Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: działających hackach, modach, stabliności serwera
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:  zagraniczne

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, grywalności, nie za dużo ulepek i żeby był 6/7
Dodatkowe Info:Najlepiej żeby był easy/medium
Nagroda za pomoc:limit ljaków :)
Wykluczam serwery: Brak

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: działających hackach, modach, stabliności serwera

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:  zagraniczne

Nowy Laneris, VerionMT2(?), 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Oczekuje nowości od cholery, sklepy offline, nowe sety,mapy itp. Obowiązkowe są oczywiście 6-te skille.

Nagroda za pomoc: Lawina like'ów.

Wykluczam serwery: Xenox, Argentus.

Pomoże ktoś ? -.-

 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: prawie pustym serwerze, wszystko trzeba zdobyć samemu jak w Diablo 3

Dodatkowe Info: Ulepszacze w miescie u npc?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:

Uranos.eu Ulepszacze -Brak u NPC

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, grywalności, nie za dużo ulepek i żeby był 6/7

Dodatkowe Info:Najlepiej żeby był easy/medium

Nagroda za pomoc:limit ljaków :)

Wykluczam serwery: Brak

laneris idealny
Opublikowano

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, grywalności
Dodatkowe Info:Najlepiej żeby był obojętne :D ważne żeby był fajny :D
Nagroda za pomoc:like  :) 
Wykluczam serwery: vesteris.

 

 chce zapytać gdzie opłaca się zacząć grę? mam zamiar chwilę pograć i wymienic pozniej eq na skiny cs go tylko nie wiem gdzie ludzie widują oferty typu ,,skiny cs go za eq"  :D za pomoc like  :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie gra dużo ludzi raty wysokie. Uprzejmi gracze  ;) Miły i przyjemne ulepszanie mieczy / zbroi oraz samoulepszanie skill nie u jakiś tam babek w M1 ;) 
Dodatkowe Info: GRYWALNOŚĆ WYSOKA. SERWER EASY/MEDIUM 

Nagroda za pomoc: Like ☻
Wykluczam serwery: Nie chce na pewno grać na PL'u ----------------

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: aby serwer był coś w stylu wom2 tylko aby był polski, nie może być żadnych setów zbroji czy broni. Coś jak WOM2 poprostu

Dodatkowe Info:Mogły by też być sklepy offline

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery: zagraniczne

Jak polski hard to tylko cagroso
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie bez nowości ( kostiumy,pasy,alchemii ) miłej atmosferze.     easy eq / medium exp

Dodatkowe Info:  planuję zacząć grę od nowa (priv) server koniecznie musi być podobny do  EliteMT2 ( drop sztab moga być. 2-5-10 mln )

Nagroda za pomoc: Lajk  w profilu

Wykluczam serwery: Tanavis.pl  - Tevia - Xenoxtm2 -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze oldschoolowym, może ktoś pamięta yt2game- coś w tym stylu, bez żadnych nowości i "dupereli".
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby szybko wbijało się lvl, bez petów, wierzchowców, aby is nic nie wnosił- mogą być ulepszacze, exp ringi itp. Dodatkowo wyrównanie klasowe przydałoby się na takim serwerze jakim był słynny yt2game.
Nagroda za pomoc: Co tylko dusza zapragnie.
Wykluczam serwery: wszystkie z nagłówkiem hard !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy, dużo osób
Dodatkowe Info: brak 6/7, dużo osób, dość łatwy ale nie za łatwy system ulepszania (nie żebym chodził 100x na dunga po itemy na 1 ulepszenie), chcę serwer który już długo stoi i nie upadnie jak np. prestia :(
Nagroda za pomoc: lajkacz + 5* 
Wykluczam serwery: laneris, dreikon, savies

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy,miłą atmosferę gry

Dodatkowe Info: Bez nie potrzebnego badziewia ,chodzi o to , żeby był bardziej czysty. Nie jak większość serwerów. Może coś w podobie Lanerisa

Nagroda za pomoc: 5 na profil

Wykluczam serwery: Predoria,Net5Metin,Laneris

Opublikowano

Server najbardziej aktywny, z największą ilością graczy, najlepiej zbliżony jakoś do globala? Slyszalem ze world of metin, tam pyka najwiecej ludu.
Jebac wasze wzory, nagroda za pomoc xDDDDDDD

Opublikowano

Server najbardziej aktywny, z największą ilością graczy, najlepiej zbliżony jakoś do globala? Slyszalem ze world of metin, tam pyka najwiecej ludu.

Jebac wasze wzory, nagroda za pomoc xDDDDDDD

Laneris - Easy, Vesteris - hard/med bodajże

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze nie zepsutym rynku, żeby na małym lvl móc też dobrze zarobić
Dodatkowe Info:Nie chce nigdzie wymieniać eq
Nagroda za pomoc:Like w profilu
Wykluczam serwery:vesteris.pl dreikon.pl xenoxmt2 agrentusmt2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Oczekuje nowości od cholery, sklepy offline, nowe sety,mapy itp. Obowiązkowe są oczywiście 6-te skille.

Nagroda za pomoc: Lawina like'ów.

