właśnię na twoim Serwerze dostanę takową posadę.

i kilka jeszcze, których nazw niestety nie pamiętam : /

- w Grę Metin2 gram prawię 5 lat,2 lata na PL'u,serwery Prywatnę prawię 3 rok.

-Jestem miły,Ogarnięty,lubię pomagać,Komendy <GM> znam że tak powiem na "P" : D , piszę poprawnie po Polsku! , nie toleruję żadnych wspomagaczy.

-Zyski z IS: nie chcę żadnych pieniędzy wzamian za rangę <GM> konto <GM> nie jest poto aby czerpać z tego zyski,tylko poto aby pomóc innym w ciężkiej sytuacji!.

-z Chęcia zostanę EVENTOWCEM,potrafię robić eventy dla każdego gracza nawet dla gracza z 1 lvlem wiem jakie potwory dobrać na Event,i zrobić taki event który nie bedzie Kraschował serva.

-mogę zająć się także oczyszczaniem serwera z lagów/cofek, ITD.

-również mogę zając się Forum serwera aby nie było jednym wielkim śmietnikiem!

 

to było by na tylę zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną, numer GG podaję tylko i wyłącznie zainteresowanym moją Ofertą.

PS.zależy mi na szybkiej odpowiedźi.

 

OFERTA AKTUALNA

Opublikowano

Oferuję pomoc:

 

Mogę robić clienta

 

Mogę pomóc również w postawieniu i edycji serwera ( w mniejszym stopniu również zabezpieczenia).

 

Kontakt:

 

PW

 

gg: 13171756

 

Skype: to później.

KONIEC NA TYM KONCIE

Opublikowano

Witam

 

Wraz z moim teamem szukamy:

-Questera(poprawanie questow i tworzenie nowych)

-Sponsora(Ktory jest ogarniety jest cierpiliwy i przebywa chociaż 2h codziennie na kompie ,jeżeli nie może by uporzedzil na przód)

Co oferjuemy?

-Posady gm dla obu stanowisk:)

-dla Sponsora % z is po rozwinieciu serwera;]

-Miła atmosfere z gronie Teamu

Czego oczekujemy

- Ogarnietych ludzi

- gg,skype ,mikro ewentualnie dogadamy sie na gg;)

-Cierpiliwości!

GG:3569605 psiac jestesm czesto na kompie okolo w wakacje 8h a w czasie roku szkolne 3-4h pisac nawet gdy mnie nie ma:P

Poprawka

Szukamy rownież osoby która potrafi zrobic launchera lub klienta na pliki 2010 ponieważ chcielismy przelozyć nasz projekt na pliki z roku 2010:)

Opublikowano

Poszukuje pomocy przy serwerze dedykowanym freebsd 8.1 mam maly problem

pisac do mnie na gg

9193473

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje WebMastera

 

Który Potrafi:

-Stworzyć Własną Strone Pod Serwer Metin2 Lub Przerobić Szablon

-Znajomosc języka PHP i HTML

-Mile widziana edycja graficzna

 

Pozdrawiam i Czekam Na Chętnego.

 

Kontakt:

 

GG:3887678

Wiadomość PW

Opublikowano

Oferuję pomoc:

 

Mogę zrobić clienta

 

Mogę pomóc również w postawieniu i edycji serwera ( w mniejszym stopniu również zabezpieczenia).

 

Kontakt:

 

PW

 

gg: 13171756

 

Skype: to później.

 

Oczekuję:

 

-Zgrany Team

 

-Serwer może być każdego rodzaju

 

-TS Skype albo coś w tym stylu

 

-Miło spędzony czas

 

PS. Przyjmuje tylko poważne oferty a nie typu...

"Zrobisz mi serwer bo nie umiem...."

KONIEC NA TYM KONCIE

Opublikowano

Nic niema oprócz tego:D

 

 

Zostanę GM na serwerze dedykowanym. Moje doświadczenie z grą Metin2 to 2 lata PL i reszta serwery prywatne. Od siebie mogę zaoferować gotowego clienta z nowymi mobami/broniami/zbrojami/metinami. Oczekuję na poważne oferty na PW.

