Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paczka z przed chwili. Co dodane? nic xD. jedynie aktualizacja skryptów (np. działający Baseult2 <chyba xD>). Compilowałem to na internecie z telefonu (hot spot op xD). mam nadzieję, że się spodoba :)

https://www.dropbox.com/s/nga5vye1n2bhhpo/L%23%2024.08.2014r%20by%20Vertmar%232.rar?dl=0
https://www.virustotal.com/pl/url/8bb25c14b0e9ede5c90d560b88a53d1ee0fc3f1c8e80d9fa4eb9d6672680d6fc/analysis/1408906157/

jakby były jakieś pytania itd to pisać.

Hmmm. no i podajcie mi linki do nowych rep'ów devów bo nie działa mi irc (lol :<) a na reddit nie aktualizują (chyba). tak czy inaczej są tutaj skrypty z wszystkich rep stąd :

http://www.reddit.com/r/leaguesharp/comments/2dwp79/assemblies_their_purpose_their_status_and_where/

Na dziś już bez odbioru (ew. po 24 napisze coś). support L# :

@ZiomalZfirmyHG

@naturus (też się zna i chyba lubi pomagać :D)

pozdrawiam :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cholera jak ustawić w xerath'cie, że jak robie lane clear, czyli v to zeby nie odchodził (a wlasciwie bugowal) do tylu? czasami zadziała prawidlowo i czysci linie 2 skilami a czasami leci jak ostatni debil w przeciwną stronę gdzie trzymam v (wlasciwie to zdala od minionów, a gdy odejdzie na maksymalną odległość z Q to zaczyna sie przyblizac i wyczyszcza w koncu tą linie)

Opublikowano

Paczka z przed chwili. Co dodane? nic xD. jedynie aktualizacja skryptów (np. działający Baseult2 <chyba xD>). Compilowałem to na internecie z telefonu (hot spot op xD). mam nadzieję, że się spodoba :)

https://www.dropbox.com/s/nga5vye1n2bhhpo/L%23%2024.08.2014r%20by%20Vertmar%232.rar?dl=0
https://www.virustotal.com/pl/url/8bb25c14b0e9ede5c90d560b88a53d1ee0fc3f1c8e80d9fa4eb9d6672680d6fc/analysis/1408906157/

jakby były jakieś pytania itd to pisać.

Hmmm. no i podajcie mi linki do nowych rep'ów devów bo nie działa mi irc (lol :<) a na reddit nie aktualizują (chyba). tak czy inaczej są tutaj skrypty z wszystkich rep stąd :

http://www.reddit.com/r/leaguesharp/comments/2dwp79/assemblies_their_purpose_their_status_and_where/

Na dziś już bez odbioru (ew. po 24 napisze coś). support L# :

@ZiomalZfirmyHG

@naturus (też się zna i chyba lubi pomagać :D)

pozdrawiam :)

CIIIIIIIIIIII :D

 

Ktoś z Was też od dzisiejszej nocy, czyli problemów z serwerem, ma straszne lagi i ping wysoki? :( 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Moze jakis skrypt z nim koliduje?

mam evade, marksman, baseult, unviersal leveler i last hit marker więc chyba raczej nie :/

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

@Vertemar#2 teraz Support.exe i Thresh powinno działać? :)

Pro tip dla cebul - jak dostajecie kieszonkowe to możecie założyć paypala na imie i nazwisko rodzica i poprosić ich żeby wpłacali wam na paypala. Chyba że wasi rodzice pracują 10 godzin dziennie, dostają 1200 miesięcznie i żałują wam trzech dych,wtedy mogę tylko współczuć

Ban na mainie, aktualnie gram na gold1.

Ktoś duo ? BoL , L# ?

Opublikowano

Działa działa ;) Frameworki i inne gówna tego typu wgrane? :P Fixowałeś może lol.exe na stary? Musisz mieć oryginalny, jaka paczka?

Wgrałem, ale nic nie fixowałem, mogę prosić o jakiś link ? Z góry dzięki :)

Opublikowano

@Vertemar#2 teraz Support.exe i Thresh powinno działać? :)

A Ty nie masz swojego supportu na fb? ;)

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Wgrałem, ale nic nie fixowałem, mogę prosić o jakiś link ? Z góry dzięki :)

Do .exe : wejdz w moje posty tam jest link x2 i skan ;). Framework i te drugie wystarczy wygooglowac : p
Opublikowano

Do starego lol.exe oraz fixa bo nie moge znaleźć :/

Wejdz w moja zawartosc tam jest te przed fixem. Co do reszty rzeczy starcza google.

 

Do fixa jest temat w tym dziale ale najnowsza paczka z wgranym fixem nie trybi.

Opublikowano

Wejdz w moja zawartosc tam jest te przed fixem. Co do reszty rzeczy starcza google. Do fixa jest temat w tym dziale ale najnowsza paczka z wgranym fixem nie trybi.

Przy najnowszej paczce już nie musi fixować, może grać bez.

 

//Lol.exe to jednocześnie był fix, ale #L dostał update, że działa bez fixa. Więc jak nie fixowałeś i masz najnowszego lola to nie wrzucaj już nic.

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Przy najnowszej paczce już nie musi fixować, może grać bez.

 

//Lol.exe to jednocześnie był fix, ale #L dostał update, że działa bez fixa. Więc jak nie fixowałeś i masz najnowszego lola to nie wrzucaj już nic.

Wiem dalem edita..
Opublikowano

Podrzuci ktoś swoją paczkę z działającym baseult,evade i marksmanem? ;) Może być na Pw

ode mnie nie Działa? Nie testowałem ale erroru nie było

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

ode mnie nie Działa? Nie testowałem ale erroru nie było

Okej, już działa. Musiało się nie zainjectować poprawnie :)

Zostaw lajka ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...