Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY/4FUN
Dodatkowe Info:  Łatwy dropik szybki max lvl przyjemna gra bez tryhardu
Nagroda za pomoc: Lajki oceny profilu
Wykluczam serwery: Każdy który jest pełen bugów i który umiera 
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam Servera Easy/Medium/Hard, duza ilosc osob, dobre PVP, balans

Dodatkowe Info: Szukam servera na ktorym gdy przysiade pofarmie, zaladuje w IS to pozniej bede mogl wyciagnac PSC / Skiny ITP

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: BRAK

Opublikowano
[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Serwer HARD/Medium
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Szukam serwa gdzie będzie działał hack nie odpychanie z bojowca i łatwo będzie można zrobić poziomy konia, albo na starcie się dostanie bojowca/militara.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] ++++
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] brak
Opublikowano
43 minuty temu, elakim napisał:


 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam Servera Easy/Medium/Hard, duza ilosc osob, dobre PVP, balans

Dodatkowe Info: Szukam servera na ktorym gdy przysiade pofarmie, zaladuje w IS to pozniej bede mogl wyciagnac PSC / Skiny ITP

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: BRAK

Rubinum zdecydowanie polecam.

A jeśli chodzi o polskie serwery to Samia/Vesteris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer med z elementami easy może być

Dodatkowe Info: Serwer podobny jak Antaris bo w sumie fajnie się na nim grało, w pierwszych tygodniach grało w miarę dużo osób i dodatkowo zarobiłem trochę, ale administracja olewała serwer i wyszło jak wyszło.

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: BRAK

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: hard/med

Dodatkowe Info: Serwer podobny do wom2 i pla gdy był 105lvl najlepiej przed wilkiem

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: wom2

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY/4FUN. Wojnach gildii, łatwym do zrobienia eq i bez robienia dungów x500.. . Żeby is nie przeważał w rozgrywce (is daje 50 na luda itp) a jak już to żeby był w miarę tani. Żeby nie świecił pustkami ( no żeby te wojny były itp) Dodatkowe Info: Serwer nie musi być nowy, mogą być tez propozycje takich które jeszcze nie wystartowały. (najważniejsze kwestie - zmieniłem kolor). Jeżeli serwer nie spełnia tych wymagań proszę nie proponujcie ;x. Nagroda za pomoc: Lajki oceny profilu Wykluczam serwery: Wszystko co startowalo w ostatnim czasie: Rubria, Valantia, Avelis, Decoria. Ze Starszych: Pandora, Virtual, Azentis, Almadia, Samia, Laneris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: easy

Dodatkowe Info: Serwer podobny do teriosa(krótkie dungi, łatwo o przepustki)

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: 

 

Opublikowano
4 minuty temu, Brand. napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: easy

Dodatkowe Info: Serwer podobny do teriosa(krótkie dungi, łatwo o przepustki)

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: 

 

Tylko Semeria mi się kojarzy 

Opublikowano
Przed chwilą, kubuszeki napisał:

Tylko Semeria mi się kojarzy 

Sameria nie, bo jest wszystko obstawione, a przepy leca z mobów i bossów.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer grywalny 500+online , że jeśli będę chciał skończyć to znajdzie się chętny na wymianę :)
Dodatkowe Info: najlepiej nie strasznie stary itd.
Nagroda za pomoc: like

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy lub easy/medium- przyjemny do grania, nie nawalone 1000 rzeczy
Dodatkowe Info: sporo ludzi najlepiej 500+ 
Nagroda za pomoc: jeśli zawitam na nim na dłużej limit (15 "+") za chęci +
Wykluczam serwery: --

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium,żeby było dużo ludzi, dużo zadań, serwer nie nastawiony tylko i wyłącznie na is
Dodatkowe Info: serwer podobny do sypiącej się rivalia XD 
Nagroda za pomoc: dużo lajków
Wykluczam serwery: rivalia, bethia, kairos, samia

Ktoś cooś poleci? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Coś jak vesteris tylko easy, tak żebym małym nakładem pracy mógł pobawić się w pvp
Dodatkowe Info: sporo ludzi najlepiej 500+ 
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: --

 

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

1. Hard/Medium

2. Brak zmianek u NPC, żeby było trzeba je dropić lub kupić.

3. Żeby nie wiało pustkami ;)

Dodatkowe Info: Wykluczam Vesteris

Nagroda za pomoc: +++

 
Opublikowano
1 godzinę temu, Baraccuda napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

1. Hard/Medium

2. Brak zmianek u NPC, żeby było trzeba je dropić lub kupić.

3. Żeby nie wiało pustkami ;)

Dodatkowe Info: Wykluczam Vesteris

Nagroda za pomoc: +++

 

Rubinum

Opublikowano
Dnia 21.06.2017 o 14:29, Brand. napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: easy

Dodatkowe Info: Serwer podobny do teriosa(krótkie dungi, łatwo o przepustki)

Nagroda za pomoc: +++++

Wykluczam serwery: 

 

Cortium S2 pod koniec lipca.

Opublikowano
5 minut temu, siemaelopro napisał:

z tym syfem wypierdalaj 

Twój iloraz int. jest taki sam jak z pokroju Cannzasa czyli zerowy. Nie wiesz nic o projekcie, a mówisz że syf. Gratuluje niedojebania mózgowego, bo własnie przez takie osoby jak ty, te forum powoli traci ludzi, bo jak widza takich raków jak ty, to im się odechciewa wchodzić tu.

Opublikowano
2 minuty temu, 'Perserga napisał:

Twój iloraz int. jest taki sam jak z pokroju Cannzasa czyli zerowy. Nie wiesz nic o projekcie, a mówisz że syf. Gratuluje niedojebania mózgowego, bo własnie przez takie osoby jak ty, te forum powoli traci ludzi, bo jak widza takich raków jak ty, to im się odechciewa wchodzić tu.

Zamknij mordę bo jesteś gównem nie technikiem, nie potrafisz dodać zbroi nawet xD co do tematu wpadaj na Neshalie, to jest profeska a nie taki syf jak cortium persergi ;)wer"

Opublikowano
 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, ze średnią/dużą ilością graczy. Serwer raczej w starym stylu jak sprzed kilku lat bez szarf, pasów czy innych nowości, i jak namniej czasowych itemek.
Dodatkowe Info: żależy mi też na ładnej, ciekawej grafice przedmiotów. Tylko polskie serwery. 
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:

Opublikowano
2 godziny temu, songo213 napisał:


 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, ze średnią/dużą ilością graczy. Serwer raczej w starym stylu jak sprzed kilku lat bez szarf, pasów czy innych nowości, i jak namniej czasowych itemek.
Dodatkowe Info: żależy mi też na ładnej, ciekawej grafice przedmiotów. Tylko polskie serwery. 
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:

może MarinerMT2?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: kompatybilności klienta z windowsem 10 , nieświeceniu pustkami,stabilności
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:lajki lajki lajki
Wykluczam serwery:


dsa

 

Opublikowano
7 godzin temu, TataMadzi napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: kompatybilności klienta z windowsem 10 , nieświeceniu pustkami,stabilności
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:lajki lajki lajki
Wykluczam serwery:

jeśli chodzi i małą ilośc online to może deneris albo elite?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na serwerze pokroju starej Pandorki, gdzie małym wkładem pracy będe mógł się bawić z innymi w PVP.
Dodatkowe Info: -------
Nagroda za pomoc: Lajka mogę rzucić.
Wykluczam serwery: -------

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...