Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/ z naciskiem na Medium
Dodatkowe Info: dużo online ludzi ponad 1.5k  
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: serwery gdzie gra 500/800 online 

Dodatkowe info: Szukam serwera gdzie jest szansa przy grze zarobić coś na PL-N tak jak ostatnio grałem na Samii i w trakcie gry pare stówek zarobiłem na sprzedaży yang.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy exp, pod względem eq może być nieco trudniej ale też nie tak bym musiał x100 dunga robic by ulepszyć EQ o jeden stopień. Ogólnie serwer very easy!!

Dodatkowe Info: Najlepiej bez niepotrzebnych systemów (alchemia, jakieś kwiatki i inne chu** muje, książki, czytania, rud kopania itp itd.. Najprosciej jak sie da) ew. jakiś jeden skromny system przeżyję. Oczywiście, żeby serwer nie był też wymarły (aby warto w isa wrzucić i nie martwić się że padnie za tydzień ;d)

Nagroda za pomoc: Zlajkuję i co tam jeszcze sie da.

Wykluczam serwery: Azentis, Baria, Cortium, Glador, Predoria, Samia, PandoraMt2, Divine s2, Fenekra, Laneris,  Nelios

 

Opublikowano

Zależy mi na: Easy

Info: Coś easy tak by w miarę normalnie zdobyć itemki i się bawić w pvp, by były zbalansowane postacie i gdzie np bm by nie odstawał, najlepiej jak by nie było setów pvp i exp

Nagroda za pomoc: Like

Brak wykluczonych serwerów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Easy

Dodatkowe Info: żeby w tygodniu było.minimum 500 osób on-line

Nagroda za pomoc:limit lajkow

Wykluczam serwery:Baria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej naEASY, stary dobry metin2 z jego poczatkow (2010r)

Dodatkowe Infonaprawdę oldschoolowy server, najlepiej BEZ petow, mountow, 5 klasy postaci, 6/7 bonusow
Nagroda za pomoc: lajki
Wykluczam serwery: z jakimis systemami craftowania 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak by było trochę osób , najlepiej easy aby w miarę szybko wbić lvl i potem tylko eq się zająć
Dodatkowe Info: Ym mam ogólnie tak mniej czasu i dlatego easy najlepiej , ale może być easy/medium
Nagroda za pomoc: LIKE
 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy - może być  medium-easy

Dodatkowe Info: aby nie było za dużo setów pvp i exp, dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: nic nie wykluczam

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozsądna ilość osób, żeby nie było problemów z handlem, serwer typowy hard, ewentualnie jak nic nie ma to hard/medium

Dodatkowe Info:Lubie placki

Nagroda za pomoc:Nie wiem, jakieś like czy 5 na profil moge dac

Wykluczam serwery: Classic i Ravia, bo na obu za mało ludzi.

Opublikowano

dimari.pl start 18:00 dziś !

72 osoby mówiłem, że ludu tam nie będzie.

"Serwer Pomyślnie Wystartował!" jprld to w pl pewnie wyzwanie.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozsądna ilość osób, żeby nie było problemów z handlem, serwer typowy hard, ewentualnie jak nic nie ma to hard/medium

Dodatkowe Info:Lubie placki

Nagroda za pomoc:Nie wiem, jakieś like czy 5 na profil moge dac

Wykluczam serwery: Classic i Ravia, bo na obu za mało ludzi.

 

http://metin2.sg/ Myślę, że przypadnie do gustu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy, najlepiej powyżej 500.

Dodatkowe Info: Obojętne czy to priv czy global

Nagroda za pomoc: sypne lajkami

Wykluczam serwery: typowe pod is'a

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy, najlepiej powyżej 500.

Dodatkowe Info: Obojętne czy to priv czy global

Nagroda za pomoc: sypne lajkami

Wykluczam serwery: typowe pod is'a

Vesteris. 900+ 

Rubinum 

Global - Negros.

Teraz na steam Angielski polecam.

Pewnie się sypnie graczy.

