Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a czemu przy Marksmanie (Trista) pomimo włączonej opcji używania automatycznie R podczas combo, mi sie nie używa? enemy na low, do zabicia nawet na AA, a R nie leci. o co chodzi? :(

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

a czemu przy Marksmanie (Trista) pomimo włączonej opcji używania automatycznie R podczas combo, mi sie nie używa? enemy na low, do zabicia nawet na AA, a R nie leci. o co chodzi? :(

Update musisz pobrac z githubow, bo był z tym jakiś błąd :P

Opublikowano

 do czego te 3 skrypty sluza wytlumaczył by ktos;))

 

ultimate carry - uzywa globalnych ultimate do ks / dobicia killow na ashe / jinx / ezreal / draven hmm i nie pamietam co jeszcze ma globalne ulti

 

a reszta nie wiem :D

16k7y4p.png

Opublikowano

 

Aktualizacja:

-ViktorSharp(dodano auto W i R)

-Dodano yetUdyr

-Dodano UltimateCarry

-Dodano SAwerness

-Dodano Vladimir

-Dodano iHateSkillshots (używa skillshotów)

-Znalazłem TRUSbot ale chyba nie działa

-Dodano igniter.dll (spodziwajcię się lepszych ignitów ;))

 

Download:

http://speedy.sh/7A62k/lsharp-1.rar

Skan zrobię za godzinę bo teraz mi się nie chce ;)

 

Bez skanu nie pobierac, No Name + jakos zle to wyglada :(

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Bez skanu nie pobierac, No Name + jakos zle to wyglada :(

@1361622928-U485574.pngVikiPL

 

Dobra dodam skan

 

Aktualizacja:

-ViktorSharp(dodano auto W i R)

-Dodano yetUdyr

-Dodano UltimateCarry

-Dodano SAwerness

-Dodano Vladimir

-Dodano iHateSkillshots (używa skillshotów)

-Znalazłem TRUSbot ale chyba nie działa

-Dodano igniter.dll (spodziwajcię się lepszych ignitów  ;))

 

Download:

http://speedy.sh/7A62k/lsharp-1.rar

Skan dla Albiego i szymcia

https://www.virustotal.com/pl/file/16280836db30dcce52d7cda99c9878a4e22950bb43d40fbcb6b26272b054ece3/analysis/1408284104/

 

Opublikowano

Robie jak w tym poradniku odpalam program już w grze ale I tak nic się nie dzieje

Wyłącz antywirusa, pobierz paczke jeszcze raz uruchamiaj jako administrator.

Opublikowano

eset usuwa plik z l# wylacz go i dodaj do wyjatkow caly folder ;p

 

 

Ps. ma ktoś nowa paczke ? :D i czy jest tam gnar? ;p (jak sie nazywa skrypt na gnara)

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Wam też przenosi ze strony leaguesharp.org która ktoś podał na strone bola? Wcześniej mi działało

 

tak tez przenosi :D czyli BOL daje nac ze jeszcze nie umarl smiercia naturalna :D cos czuje ze to sie moze ciekawie skonczyc :D stawiam na ustawke za kaplica xD

16k7y4p.png

Opublikowano

@PolishSupportL#

 

Od ciebie nie chce nic ;) podszywasz sie pod @ZiomalZfirmyHG ;)

 

Czekam tylko na jego paczki i od niego mam 100% a od Ciebie o nic nie chce wielki suport pff

 

 

 

Ps. jak zwie sie skrypt na tego gnara? o.O

Troche zaspałem : UltimateCarry potem dorzuce do paczki ;)

https://github.com/LXMedia1/Leage-Sharp/blob/master/UltimateCarry.exe?raw=true

@Laku ta

+ tam jest zed Lucian + orbwalker.

 

<3

Koza Gold
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...