Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powstanie Warszawskie - 1 VIII 1944, mpcforum pamięta.


RADTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jako, że dzisiaj wypada rocznica wybuchu powstania warszawskiego proszę, aby każdy z was oddał hołd bohaterom o 17:00 na minutę. Najlepiej z flagami albo racami.


 


Mam również drobną akcję. Proszę, wstawiajcie w swoje sygnatury:


7561414068476821027676.jpeg


 


To tylko jeden dzień. Warto o tym pamiętać. Nieważne skąd jesteście to i tak bardzo ważna rocznica ;) . Największe powstanie II Wojny Światowej. CI ludzie przelewali za nas krew. Są symbolem walk w całej Polsce.



http://www.mpcforum.pl/uploads/images/7561414068476821027676.jpeg

graphic.pnggraphic.png


  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem zbyt poważna akcja jak na to forum.Zaraz znajdą się osoby, które potraktują to jako pretekst do głupiego żartu, ironicznych komentarzy czy nawet postów typu: "Polaczki świetują, że dostały wpierdol".

Opublikowano

Moim zdaniem zbyt poważna akcja jak na to forum.Zaraz znajdą się osoby, które potraktują to jako pretekst do głupiego żartu, ironicznych komentarzy czy nawet postów typu: "Polaczki świetują, że dostały wpierdol".

Kogo obchodzą takie żarty. Nie można się czymś takim przejmować.

 

Mam nadzieję, że takie żarty będą ostro moderowane i usuwane. Nie można sobie tak po prostu z tego żartować.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Ustawiłem sobie, a jak ktoś będzie robił sobie z tego bekę to jest po prostu imbecylem.

Opublikowano

 

Witajcie, jako, że dzisiaj wypada rocznica wybuchu powstania warszawskiego proszę, aby każdy z was oddał hołd bohaterom jutro o 17:00 na minutę. Najlepiej z flagami albo racami.

 

 

 

Skoro rocznica jest dzisiaj, to po co mam jutro składać hołd?

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Skoro rocznica jest dzisiaj, to po co mam jutro składać hołd?

Heh, drobny błąd. Już poprawiony. Tak to jest jak się coś w nocy pisze :D .

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Ustawiłem sobie, a jak ktoś będzie robił sobie z tego bekę to jest po prostu imbecylem.

Hobby:Śmianie się z żartów o gwałtach

Bycie zbrodniarzem

 

/Top

O 17 zapewne ani nie będzie flagi ani rac (ani u mnie ani u sąsiedztwa) jednak dla zwolenników "pamiętania" mam dobrą wiadomość.Media zawszę będą przypominać (portale informacyjne,TV) w końcu mają łatwy materiał. Chodź nie popieram tego wydarzenia mam nadzieje że znajdą się Ci ludzie którzy zinterpretują to w sposób taki żeby wynieśli jakąś wiedzę na przyszłość (nie robić takich akcji 2 raz w końcu wysadzono pół Warszawy a herosi zginęli-Nie sajko patrioci nie było inaczej). Szczerze mówiąc powstańcy są dla mnie neutralni ( z jednej strony wystawili się na pewną śmierć z drugiej wykonali rozkaz) ale na pewno nie powinno się szanować ludzi którzy dowodzili tym powstaniem (w sumie tych którzy je wymyślili tez nie szanuje) bo wystawili ludzi na pewną śmierć.Osobiście zauważyłem że sporo patriotów (tych w internecie) to są ludzie którzy chodzą do gimnazjum i chcą przynależeć do jakiejś określonej grupy (Gimnazjaliści patriotyzm nie jest dobrą grupą).Dla was odwaga dla mnie głupota to jakby wypuścić do walki bandę 8 latków na bandę zawodników MMA.

Pozostawienie rodzin dla pewnej śmierci patriotyzm to straszna kontrola umysłu masy co mnie smuci.

 

Patriotyzm powinno się wyniszczać powinno się walczyć o dobro ogółu a nie tylko swojego kraju.

