Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SZUKAM

 

Questera na prywatny serwer dedykowany

 

Co musi robić?

 

- Pisać questowy

 

Mieć pomysły na questy

 

- I co tam jeszcze umie ...

 

Co musi mieć?

 

- GG Skype lub inny komunikator i Mikrofon (eventualnie)

 

Ile ma mieć lat?

 

10 NIE!

 

+13

 

Kontakt GG : 22195108

 

Quester musi znać się na swojej profesji

 

Nagroda?

 

- GM na serwerze dedykowanym

Opublikowano

Poszukujemy osoby od pisania "Questów"

 

Oferujemy :

 

- Miła atmosferę

- Zgrany Team

- Kulturę osobistą

-Posadę GM

Oczekujemy :

 

- Miłą współpracę

-Ogarnięta osobę

 

Dane kontaktowe :

GG :22195108

Opublikowano

POSZUKUJE :

 

- SPONSORA ( zysk z IS Do uzgodnienia nawet 100 % ) + GM

-WEBMASTERA nagroda = GM

-TECHNIKA nagroda = GM

 

 

 

PISAĆ NA GG: 527556

 

PILNE !

 

SERWER DEDYKOWANY !

MIŁA ATMOSFERA

Opublikowano

Poszukuje:

 

-Technika który zainstaluje serwer dedykowy.

Więcej informacji można ubiegać się pod numerem gadu-gadu:

-22195108

-13171756

KONIEC NA TYM KONCIE

Opublikowano

Poszukuję Web Mastera i Technika na serwer dedykowany.

 

Web Master :

Oferujemy :

-Domena .PL

-Miła atmosfera.

-Kultura osobista.

-Posada GM + Administrator Forum

Oczekujemy :

 

-Dobra znajomość języka php.

-Stawianie stron www ( forum , strona z is)

 

Technik :

Oferujemy :

-Dobry sprzęt

-Miła atmosfera.

-Kultura osobista.

-Posada GA

 

Oczekujemy :

-Instalacji serwera

-Dobrej znajomości plików serwerowych 2010.

 

 

Dane kontaktowe :

 

GG : 22195108 , 36347789 - Jeśli jeden jest niedostępny pisać na drugi

Wiadomość Prywatna

Opublikowano

logogoogog.png

 

Witam Nasz Team Poszukuje Sponsora.

Serwer Nosi Nazwe ArcaniumMt2 Jednak nie mamy jeszcze dedyka narazie przygotowuję pliki pod serwer okres naszej pracy wynosi gdzieś 2 tygodnie co bedziemy mieli na 100% na naszym serwerze!

 

^Nowe Bronie

^Nowe Zbroje

^Nowe KD

^Nowe Metki

^Nowe Mapy Jeżeli Się Uda Czwarte Królestwo oraz 4 Profesja

^Nowe Questy

^Całkowicie Nowy Biolog

^New Patcher

^New Laucher

^Nowa Strona;)

^Oraz Wiele Wiele Więcej

 

Co Oferuje Sponsorowi??!

 

Otóż Sponsorowi Oferuję

 

^80% Zysków Z IS

^Rangę na Forum Sponsor

^GameMaster

 

 

Jeżeli Jesteś Zainteresowany Pisz!

 

^PW

^GG:26677461

 

Pozdrawiam

ExPrEsSioOn

reductomt2team.png

Opublikowano

Witam.

Chętnie pomogę utrzymać porządek na serwerze dedykowanym, jako GM.

Mam dużo ciekawych pomysłów na eventy, które zachęcą graczy do grania na serwerze, oraz do kupowania przedmiotów z is.

Znam dobrze komendy Gm'a, będę często grał. Grając będę wychwytywał osoby z hackami itp.

Pozdrawiam.

 

GG: 23600551

Opublikowano

logogoogog.png

 

Witam Nasz Team Poszukuje Sponsora.

Serwer Nosi Nazwe ArcaniumMt2 Jednak nie mamy jeszcze dedyka narazie przygotowuję pliki pod serwer okres naszej pracy wynosi gdzieś 2 tygodnie co bedziemy mieli na 100% na naszym serwerze!

