Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wchodzi się w obrwalking i tam jest w kierunku czego ma podążać champ 

 

taki fan BOLa, a korzysta z #L? ... pewnie testujesz :)

 

To że bol jest lepszy to nie znaczy że mam za samego EzVade płacić 30zł ;) Poczekam aż wyjdzie bol 2.0 teraz nie warto. A poza tym z czym ty masz k***a problem człowieku? Z tym że bol jest lepszy? Niestety muszę cię zasmucić to prawda a jak wyjdzie bol 2.0 to wszyscy o l# zapomną ;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kto wie gdzie moge znalesc najnowsza paczke 

Ja wiem. W tym temacie, kilka stron wcześniej...

 

 

 

To że bol jest lepszy to nie znaczy że mam za samego EzVade płacić 30zł ;) Poczekam aż wyjdzie bol 2.0 teraz nie warto. A poza tym z czym ty masz k***a problem człowieku? Z tym że bol jest lepszy? Niestety muszę cię zasmucić to prawda a jak wyjdzie bol 2.0 to wszyscy o l# zapomną ;)

Tak wychwalacie tego Bola 2.0 a zobaczymy jak to wyjdzie na koniec...

Take it easy my friend

Opublikowano

Prawda jest taka że developerzy przenieśli się na l# bo bol 1.0 się kończy ;)

W L# jest więcej możliwości i dlatego się przenieśli... Zobaczymy gdy wyjdzie BOL 2.0 jak to będzie z Devami :)

Take it easy my friend

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngmentalmaste

Prawda jest taka że w d***e byłeś gówno widziałes ;3

 

Wychwala tego bola 2.0 a dalej siedzi tu i kłóci się z każdym że bol lepszy xD lel

beka z typa w luj ;3

 

 

 

Opublikowano

typ chodzi i gada, że #L do dupy i że bol świetny, pomimo, że na #L - jak widać - gra, do tego ta wymówka. Skoro #L taki szajs, to niech nie gra wcale

 

Przykład - To że yasuo jest lepszy od np. Zeda to nie znaczy że Zed jest c*****y lol

Edit. A zresztą mówcie że będziecie płacić jak będzie płatny a prawda jest taka że będziecie dalej napierdalać na free bolu ;)

Opublikowano

Kto ma stare leagueoflegends.exe bo nie zrobiłem kopii sprzed fixa 

a było jasno napisane, że trzeba zrobić? było :D

 

gdzieś ktoś wrzucał w tym temacie, miłego szukania xD

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano
Opublikowano

Proszę oryginalne exe (te które powinno być a nie to które podmienialiście do fixa)

xxx

Widać cebulactwo.. Na 5 wejściach chcesz zarobić miliony :P

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Dodatkowo ładnie kite'uje przeciwników. Ale największy to zaciesz mam jak  skrypt zabije typka na jego respie za pomocą ulta i to w 10-15 minucie najczęściej się to dzieje więc można łatwo wygrać linie dzięki free fragom.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...