Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Nemcia

 

 

działa ;) tylko nie mozna latac z lola na pasek i na lola bo sie crashuje inject w lolu i nie wychodzic ;D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Mi tam śmiga ;o

Nie mogę zaktualizować BaseUlt2, bo wywala błąd przy kompilacji...

 

 

// Do tego net mi zrywa :x J****a radiówka ;__;

Mi także BaseUlt2 się nie chce scompilować więc to raczej coś od nich.

Do tego github ehmehe nie działa.

Opublikowano

Mam pytanie co do niektórych skryptów chciałbym się dowiedzieć do czego one służą.

BaseUlt2

HiddenObj

IhateSkillshots

MapHack

QuickWardWatcher

RecallShot

recalltrackerLS

UltimateCarry

 

Proszę o napisanie tak w skrócie niektórych używam ale do końca nie wiem do końca czy wykorzystuje je prawidłowo

Opublikowano

Co zrobić żeby xerath używał ulta kiedy cel jest killable?

nacisnąć R i powienien samemu wycelować.

 

#edit - ViktorSharp  i YasuoSharp ogarniete skrypty? ;>

Opublikowano

Mi także BaseUlt2 się nie chce scompilować więc to raczej coś od nich.

Do tego github ehmehe nie działa.

ehmehe jest w TC-Crew teraz. BaseUlt2 już mam, dostałem od ziomka na IRC :P

 

Mam pytanie co do niektórych skryptów chciałbym się dowiedzieć do czego one służą.

BaseUlt2

HiddenObj ukryte obiekty

IhateSkillshots automatyzacja skillshotów

MapHack maphack.. pokazuje ostatnia pozycje wroga.

QuickWardWatcher szybkie patrzenie wardow

RecallShot stary baseult - nie uzywaj, teraz uzywa sie baseult2

recalltrackerLS - nie uzywaj, skrypt nieaktualizowany

UltimateCarry - skrypt pod gnara zeda eza luciana

 

Proszę o napisanie tak w skrócie niektórych używam ale do końca nie wiem do końca czy wykorzystuje je prawidłowo

 

 

@Król Minusów

Nic od nich...

Github ehmehe zostało przeniesione do TC-Crew, jest to grupa jednych z lepszych dev'ów.

A Tobie udało się skompilować normalnie?

 

Co zrobić żeby xerath używał ulta kiedy cel jest killable?

Klikasz R i on sam namierza.

 

Aktualizacja:

Co nowego:

- Aktualizacja BaseUlt2, Evade, ViktorSharp, Common,

- Dodano YetAnotherUdyr (skrypt do udyra), RangeIndicator (zasięg turretów w skrypcie), SFAhri, SFKatarina, Vladimir, UltimateCarry, iHateSkillshots oraz najlepsze co do tej pory wydano - SAwareness!

Opis SAwareness:

Skrypt, który pokazuje nam wszystko, coś jak ExtraHudy, NeosHelpery itp. z Bola.

  • Timers
    • Jungle
    • Relict
    • Heal
    • Inhibitor
    • Altar
    • Immune
  • Ranges
    • Experience
    • Attack
    • Tower
    • SpellQ | Sometimes bugged
    • SpellW | Sometimes bugged
    • SpellE | Sometimes bugged
    • SpellR | Sometimes bugged
  • Tracker
    • Waypoint
    • Destination
    • Clone
    • UI (Side UI Champion CD's, Recall state etc.)
    • SS
  • Detector
    • Vision (Wards, Traps)
    • Recall
  • Object Health
    • Tower
    • Inhibitor
  • AutoLevler
    • Priority Mode
  • AutoSmite
  • WardPlacer
  • AutoPot

 

Screen: 628571408295491185033.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Download (Już działająca paczka, zaktualizowana na pewno, przepraszam za pomyłkę, dziś jestem jakiś nie swój ^^):

http://speedy.sh/DP3vu/LS17.08.2014-v8-Working.rar

Skan:

Bez skanu, net mi zrywa, bo mam radiówkę, a pogoda c*****a. Jak mod usunie link bo bez skanu, to piszcie na PW.

 

//Nie testowane, nie mam jak bo net zmula i nawet customa nie walnę... Proszę o sprawdzenie, napisanie czy śmiga, wszelkie problemy postaram się rozwiązać ;)

Take it easy my friend

Opublikowano

nacisnąć R i powienien samemu wycelować.

 

#edit - ViktorSharp  i YasuoSharp ogarniete skrypty? ;>

 

ViktorSharp dobre laserki pizga, używa Q ale skrypt nie jest skończony :c nie używa W i ulta więc skrypt useless trochę.

 

 

A Yasuo miazgaaa na pewno lepszy od DatYasuo.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...