Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja debili nie wyccaruje i tym xdd kda 20/5/15 nw czego wywala mnie oodczas laningphase ok. 2 razy i padam trist kda 17/1/23 hmm winrate nizsze jak 50% bo np kayle na stwierdza ze trzeba divovac ja na lini 9/1 ona 0/13 xD ktos chetny duo najlepiej wysoki silver niski gold

Ten programik daje Ci nieziemskie mechaniki, ale samymi mechanikami gry nie wygrasz.

 

liczy sie decision making, kontrola mapy, kontrola objectivow i na koncu mechanika.

Ja w 2 dni wyszedlem z g1 do p4 i wygrywam 90% meczy wiec chwila i wbije sobie diament.

 

Osoby siedzące w silverze nie wychodzą wyzej przez ich logike, 10 minuta 0;10 staty ogolne a wy zaczynacie plakac "ggwp report trolls".

 

Przede wszystkim flejm nie wygra ci gry, psuje tylko morale druzyny i sprawia ze odechciewa im sie probowac.

 

Dla przykladu wczoraj przez bugsplata wszedlem do gry w 13 minucie, ggwp co?

bylo 1;14, zbieralem bezpiecznie expa, farmilismy sie, oddawalismy im dragony i barony zeby nie ryzykowac, mielismy trist adc, jaxa na topie , dwoch hyper carry, przeciagnelismy gre do momentu gdzie kazdy mial prawie full build i rzecz jasna wygralismy gre bez zadnego problemu.,

Teamfight zaczelismy przy statach   3;19,  i wygrywalismy kazdy bez zadnego problemu nawet nie dbając o pozycjoning, etc.

 

 

Da sie ? da sie

 

 

Wszystko da sie wygrac, ale płacząc i flejmiąc nie liczcie na golda+

Nawet cheaty wam w tym nie pomogą, pozdrawiam.

rYD9JSA.png

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jaki jest sens robić cały płatny program gdy na karku mają BoL'a z free wersją. Jeżeli nie są głupi zrobią tak jak na bolu tylko, że free user będzie miał skrypty z exploitami i z ograniczeniami (jak na BoL'u max. 5 skryptów) a na vip jakieś lagery, drop hacki, niewidzialne spelle etc. + zdjęcie ograniczenia. Myślę, że tak będzie.

wiesz, każdy mądry gracz, który ma do wyboru zakup BoL'a a L# wybierze L#. Program ten daje tak wiele możliwości, że BoL (nawet 2.0) nigdy mu nie dorówna

Ponadto autorowi chyba zbytnio nie zależy na popularności, gdyż nawet nie pozwala nagrać filmiku ,,How2use L#" gdyż uważa, że zleci się zbyt wielu nowych :)

 

BTW. 200 post :D :D :D :D :D :D :D 

4 dni z rzędu w top 9 posterów forum :D

 

PS. zapraszam, nowy temat :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1274714-przydatne-tematy-w-dziale-programy-i-modyfikacje-do-gry/

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Szybkie pytanie TongHop uzywa zhonya ? czy wgl jest cos co uzywa autamtycznie aktywator jakis czy cos ?

TongHop obecnie nie używa zhonya jednak evade ją używa.

TH jest none stop aktualizowane. trzeba czekać aż będzie w pełni niesamowite :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Mam pytanie jakich skryptow uzywacie do tritiany zeby wbic do d5 szybko xD?

 

 

@1361622928-U485574.pngStreamON

Marksman + Evadee+ Brain.exe

 

 

marksman+evade

tris/vayne/kog (marksman) / xerath / syndra / orianna / chewymoonIrelia + evade = easy d5

na L# wygrałem 59 meczy, przegrałem 11 (poziom plat/diament)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVertmar#2 nikt na tym forum z wyjątkiem mnie i @HeheheM nie ma all repo :D. Istnieją repo nieoficjalne, osób, które piszą skrypty do l#, ale nie ma o nich informacji na reddicie l# czy gdzieś :). Brakuje też paru oficjalnych repo i common nie jest najnowsze :)

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

czyli nie potrafisz grać. Kille to nie wszystko. Liczy się pozycjonowanie, farma, build. Kille to tylko okładka. Ja carruje w plat i diament a ty w silv nie możesz...

