Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server easy/4fun, z dużą ilością graczy, stabilności i dobrej zabawie
Dodatkowe Info: Szukam servera do gry po pracy, niestety nie mogę już poświecić 4/5h dziennie na grę tylko max 10-15h tygodniowo. Chcę odprężyć się po pracy i mieć pewność że za miesiąc server będzie jeszcze stał. 
Nagroda za pomoc: Plusy itd...
Wykluczam serwery: Zagraniczne...


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Poszukują prywatnego serwera Metin2, na którym gra dużo osób, jest ogarnięty, i godny polecenia, oraz wytrwały mn.i. kontakt z administracją dobry, nie pada po kilku tygodniach. Generalnie taki, który jest polecany 
Dodatkowe Info:easy/medium/coś jak cradosmt2
Nagroda za pomoc:LIKE
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/4fun gdzie szybko i przyjemnie się expi. Wbicie lvla nie trwa godzinę czy więcej. Dobrym balansie postaci w pvp i wojnach gildii. Ulepszenie eq nie jest mozolne i nie trwa zbyt długo
Dodatkowe Info: Max lvl 150-250, jakieś pety/kostiumy, najlepiej bez systemów run i innego g*wna. Oczywiście, żeby ktoś tam grał i żeby nie było nudno
Nagroda za pomoc: Lajki, oceny profilu itp
Wykluczam serwery: Ograłem wszystkie Lanerisy, Malygos, Inari, Dreikon, Revoria, Metin2-Legend.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Balansie wszystkich klas w pvp.  Medium-Easy/Easy-Medium byle nie hard.
Dodatkowe Info:  Bez eq/ulepek i rzeczy do pvp(tylko?) etc. w IS.
Nagroda za pomoc:+
Wykluczam serwery: Incpetion2/Laneris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium z dobrą gospodarką. Mogłby to być nawet hard, ale bardziej medium :)
Dodatkowe Info: Ma nie byc za latwo, ale tez nie za trudno. Przyjemna rozgrywka na niższych i wyzszych lvl'ach. Brak monotonni w robieniu 500x dungeonów. Serwee gdzie IS nie jest wymagany do gry na poziomie, gdzie dam sobie rade grając szamanem bez zadnych wspomagaczy. 
Nagroda za pomoc: Like, 5*
Wykluczam serwery: Vesteris, Laneris, Avalon, Sherian.

cc623890a8b2c.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer ma być Easy/Medium, Duża ilość osób, Zbalansowane klasy, ogarnięta administracja, w miare często eventy,

Dodatkowe Info: Fajnie by było gdyby były jakieś zadania, Które robiło by się z przyjemnością.

Nagroda za pomoc: 15 like!

Wykluczam Serwery: Invoria.pl, Dreikon, DivineWorld.eu, Imetin, Tanavis, Arthia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ciekawej rozgrywce, przyjemny exp, łatwe ulepszanie, 500+ :D
Dodatkowe Info: Serwer Easy | 4FuN | PvP
Nagroda za pomoc: Like i 5*
Wykluczam serwery:  Malygos | Lanerisy | Dreikon :)

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium lub Hard (EASY ODPADA) ze spoko gospodarka :P
Dodatkowe Info: Moze startowac nie dlugo, Przyjemna rozgrywka to najwazniejsze, no i oby nie byl zbyt stary ^^.
Nagroda za pomoc: Like i 5*
Wykluczam serwery: Wom2, Vesteris.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium lub Hard (EASY ODPADA) ze spoko gospodarka :P

Dodatkowe Info: Moze startowac nie dlugo, Przyjemna rozgrywka to najwazniejsze, no i oby nie byl zbyt stary ^^.

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Wykluczam serwery: Wom2, Vesteris.

Polecma Laneris.pl pograj chwile i zobaczysz że przypadnie Ci do gustu :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium lub Hard (EASY ODPADA) ze spoko gospodarka :P

Dodatkowe Info: Moze startowac nie dlugo, Przyjemna rozgrywka to najwazniejsze, no i oby nie byl zbyt stary ^^.

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Wykluczam serwery: Wom2, Vesteris.