"Miłość do swojego kraju" wymyślono dawno temu w upadającym państwie (o ile sie nie myle to była Mezopotamia).W upadającym kraju było źle ludzie emigrowali kraj podupadał wtedy wymyślono patriotyzm żeby ludzie żyli w swoim kraju i na niego pracowali (co z tego że ten kraj oferował gorsze życie)./Podsumowanie: Założeniem patriotyzmu było wykorzystanie obawyteli/  Patriotyzm ludziom którzy biegną ślepo za innymi zrobił ostry przecier z mózgu.

 

Ciekawy cytat dla podsumowania:

 

"Patrioci wierzą, że kula ziemska podzielona jest na małe kawałki strzeżone przez żelazne bramy. Ci którzy urodzili sie w jednym miejscu czują że są lepsi, szlachetniejsi i inteligentniejsi niż ludzie mieszkający w jakimkolwiek innym miejscu."

 

  Podsumowując: Patriotyzm to mile widziana choroba dla kraju.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Hobby:Śmianie się z żartów o gwałtach

Bycie zbrodniarzem

 

/Top

O 17 zapewne ani nie będzie flagi ani rac (ani u mnie ani u sąsiedztwa) jednak dla zwolenników "pamiętania" mam dobrą wiadomość.Media zawszę będą przypominać (portale informacyjne,TV) w końcu mają łatwy materiał. Chodź nie popieram tego wydarzenia mam nadzieje że znajdą się Ci ludzie którzy zinterpretują to w sposób taki żeby wynieśli jakąś wiedzę na przyszłość (nie robić takich akcji 2 raz w końcu wysadzono pół Warszawy a herosi zginęli-Nie sajko patrioci nie było inaczej). Szczerze mówiąc powstańcy są dla mnie neutralni ( z jednej strony wystawili się na pewną śmierć z drugiej wykonali rozkaz) ale na pewno nie powinno się szanować ludzi którzy dowodzili tym powstaniem (w sumie tych którzy je wymyślili tez nie szanuje) bo wystawili ludzi na pewną śmierć.Osobiście zauważyłem że sporo patriotów (tych w internecie) to są ludzie którzy chodzą do gimnazjum i chcą przynależeć do jakiejś określonej grupy (Gimnazjaliści patriotyzm nie jest dobrą grupą).Dla was odwaga dla mnie głupota to jakby wypuścić do walki bandę 8 latków na bandę zawodników MMA.

Pozostawienie rodzin dla pewnej śmierci patriotyzm to straszna kontrola umysłu masy co mnie smuci.

 

Patriotyzm powinno się wyniszczać powinno się walczyć o dobro ogółu a nie tylko swojego kraju.

"Miłość do swojego kraju" wymyślono dawno temu w upadającym państwie (o ile sie nie myle to była Mezopotamia).W upadającym kraju było źle ludzie emigrowali kraj podupadał wtedy wymyślono patriotyzm żeby ludzie żyli w swoim kraju i na niego pracowali (co z tego że ten kraj oferował gorsze życie)./Podsumowanie: Założeniem patriotyzmu było wykorzystanie obawyteli/  Patriotyzm ludziom którzy biegną ślepo za innymi zrobił ostry przecier z mózgu.

 

Ciekawy cytat dla podsumowania:

 

"Patrioci wierzą, że kula ziemska podzielona jest na małe kawałki strzeżone przez żelazne bramy. Ci którzy urodzili sie w jednym miejscu czują że są lepsi, szlachetniejsi i inteligentniejsi niż ludzie mieszkający w jakimkolwiek innym miejscu."

 

  Podsumowując: Patriotyzm to mile widziana choroba dla kraju.

W powstaniu warszawskim i ogólnie na frontach III WŚ walczyły także dzieci, więc gimnazjalista też może być patryjotą.Lepiej, żeby chciał właśnie przynależeć do grupy typu Młodzież Wszechpolska niż do swoim zapitych równieśników, którzy uważają, że sensem życia jest schlanie się w trupa i robieniem melanży co piątek, bo inaczej "nie masz życia".

 

 

Gdyby nie patriotyzm, to dzisiaj gabaritałbyś prawdopodobnie pa ruski.Planeta Ziemia jest zamieszakała przez rozmaite narody, które rywalizują ze sobą o ziemię, surowce i nie istnieje coś takiego jak "dobro ogólne".To utopia.Jeżeli jakiemuś krajowi opłaca się zaatakować drugi, to to zrobi.