Pozycjonowanie xerath padam jak robie blue i mi ktos wpadnie ew jakas dziwna sytuacja trist to samo jak gine to na samym konncu :) farma jak na gold 75 w 10 min ujdzie xD koło 150/170 w 20 ew w 10 mniej jak dostane bugsplata ze 2 razy :( albo jakis babysitting
Opublikowano

Pozycjonowanie xerath padam jak robie blue i mi ktos wpadnie ew jakas dziwna sytuacja trist to samo jak gine to na samym konncu :) farma jak na gold 75 w 10 min ujdzie xD koło 150/170 w 20 ew w 10 mniej jak dostane bugsplata ze 2 razy :( albo jakis babysitting

chwalisz sie farmą na bolu? o ja p******e.

rYD9JSA.png

Opublikowano

chwalisz sie farmą na bolu? o ja p******e.

Na L# *

@1361622928-U485574.pngVertmar#2 nikt na tym forum z wyjątkiem mnie i @HeheheM nie ma all repo :D. Istnieją repo nieoficjalne, osób, które piszą skrypty do l#, ale nie ma o nich informacji na reddicie l# czy gdzieś :). Brakuje też paru oficjalnych repo i common nie jest najnowsze :)

Serio az tak cie kusi, zeby popisywac sie czyms czego inni nie maja? Rozumiem, ze czujesz sie z tym fajny ale bez przesady. Cebulaczki beda teraz szukac na marne :(

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Było wczoraj wałkowane cały dzień że trzeba "odfixować" lola, to dalej spamują o bugsplatach na najnowszej paczce -..-

 

 

 

Opublikowano

Było wczoraj wałkowane cały dzień że trzeba "odfixować" lola, to dalej spamują o bugsplatach na najnowszej paczce -..-

no i co zrobisz skoro ludzie są zbyt leniwi by przeczytać chociaż 2 strony tematu. w tym czasie wola trochę tu pospamowac, założyć jakiś temat.

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

wyzwanie innych od cebul samemu nie będąc lepszymi i oceniając ich na podstawie jakichś programów. witam w Pl :)

No ja nie jestem cebulaczkiem :). Stać mnie, zawsze mam kasę, zawsze był vip co miesiąc w bolu, płatne skrypty też. Teraz jak l# będzie płatny to instabuy :). Nie jestem cebulą :/ nie pasuje do tego grona, sorka.

 

Na L# *

Serio az tak cie kusi, zeby popisywac sie czyms czego inni nie maja? Rozumiem, ze czujesz sie z tym fajny ale bez przesady. Cebulaczki beda teraz szukac na marne :(

I tak nie znajdą <3 <3 <3 <3 no wiesz, niech mają świadomość, np nasz polish l# support, że nic nie wie o tych repo, a ma się za bóg wie kogo w tym dziale :)..

 

 

Spokojnie cebulaczky, l# to jeszcze beta przez może ~2tygodnie a potem hajs bulić <3

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

tez się ciesze, ze zawsze miałeś VIPa a i teraz kupisz #L. jednak ocenianie ludzi pod tym względem i wywyzszanie się pokazuje, że jednak pomimo posiadania tak istotnej rzeczy jak VIP bol, brakuje Ci czegoś innego

 

pozdro dla normalnych, a to nie temat na dyskusje tego typu. tyle ode mnie :)

 

 

tfu tfu jeszcze jednak nie skończyłam! Ziomek w przeciwieństwie do Ciebie nie "uważa się za Boga" w tym dziale bądź tego działu. pomaga "cebulom", gdzie Ty w tym czasie wolisz pochwalić się czego Ty nie masz :)

 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

"Program LeagueSharp.Loader przestał działać" Pomoże ktoś? Chętnie bym przetestował lecz w ekranie ładowania wywala mi program, jeżeli była już odpowiedź na to pytanie to przepraszam ale nie chce mi się czytać 140 stron. :/ 

Opublikowano

"Program LeagueSharp.Loader przestał działać" Pomoże ktoś? Chętnie bym przetestował lecz w ekranie ładowania wywala mi program, jeżeli była już odpowiedź na to pytanie to przepraszam ale nie chce mi się czytać 140 stron. :/ 

Odpalaj jako admin, jak będziesz stał w bazie :D

2ivh0ly.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...