Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, do zarejestrowania sie na sharpie potrzeba zaproszenia od gracza, czy moze ktos wyslac mi link z zaproszeniem na pw ? Bede ogromie wdziedzny.

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, do zarejestrowania sie na sharpie potrzeba zaproszenia od gracza, czy moze ktos wyslac mi link z zaproszeniem na pw ? Bede ogromie wdziedzny.

nie od gracza tylko donatora

@Warn 

lamo

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a wiadomo kiedy będzie online ?

Juz chyba nigdy. Podziękuj dla cebulaczkow polaczkow trolli co spamili na ircu i trollowali na forum

Opublikowano

yhy czyli nie ma możliwości żebym zagrał na tym bocie >?

Wystarczy kupic konto :)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam już konto, ale przy włączonym L# strasznie laguje mi Lige Legend, jaki może być tego powód?  :angry:

Japeird*le czy jesteś tak leniwy że na jodsuce poszukać chwili nie możesz?....https://www.joduska.me/forum/topic/1957-tutorialjak-mie%C4%87-wi%C4%99cej-fps-how-get-more-fps-windows-7/

­

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

 

L#

Status : Online ! - Działa 

2014/08/28

 

Siema, być może już słyszeliście o konkurencji ,,Bola'' - L#, upadł pare miesięcy temu lecz od tygodnia dostaliśmy wersje ,,próbną''

Jest to program napisany w C#

 

+ Wbudowane funkcje : Zoomhack, Anty-AFK, Tower range.

 

+ Może używać Exploitów i pakietów (na bolu wymagany VIP)

 

Free

 

Brak wsparcia dla Windows XP

 

Z powodu braku czasu ( póki co ) zapraszam do tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/1287650-najnowszy-leaguesharp-loader-dzialajacy-na-najnowszym-patchu-z-azirem/ 

 

Download(Na dzień 2014/09/18http://www4.zippyshare.com/v/23817736/file.html

Download(Na dzień 2014/08/30): http://speedy.sh/UC5fK/LeagueSharp-UPDATE-30.08.2014-8-40.rar

 

Lista Skryptów : http://www.reddit.com/r/leaguesharp/comments/2dwp79/assemblies_their_purpose_their_status_and_where/

Download zaaktualizowany na 4.14

 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/999f7fcfaea431b6d3c446db0b7542a63350c68a63af42a7ed7afa77648fce96/analysis/1407879238/

 

Póki co wspierane postacie : Akali, Annie, Cassinator(Z Exploitem), Karthus, Zilean, Sona, Koza, Katarina, Blitzcrank, Ziggs, Xerath, Yasuo, Riven, Syndra, Ryze, Orianna, ADC, Viktor, Support Series, Jarvan.

 

Wymagane rzeczy : 

Framework 4.5.1

http://download.microsoft.com/download/2/E/6/2E61CFA4-993B-4DD4-91DA-3737CD5CD6E3/vcredist_x86.exe

 

Vcredist x86

http://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=40779

 

Skanów dawać chyba nie musze.

Instalacja 

- Wypakuj winrara i ruchom plik LeagueSharp.Loader.exe

- Zaznacz skrypt z Assiemblies 

- Przetestuj pierw na Customie

 

Spis do poradników :

 

FaQ
 
1. Co to jest?
- Darmowy cheat, lepszy od bola, napisany w C#, bezpłatny na zawsze (z aktualnych wpisów joduskame)
2. Kto nadzoruje ten projekt?
- Sam znam tylko joduskame, ale z pewnością jeszcze ktoś tym się zajmuje :)
3. Kto pisze pod to skrypty, bo chyba nie bolowcy?
- Właśnie, że bolowcy! Jest tu więcej możliwości, ponieważ L# napisany jest w C# :)
4. Czy jest za to ban?
- Nie, bany są tylko za exploity, a jeżeli RITO wyda jakiś "antycheat" to na pewno będziemy o tym wiedzieć, ponieważ muszą o tym napisać w swoich warunkach polityki (jeżeli nie czytasz warunków polityki, a wchodzisz na forum, to z pewnością zobaczysz info jeśli coś takiego wyjdzie) :)
5. Czy Cassio w tym cheacie jest lepsza od Cassio Bilbao/Whooping?
- Z postów w tym temacie, możemy wyczytać, że tak! (C# pokazuje swoje możliwości :))
6. Jak wgrywać skrypty?
- Trzeba je skompilować i plik exe przerzucić do naszego Repo :)
7. Jak skompilować skrypty?
- Trzeba użyć programu SVNCompiler.
8. Jaki jest adres strony/forum LeaguSharp?
- Niestety nie ma, będzie w przyszłości, jak na razie możemy zadowolić się kanałem IRC na którym siedzi sporo osób i z pewnością Ci pomogą z każdym problemem.
9. Jak połączyć się z kanałem IRC LeagueSharp'a?
- Wejść na stronę www.mibbit.com
- Jako nick wpisać swój nick, a Channel to leaguesharp
10. Czy za zoomhacka jest ban?
- Tak, ale wiadomo, RITO tego nie wykryje :)
11. Czemu LS mi nie działa?!
- Możliwe przyczyny to:
- Nie uruchamiasz jako administrator
- Nie posiadasz Net. Framework 4.5.1
- Nie posiadasz Visual C++ Redistributable Package
12. Mam Windows XP i nie działa mi LS! Co robić?
- LS nie działa na XP'ku, bo nie jest wspierany przez Framework 4.5.1 (podziękujcie Microsoftowi za uśmiercenie XP'ka)

 

Oni wam pomogą piszcie w temacie lub na pw :

@Vertmar#2

@ZiomalZfirmyHG

 

 

 
Temat będę uzupełniał wraz z aktualizacjami owego programu   :)

GL HF

Ostatnia Data Edycji Tematu: 2014/09/28 09:56

 

 

 

Przydało by się edytować temat chociażby odnoście co do pkt 1 . :D na zawsze Darmowy tak jak nas zapewniał Joduska, a teraz liczy sobie jak za zboże :P na obietnicach jak widać się skończyło xD

­

Opublikowano

Poleciał na hajs. Nawet kodu już nie przegląda tak jak to było dawniej i potem macie bany :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...