Wykluczam serwery: Xenox, Argentus.

Pomoże ktoś ? -.-

 

­

Znowu..

 

 

­

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: metinie bez nowości ( kostiumy,pasy,alchemii ) miłej atmosferze.     easy eq / medium exp
Dodatkowe Info:  planuję zacząć grę od nowa (priv) server koniecznie musi być podobny do  EliteMT2 ( drop sztab moga być. 2-5-10 mln )
Nagroda za pomoc: Lajk  w profilu
Wykluczam serwery: Tanavis.pl  - Tevia - Xenoxtm2 -

 

Nie ma serverów bez nowości w tej chwili ale zobacz ten

http://www.mpcforum.pl/topic/1537876-letticamt2-dedyk-easy/#entry13005384

Kopia pandory.

 

Server najbardziej aktywny, z największą ilością graczy, najlepiej zbliżony jakoś do globala? Slyszalem ze world of metin, tam pyka najwiecej ludu.

Jebac wasze wzory, nagroda za pomoc xDDDDDDD

WoM2 to zagraniczy server, dużo graczy,w sumie nie wiem co moge wiecej napisac dobry server

Z polskich medium/hard vesteris.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Oczekuje nowości od cholery, sklepy offline, nowe sety,mapy itp. Obowiązkowe są oczywiście 6-te skille.

Nagroda za pomoc: Lawina like'ów.

Wykluczam serwery: Xenox, Argentus.

Pomoże ktoś ? -.-

 

­

Znowu..

 

 

­

 

6skil masz tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/1537876-letticamt2-dedyk-easy/#entry13005384

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Miłej atmosferze nie zepsutym rynku, żeby na małym lvl móc też dobrze zarobić

Dodatkowe Info:Nie chce nigdzie wymieniać eq

Nagroda za pomoc:Like w profilu

Wykluczam serwery:vesteris.pl dreikon.pl xenoxmt2 agrentusmt2

Jak na małym lvlu chcesz dobrze zarabiać to laneris.pl jest najlepiej przystosowany do tego serwerem. :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Eh, tyle tu ludziom pomagalem, a tym razem ja potrzebuje pomocy :D :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server easy, zebym sie mogl pobawic; nie musi byc polski, byleby bylo jakies spolszczenie. Koniecznie NIE POD IS (jak np Athes...)
Dodatkowe Info: Minimum te 700+ graczy w godzinach szczytu. Server, ktory nie polega na KAMPIENIU na metki / bossy zeby zdobyc kilka ulep i przepustke na dunga, ktory z kolegi trzeba wykonywac 1000 razy na jeden set. Chcialbym server na ktorym faktycznie metki czy bossy sa koniecze, ale nie trzeba zapisywac czasow respu i kampic zeby ubic jednego metka ;)
Nagroda za pomoc: Buziak i uscisk dloni prezesa.
Wykluczam serwery: Patrzac na wymagania zdaje sie ze Verion, Lanerisy, Athes, Invorie odpadaja. Rowniez Virtual / imetin itd ;-)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Oldschool, typu easy/medium

Dodatkowe Info: Nie za dużo nowości i żeby grało troche ludu, min 500 osób online

Nagroda za pomoc: like na profilu

Wykluczam serwery: VirtualMT2

Opublikowano

Eh, tyle tu ludziom pomagalem, a tym razem ja potrzebuje pomocy :D :D

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server easy, zebym sie mogl pobawic; nie musi byc polski, byleby bylo jakies spolszczenie. Koniecznie NIE POD IS (jak np Athes...)

Dodatkowe Info: Minimum te 700+ graczy w godzinach szczytu. Server, ktory nie polega na KAMPIENIU na metki / bossy zeby zdobyc kilka ulep i przepustke na dunga, ktory z kolegi trzeba wykonywac 1000 razy na jeden set. Chcialbym server na ktorym faktycznie metki czy bossy sa koniecze, ale nie trzeba zapisywac czasow respu i kampic zeby ubic jednego metka ;)

Nagroda za pomoc: Buziak i uscisk dloni prezesa.

Wykluczam serwery: Patrzac na wymagania zdaje sie ze Verion, Lanerisy, Athes, Invorie odpadaja. Rowniez Virtual / imetin itd ;-)

Nie ma takiego :v Tylko #symulatoryfarmy. Takie easy, że na PL'u łatwiej się eq ulepsza. Jedynie chyba tanavis może być (rework pandory), tylko online obecnie 450.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Oldschool, typu easy/medium

Dodatkowe Info: Nie za dużo nowości i żeby grało troche ludu, min 500 osób online

Nagroda za pomoc: like na profilu

Wykluczam serwery: VirtualMT2

Tanavis, online trochę mniej

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/PVP
Dodatkowe Info: Krótki exp, oraz w miarę łatwe zdobywanie eq. Spora liczba online.
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Malygos

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

W sumie znudziła mi się gra w metina, więc pograłbym na chillku:

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: działających haxach
Dodatkowe Info: dmg hack/marmur hack mile widziany
Nagroda za pomoc:dam trochę lajków
Wykluczam serwery: jakieś gó*na z 50 online

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...