Opublikowano

serwer gdzie jest dobry drop z metkow gdzie dorobic sie mozna dropiac nie robiac tylko dungow ale oczywiscie mozna 

ban na statusy since 09.2015 :(

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy, najlepiej powyżej 200, najlepiej jakiś Hardzik
Dodatkowe Info: Obojętne czy to priv czy global
Nagroda za pomoc: Lajki :v
Wykluczam serwery: classic, ravia.

 

KLUCZOWE PYTANIE CZY WARTO WRÓCIĆ NA PL'a(GLOBALA) i na jakim serwerze grać wtedy ?!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na:  serwerze który ma 600-700 graczy online codziennie i stoi już jakiś czas i postoi długo

Dodatkowe Info: EASY z nutką medium ( żadne serwery typu elitemt2 , pandoramt2 , xenoxmt2 , samia , baria , i itd nie wchodzą w gre)

Nagroda za pomoc: LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy, najlepiej powyżej 200, najlepiej jakiś Hardzik

Dodatkowe Info: Obojętne czy to priv czy global

Nagroda za pomoc: Lajki :v

Wykluczam serwery: classic, ravia.

 

KLUCZOWE PYTANIE CZY WARTO WRÓCIĆ NA PL'a(GLOBALA) i na jakim serwerze grać wtedy ?!

Steamowy angielski, w pytke ludzi rywalizacja od początku

SNq6Ku7.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Małej ilości EQ / Ulepszaczy / Map

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na Privie... Szukam Serwa TYP Easy  / 4Fun / Medium

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery: Vesteris.pl, Dreikon.pl, Metin5, XenoxMt2, Pandora,

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Małej ilości EQ / Ulepszaczy / Map
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa na Privie... Szukam Serwa TYP Easy  / 4Fun / Medium
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Wykluczam serwery: Vesteris.pl, Dreikon.pl, Metin5, XenoxMt2, Pandora,

 

Samia / Valantia / Baria / Mariner / Eloth / Glador / 

 

ale najbardziej to polecam Samie,Mariner,Eloth serwer stoją dosyć długo i administracja na 5+

Opublikowano

 

Steamowy angielski, w pytke ludzi rywalizacja od początku

 

 

A gdzie pobiore ten angielski steam? Podałbyś linka :D? CZy zmieniam język i tyle ? 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: aby był na serwerze Likan :P
Dodatkowe Info: obojętnie jaki typ serwera
Nagroda za pomoc: lajki :)
Wykluczam serwery:

rs2h.jpg

 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: aby był na serwerze Likan :P

Dodatkowe Info: obojętnie jaki typ serwera

Nagroda za pomoc: lajki :)

Wykluczam serwery:

polski global/ shiro3 / balmora s3

Opublikowano

@up 

dziękuje :) lookne shiro3... na globala nie wrócę, a na balmore nie mam zamiaru wchodzić :D lecą lajki :)

rs2h.jpg

 


 

Opublikowano

 

 

Steamowy angielski, w pytke ludzi rywalizacja od początku

 

 

A gdzie pobiore ten angielski steam? Podałbyś linka :D? CZy zmieniam język i tyle ? 

 

Już teraz Polski nowy serwer otwarto, ale wystarczy w ustawieniach metka na steam dać ang. jeżeli chcesz grać na ang serwerze

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: -----
Dodatkowe Info: Gdzieś gdzie jeżeli płacisz to jesteś z*******y (Pay 2 win) // Dużo graczy
Nagroda za pomoc:limit lajkow 
Wykluczam serwery:]-----

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: -----

Dodatkowe Info: Gdzieś gdzie jeżeli płacisz to jesteś z*******y (Pay 2 win) // Dużo graczy

Nagroda za pomoc:limit lajkow 

Wykluczam serwery:]-----

wszystkie serwery Surka etc. // Polski metin, ale nie IS tylko allegro się kłania

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Największa ilość graczy, proszę o topkę 3 albo 5 największych obecnie serwerów

Dodatkowe Info: PL i ENG

Nagroda za pomoc: lajczek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...