Polecma Laneris.pl pograj chwile i zobaczysz że przypadnie Ci do gustu :)

 

Medium/hard a ty poleecasz ten syf easy/medium ;d 

cc623890a8b2c.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium lub Hard (EASY ODPADA) ze spoko gospodarka :P

Dodatkowe Info: Moze startowac nie dlugo, Przyjemna rozgrywka to najwazniejsze, no i oby nie byl zbyt stary ^^.

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Wykluczam serwery: Wom2, Vesteris.

Polecma Laneris.pl pograj chwile i zobaczysz że przypadnie Ci do gustu :)

 

Typ szuka medium/harda podobnego do vesteris, wom a ty mu polecasz lanerisa xDDDDDDD 

 

Hm, może Rubinium ? ;d 

xD 

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium lub Hard (EASY ODPADA) ze spoko gospodarka :P

Dodatkowe Info: Moze startowac nie dlugo, Przyjemna rozgrywka to najwazniejsze, no i oby nie byl zbyt stary ^^.

Nagroda za pomoc: Like i 5*

Wykluczam serwery: Wom2, Vesteris.

Polecma Laneris.pl pograj chwile i zobaczysz że przypadnie Ci do gustu :)

 

Typ szuka medium/harda podobnego do vesteris, wom a ty mu polecasz lanerisa xDDDDDDD 

 

Hm, może Rubinium ? ;d 

 

Z tego co czytam to co chwile jest off, + ostatnio padl na jakis czas.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, Easy/Medium
Dodatkowe Info: Stary typ serwera, Max lvl ok.100 
Nagroda za pomoc: Like 
Wykluczam serwery: ---

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Obojętnie
Dodatkowe Info: Serwer głównie nastawiany na pvp, z dużą populacją
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Z małą populacją

wyznawca gier PC, użytkownim typu: "nie wiem ale się wypowiem", hejter EA, weteran gier moba, wierny kibic zwycięskich drużyn, czasami troll.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy
Dodatkowe Info: Oczekuje nowości od cholery, sklepy offline, nowe sety,mapy itp. Obowiązkowe są oczywiście 6-te skille.
Nagroda za pomoc: Lawina like'ów.
Wykluczam serwery: Xenox, Argentus.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: prawie pustym serwerze, wszystko trzeba zdobyć samemu jak w Diablo 3

Dodatkowe Info: Ulepszacze w miescie u npc?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:

cdf0765e344dec7d5dad69cb988d1145.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp taki jak np. na argentusie, mało setów, max lvl 180, mało i łatwo dropiące ulepszacze, waluta serwerowa yang, łatwa smocza alchemia i run(o ile takowe są), łatwe do zdobycia dopalacze(np. u handlarki), dosyć miła atmosfera, klimat, łatwe bonowanie eq, sklepy offline.
Dodatkowe Info: UWAGA!! Musi być to serwer z ludnością 300+, serwer podobny koniecznie do spotlinemt2(o ile ktoś go pamięta).  
Nagroda za pomoc: Like.
Wykluczam serwery: Argentus, xenox, dreikon.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Lykanie 

Dodatkowe Info: darmowy?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:nie znam żadnego

Rubinum, serwer nie Polski lecz warty polecenia. Sporo polaków tam gra, zobacz sobie a akurat ci się może spodoba. 

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Brak 6-7 bonusu, nie na chwile, żeby było z 300-400 osób online
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:  brak

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak 6-7 bonusu, nie na chwile, żeby było z 300-400 osób online

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:  brak

@Chikara

Vesteris-najlepszy medium na polskim rynku.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: stabilnym i w miare duza iloscia graczy serwerze
Dodatkowe Info: medium/hard
Wykluczam serwery: Vesteris

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym i w miare duza iloscia graczy serwerze

Dodatkowe Info: medium/hard

Wykluczam serwery: Vesteris

Nagroda za pomoc: like

Nie ma innych dobrych, ew. wom2, ale to bardziej taki hard.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, 6/7 bon (bony jak na pandorce), 600 graczy+, mało ulepek
Dodatkowe Info: Serwer głównie nastawiany na pvp, z dużą populacją
Nagroda za pomoc: Morze Lajków i gwiazdek
Wykluczam serwery: Z małą populacją, VirtualMT2, MortalMT2, Tanavis.pl

...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...