Opublikowano

W powstaniu warszawskim i ogólnie na frontach III WŚ walczyły także dzieci, więc gimnazjalista też może być patryjotą.Lepiej, żeby chciał właśnie przynależeć do grupy typu Młodzież Wszechpolska niż do swoim zapitych równieśników, którzy uważają, że sensem życia jest schlanie się w trupa i robieniem melanży co piątek, bo inaczej "nie masz życia".

 

 

Gdyby nie patriotyzm, to dzisiaj gabaritałbyś prawdopodobnie pa ruski.Planeta Ziemia jest zamieszakała przez rozmaite narody, które rywalizują ze sobą o ziemię, surowce i nie istnieje coś takiego jak "dobro ogólne".To utopia.Jeżeli jakiemuś krajowi opłaca się zaatakować drugi, to to zrobi.

Czy ja napisałem gdzieś że gimnazjalista nie może być patriotą?

Napisałem że sporo gimnazjalistów chcę być patriotami przynależeć do tej grupy itd nie znając historii i powielając zdanie na ten temat od innych.

Co do bycia patriotą albo zapitym imprezowiczem napisałeś że lepiej być patriotą.Najlepiej to nie być ani tym ani tym nie trzeba wybierać jest sporo wyborów.

Gdyby nie patriotyzm ludzie może by chociaż trochę bardziej samodzielnie myśleli i dbali o swoje dobro.Co do tego "gdyby nie patriotyzm" to nikt tego nie wie.

Według mnie (w końcu patriotyzm ma sporo lat) mogła by sie ukształtować garstka państw w których by się żyło dobrze (nie było by ciemnej masy która pracuje dla kraju który nie umie być rządzony) ale to akurat jest sporna kwestia.

Dobro ogólne mogło by zaistnieć ale w takim systemie (również przez patriotów) jest niemożliwe do osiągnięcia. (Kiedyś promień rentgenowski nie istniał a dziś?)

 

Logika patrioty: Zabić ludzi z innego narodu będzie się nam to opłacać i zarobimy

Jednak niestety ludzie (rządzący) którzy wysyłają innych ludzi na pewną śmierć nie zrozumieją tego że życie ludzkie jest cenniejsze niż ich osobiste interesy ( lub interesy kraju )

Ginąć za kraj to utopia. Utopia umysłowa.

 

Skoro patrioci widzą na mapie wielką wojnę między krajami to Niemcy którymi większość tak gardzi była bardzo dobrymi patriotami w końcu w ich punkcie kulminacyjnym w II wojnie światowej zgrabili całkiem sporo.

 

Dobranoc.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Jestem prafczifym patriotom i wywiesze flage na forum o grach. Ludzie prosze jak ktos chce to niech wyjdzie na ulice i macha flaga czy rzuca racami a nie jakies szopki w internetach robicie. Nie ma madrych wojen sa tylko glupie prowadzace to wielu szkod itp

Jezeli ktos tak bardzo chce niech to swietuje ale normalnie a nie ustawiajac na sygnature czy cos w tym stylu. Jak ktos ma pamietac to bedzie chyba ze ma skleroze i musi sobie ustawic to na sygnature aby pamietac ehhh

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jestem prafczifym patriotom i wywiesze flage na forum o grach. Ludzie prosze jak ktos chce to niech wyjdzie na ulice i macha flaga czy rzuca racami a nie jakies szopki w internetach robicie. Nie ma madrych wojen sa tylko glupie prowadzace to wielu szkod itp

Jezeli ktos tak bardzo chce niech to swietuje ale normalnie a nie ustawiajac na sygnature czy cos w tym stylu. Jak ktos ma pamietac to bedzie chyba ze ma skleroze i musi sobie ustawic to na sygnature aby pamietac ehhh

Wychodzę na ulicę, ale to jakoś nie przeszkadza mi to w pisaniu takiego tematu na forum.

 

Co z tego, że na forum. Mimo wszystko internet to też jakiś środek komunikacji. A jak jeden z użytkowników pytał się mnie na GG o co chodziło z tym powstaniem...