 

^Nowe Bronie

^Nowe Zbroje

^Nowe KD

^Nowe Metki

^Nowe Mapy Jeżeli Się Uda Czwarte Królestwo oraz 4 Profesja

^Nowe Questy

^Całkowicie Nowy Biolog

^New Patcher

^New Laucher

^Nowa Strona;)

^Oraz Wiele Wiele Więcej

 

Co Oferuje Sponsorowi??!

 

Otóż Sponsorowi Oferuję

 

^80% Zysków Z IS

^Rangę na Forum Sponsor

^GameMaster

 

 

Jeżeli Jesteś Zainteresowany Pisz!

 

^PW

^GG:26677461

 

Pozdrawiam

ExPrEsSioOn

reductomt2team.png

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuję profesjonalnego grafika oraz webmastera do serwera dedykowanego.

 

Grafik:

Powinien bez problemu wycinać podane obiekty z obrazu, dodawać efekty do loga, tworzyć buttony i bannery.

 

Webmaster:

Znajomość CSS i HTML . Umiejętność przenoszenia danych elementów na stronie, zakodowania ich. Mile widziana znajomość PHP.

 

Proszę o kontakt na prywatnej wiadomości na tym forum.

Jeżeli chodzi o nagrodę lub formę "podziękowania" to się dogadamy, równie dobrze mogą być to pieniądze, a równie dobrze członkostwo w Teamie oraz posiadanie wyższych praw we wszystkich usługach gry.

 

Pozdrawiam.

Gość BaleweoO
Opublikowano

Krótko i na temat,

Poszukuję:

Osoby od Plików serwerowych

Osoby od Clienta

 

Więcej informacji na PW, Zapraszam : )

Opublikowano

logogoogog.png

 

Witam Nasz Team Poszukuje Sponsora.

Serwer Nosi Nazwe ArcaniumMt2 Jednak nie mamy jeszcze dedyka narazie przygotowuję pliki pod serwer okres naszej pracy wynosi gdzieś 2 tygodnie co bedziemy meli na 100% na naszym serwerze!

 

^Nowe Bronie

^Nowe Zbroje

^Nowe KD

^Nowe Metki

^Nowe Mapy Jeżeli Się Uda Czwarte Królestwo oraz 4 Profesja

^Nowe Questy

^Całkowicie Nowy Biolog

^Oraz Wiele Wiele Więcej

 

Co Oferuje Sponsorowi??!

 

Otóż Sponsorowi Oferuję

 

^80% Zysków Z IS

^Rangę na Forum Sponsor

^GameMaster

 

 

Jeżeli Jesteś Zainteresowany Pisz!

 

^PW

^GG:26677461

 

Pozdrawiam

ExPrEsSioOn

reductomt2team.png

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer Dedyk lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę HA .

- 100 % Zysk z IS

- Team Speak .

- Kulturę osobistą .

- Zgrany Team

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

Więcej na temat wizji serwera podam na PW/GG

 

Kontakt :

- GG 1777015

- PW

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

logogoogog.png

Witam Poszukuję Teamu na serwer ArcaniumMT2

Poszukuję takich osób jak

 

*Technik Zajmie się plikami Serwerowymi

 

*Grafika Będzie tworzył nam grafikę do gry nie chodzi tutaj o potworki;) bronie itp;)

 

*Questera Będzie pisał nam Questy na Nasz Serwer

 

*WebMastera Zrobi nam Profesjonalną stronę na nasz Serwer

 

*ClientMastera Zrobi nam Klienta Oraz Doda wszystkie nowe bronie zbroje;)

 

 

Propozycje pisać

GG:26677461;)

reductomt2team.png

Opublikowano

logogoogog.png

Witam Poszukuję Teamu na serwer ArcaniumMT2

Poszukuję takich osób jak

 

*Technik Zajmie się plikami Serwerowymi

 

*Grafika Będzie tworzył nam grafikę do gry nie chodzi tutaj o potworki;) bronie itp;)

 

*Questera Będzie pisał nam Questy na Nasz Serwer

 

*WebMastera Zrobi nam Profesjonalną stronę na nasz Serwer

 

*ClientMastera Zrobi nam Klienta Oraz Doda wszystkie nowe bronie zbroje;)

 

 

Propozycje pisać

GG:26677461;)

reductomt2team.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...