Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co robi skrypt SAwareness i UltimatCarry? :)

Ultimate Carry PODOBNO (tak cos ktos pisal) uzywa erek champow, ktore po calej mapie latac moga i ksuja :D

 

PS. gdzie ta SFKatarina? :( 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

@TheKamilPolska

 

SAwareness to jest hud  czyli tak ajk w bolu extrahud neon cos tam

 

a ultimate jest tam skrypt do gnara tyle wiem ;P a nie jakies ulty tam jest chyba lucian jeszcze ;p

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

erek - R - ki , ulty. . pozatym wie ktoś jak naprawić nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateRemoteThreadEx w bibliotece KERNEL32.dll ? bo przed chwila mi sie skonczyl vip bol.

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Da się coś zrobić że gdy wciskam spacje by walił skillami to aby tak nie latał w kierunku myszki?

Zawsze lata bo to ORBWALKING... możesz trzymać kursos za sobą, przed, a champ będzie chodził po prostu. no ludzie :( 

 

erka = R, ultimate :D

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Da się coś zrobić że gdy wciskam spacje by walił skillami to aby tak nie latał w kierunku myszki?

Dokładnie nie wiem jak to się robi, ale możesz zmienić sobie przycisk combo ze spacji na jakiś inny klawisz. :)

x


Opublikowano

dlaczego wam działa a mi nie !!!!???

Bo nie masz Brain.exe -_-.

 

Podaj system.

Framework zainstalowany?

VCRedist zainstalowany?

Odpalasz jako admin?

Masz wyłączony antywirus?

Nic ci nie blokuje czita?

Opublikowano

Odpowiam tu na wszytskie pytania nie chce mi sie cytowac

 

1. "orbwolking xD" mozna sb zmienic shift tam sb wybieracie z on na off i wsio move to mouse powino byc lub enable czy cos poszukajcie a znajdziecie :P

2. SAwareness jest to hud czyli pokazuje wam przeciwnikow  co maja jakie itemy hp mane itp gdzie akurat jest ich kilk myszy :P

3. Ultimatecarry - jest tam skrypt do gnara nie do zadych ultów ._.

4 @Wkurwiam was

jezeli ci nie działa l# a masz eseta to go wylacz sciagnij dodaj do wyjatkow i odpal jako admin lub opisz co Ci nie działa :P

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

pozatym wie ktoś jak naprawić nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateRemoteThreadEx w bibliotece KERNEL32.dll ? bo przed chwila mi sie skonczyl vip bol.

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Bo nie masz Brain.exe -_-.

 

Podaj system.

Framework zainstalowany?

VCRedist zainstalowany?

Odpalasz jako admin?

Masz wyłączony antywirus?

Nic ci nie blokuje czita?

mam to wszystko. antywitusa usunelem. włącza mi się. wybieram cassionator i odpadam grę a w grze nic jak!

Opublikowano

mam to wszystko. antywitusa usunelem. włącza mi się. wybieram cassionator i odpadam grę a w grze nic jak!

zaznacz jeszcze raz ten skrypt i uruchom jako admin

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Moglibyście powiedzieć jak działa skrypt na supporta? nagrodze likiem

Lapie kazdego ( chyba, ze tez ma Evade ) broni teammate'ow i tyle.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

erek - R - ki , ulty. . pozatym wie ktoś jak naprawić nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateRemoteThreadEx w bibliotece KERNEL32.dll ? bo przed chwila mi sie skonczyl vip bol.

Vista albo xp nie pograsz sobie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...