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Dobrze że mi przypomniałeś, już zmieniam logo gildii w metinie na flagę polski.

To takie patriotyczne, aż łezka w oku się kręci.

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Dobrze, że na forum znajdują się takie osoby jak autor które pamiętają o takich rzeczach. Inteligentne osoby uszanują tą inicjatywę. 

Opublikowano

Powstanie Warszawskie było jedną z największych klęsk Polaków podczas II Wojny Światowej.. Dowódcy po otrzymaniu informacji, że nie otrzymają pomocy z zachodu i tak wysłali niewinnych ludzi na śmierć, to jest tragedia a nie powód do dumy. 

RAsfepN.png
Opublikowano

Hobby:Śmianie się z żartów o gwałtach

Bycie zbrodniarzem

 

/Top

O 17 zapewne ani nie będzie flagi ani rac (ani u mnie ani u sąsiedztwa) jednak dla zwolenników "pamiętania" mam dobrą wiadomość.Media zawszę będą przypominać (portale informacyjne,TV) w końcu mają łatwy materiał. Chodź nie popieram tego wydarzenia mam nadzieje że znajdą się Ci ludzie którzy zinterpretują to w sposób taki żeby wynieśli jakąś wiedzę na przyszłość (nie robić takich akcji 2 raz w końcu wysadzono pół Warszawy a herosi zginęli-Nie sajko patrioci nie było inaczej). Szczerze mówiąc powstańcy są dla mnie neutralni ( z jednej strony wystawili się na pewną śmierć z drugiej wykonali rozkaz) ale na pewno nie powinno się szanować ludzi którzy dowodzili tym powstaniem (w sumie tych którzy je wymyślili tez nie szanuje) bo wystawili ludzi na pewną śmierć.Osobiście zauważyłem że sporo patriotów (tych w internecie) to są ludzie którzy chodzą do gimnazjum i chcą przynależeć do jakiejś określonej grupy (Gimnazjaliści patriotyzm nie jest dobrą grupą).Dla was odwaga dla mnie głupota to jakby wypuścić do walki bandę 8 latków na bandę zawodników MMA.

Pozostawienie rodzin dla pewnej śmierci patriotyzm to straszna kontrola umysłu masy co mnie smuci.

 

Patriotyzm powinno się wyniszczać powinno się walczyć o dobro ogółu a nie tylko swojego kraju.

"Miłość do swojego kraju" wymyślono dawno temu w upadającym państwie (o ile sie nie myle to była Mezopotamia).W upadającym kraju było źle ludzie emigrowali kraj podupadał wtedy wymyślono patriotyzm żeby ludzie żyli w swoim kraju i na niego pracowali (co z tego że ten kraj oferował gorsze życie)./Podsumowanie: Założeniem patriotyzmu było wykorzystanie obawyteli/  Patriotyzm ludziom którzy biegną ślepo za innymi zrobił ostry przecier z mózgu.

 

Ciekawy cytat dla podsumowania:

 

"Patrioci wierzą, że kula ziemska podzielona jest na małe kawałki strzeżone przez żelazne bramy. Ci którzy urodzili sie w jednym miejscu czują że są lepsi, szlachetniejsi i inteligentniejsi niż ludzie mieszkający w jakimkolwiek innym miejscu."

 

  Podsumowując: Patriotyzm to mile widziana choroba dla kraju.

Możesz być kosmopolitą i to uszanuję. Możesz nie mieć żadnych głębszych uczuć jeśli chodzi o kraj, jednak musisz wziąć pod uwagę fakt, że Ci patrioci walczyli z hitleryzmem dla dobra całego świata.

Powstanie Warszawskie było jedną z największych klęsk Polaków podczas II Wojny Światowej.. Dowódcy po otrzymaniu informacji, że nie otrzymają pomocy z zachodu i tak wysłali niewinnych ludzi na śmierć, to jest tragedia a nie powód do dumy. 

Wiem, powstanie było tragedią. Nie miało szans powodzenia. Zginęły setki tysięcy ludzi. To nie jest święto organizatorów powstania tylko ludzi, którzy w nim walczyli.