 

 

 

Pozdrawiam szymano123

Opublikowano

Witam

Szukam osób mających pojecie w tym jak postawić server dedykowany.nie był by najtańszy.prosił bym konkternie o ludzi znających się na grafice,jak również kogoś kto potrafił by zmienić pliki serverowe.

chodzi o grę Metin.wymagane 16 lat,pojęcie,uczciwość i zaangażowanie.zainteresowanych prosił bym o kontakt na pw Lub pisać pod tematem.

Pozdrawiam.

 

Szukam również sponsora na server.więcej informacji prosze kierować na pw badź gg:642157 skype:bartoszek166

 

 

AKTUALNE

Opublikowano

Poszukuję kogoś do wgrania plików serverowych i zabezpieczenia ich.(technika).jednej osoby do pomocy przy mysql i webmastera.

pw,gg:642157,skype:bartoszek166

 

 

co do nagrody dogadamy się;]

Opublikowano

Oferuję pomoc:

 

Mogę zrobić clienta

 

Mogę pomóc również w postawieniu i edycji serwera ( w mniejszym stopniu również zabezpieczenia).

 

Kontakt:

 

PW

 

gg: 13171756

 

Skype: to później.

 

Oczekuję:

 

-Zgrany Team

 

-Serwer może być każdego rodzaju

 

-TS Skype albo coś w tym stylu

 

-Miło spędzony czas

 

PS. Przyjmuje tylko poważne oferty a nie typu...

"Zrobisz mi serwer bo nie umiem...."

 

i piszcie o co wam chodzi od razu a nie np.

"cześć" "hejka"

 

OFERTA NIEAKTUALNA

KONIEC NA TYM KONCIE

Opublikowano
Witam

Szukam osób mających pojecie w tym jak postawić server dedykowany.nie był by najtańszy.prosił bym konkternie o ludzi znających się na grafice,jak również kogoś kto potrafił by zmienić pliki serverowe.

chodzi o grę Metin.wymagane 16 lat,pojęcie,uczciwość i zaangażowanie.zainteresowanych prosił bym o kontakt na pw Lub pisać pod tematem.

Pozdrawiam.

 

Szukam również sponsora na server.więcej informacji prosze kierować na pw badź gg:642157 skype:bartoszek166

 

 

AKTUALNE

 

Pfff... a ty co zrobisz ? Będziesz tylko wydawał rozkazy ?

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

53452359.png

Witam wszystkich którzy mają problemy przy tworzeniu servera, strony, skryptów,grafiki itd.

Otóż oferujemy:

  • Zrobienie servera od zera.
  • Zabezpieczenie servera
  • Wykonanie profesjonalnej grafiki na strony www
  • Wykonanie profesjonalnych skryptów www.

Kontakt:

[email protected]

 

 

 

 

 

csyt2-signa.png

Opublikowano

Witam,

 

Poszukuje sponsora na licencje IP.Board.

Forum zostanie włączone pod serwerownie serwerów:

Metin2, Minecraft, C.S. 1.6, G.T.A. S.A., możliwe że włączymy też mu-online i LasHaos (masz propozycje, pisz).

 

Nagrodą jest posada V.I.P. na każdym serwerze + dodatkowe udogodnienia (możemy się dogadać) oczywiście wysoka ranga na forum.

 

Chętnych zapraszam na GG, 37419088.

 

 

Pozdrawiam...

Opublikowano

Szukasz Questera ?

 

Własnie go znalazleś ; )

Moj wiek : 16

Moje doświadczenie: 3 lata na PL 2 lata na privach 3x GM na privach i 2xQuester na privach

Czego oczekuję : tylko posadę GM

Co oferuję: ciekawe questy i mniejsze misje

 

pisz 527556 - GG

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Wzór pisania prośby o pomoc.

Opis: CHce odpalic server Arymana.Gdy wlaczam server według poradnika Arymana wpisujac start mam blad...caly czas cos spami nie wiem co poradzic pomocy

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 5213737

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Quester szuka pracy.Więcej info na pw. Za pomoc oczekuję 10% zysku z isu (oczywiscie serwer dedykowany)

 

NIEAKTUALNE

2Ih6ff4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...