 

A oni ginęli bohaterską śmiercią w walce z okupantem i to trzeba uszanować i oddawać im należny hołd. Nie obchodziła ich polityka i strategia z zewnątrz. Bohaterowie to bohaterowie.

 

Czy powstanie się udało czy nie trzeba pamiętać o heroicznej walce tych ludzi.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Czy ja napisałem gdzieś że gimnazjalista nie może być patriotą?

Napisałem że sporo gimnazjalistów chcę być patriotami przynależeć do tej grupy itd nie znając historii i powielając zdanie na ten temat od innych.

Co do bycia patriotą albo zapitym imprezowiczem napisałeś że lepiej być patriotą.Najlepiej to nie być ani tym ani tym nie trzeba wybierać jest sporo wyborów.

Gdyby nie patriotyzm ludzie może by chociaż trochę bardziej samodzielnie myśleli i dbali o swoje dobro.Co do tego "gdyby nie patriotyzm" to nikt tego nie wie.

Według mnie (w końcu patriotyzm ma sporo lat) mogła by sie ukształtować garstka państw w których by się żyło dobrze (nie było by ciemnej masy która pracuje dla kraju który nie umie być rządzony) ale to akurat jest sporna kwestia.

Dobro ogólne mogło by zaistnieć ale w takim systemie (również przez patriotów) jest niemożliwe do osiągnięcia. (Kiedyś promień rentgenowski nie istniał a dziś?)

 

Logika patrioty: Zabić ludzi z innego narodu będzie się nam to opłacać i zarobimy

Jednak niestety ludzie (rządzący) którzy wysyłają innych ludzi na pewną śmierć nie zrozumieją tego że życie ludzkie jest cenniejsze niż ich osobiste interesy ( lub interesy kraju )

Ginąć za kraj to utopia. Utopia umysłowa.

 

Skoro patrioci widzą na mapie wielką wojnę między krajami to Niemcy którymi większość tak gardzi była bardzo dobrymi patriotami w końcu w ich punkcie kulminacyjnym w II wojnie światowej zgrabili całkiem sporo.

 

Dobranoc.

Dobrze, że powielają dobre zdanie innych.Gorzej jakby powielali zachowania ludzi z MTV.

Co to znaczy samodzielnie myśleli? Uważasz, że jak ktoś wyznauje pogląd wymyślony przez kogoś, to już nie jest samodzielnie myślącym? Twój kosmopolityzm też ktoś wymyslił.

Nie chodzi o zarobek, ale o daną ziemię np. czy danej terytorium, na którym są jakieś surowce.Logiczne, że każdy kraj chce sobie zapewnić jak największy dobrobyt.Po za tym patriota wcale nie musi dążyć do eskpansji swoje kraju.

Hitler był patriotą niemieckim, chociaż trudno go tak nazwać, bo doprowadził Niemcy do upadku gospodarczego, moralnego i kulturowego.Jeżeli twoim zdaniem patriotyzm doprowadził do II WŚ, to nie mamy o czym rozmawiać i zakończmy tę dyskusję.

Gość malutki688
Opublikowano

mozesz mi wytlumaczyc jak rozumiesz patriotyzm Hitlera?

 

co do powstania, to niestety, Osama ma racje. Bya to nagorsza decyzja podjeta przez nasze waladze. 

Naszym obowiazkiem jest oddac szacunek Powstancom, lecz nie zmienia to faktu, tragizmu calej akcji

Opublikowano

Co wam da wstawianie głupiego obrazka w sygnature oraz oddawanie czci powstańcom na forum?

Lepiej iść na jakąś uroczystość w swoim mieście ale nie zaśmiecać tym forum...

I proszę nie piszcie mi, że nie mam szacunku czy czegoś, po prostu wiem, że to nic nie daje.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Co wam da wstawianie głupiego obrazka w sygnature oraz oddawanie czci powstańcom na forum?

Nic, ale może ktoś sobie przypomni chociaż na chwilę i przystanie o tej 17:00 widząc to na forum. Niektórzy nie wiedzą nawet, że coś takiego było.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

A ja bardzo chętnie bym zamieścił ten obrazek u siebie lecz edytor sygnatury chyba nie ma zamiaru współpracować ;/

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...