Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnforceVIP - Tutorial. Jak zainstalować i używać.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cytuj

 

 

Error! Acrylic needs to be downloaded and installed from here and the host file must this entry:

127.0.0.1        studio.botoflegends.com


You should also run `ipconfig /flushdns` afterwards. Check that you have redirected the BoL server by clicking here
If the link takes you to the real server, then something is not right. Try checking your DNS server settings again. Check your firewalls and proxy servers, etc.

 właśnie miałem to samo ale olałem to i działa jako tako bynajmniej skrypt do nidy.

tak btw. jak to naprawić ?

Opublikowano

 

Cytuj

 właśnie miałem to samo ale olałem to i działa jako tako bynajmniej skrypt do nidy.

tak btw. jak to naprawić ?

 

 

 Rób tak samo jak ten wietnamczyk na filmie enforcevip

Skrypty, na których wbijam elo:

 

Champs:

  • BeastyRiven
  • Honda's Syndra
  • Cass du Couteau
  • CassWhoop
  • Shadow Vayne

Utility:

  • Flash Juke Assistant
  • Where Did He Go
  • Activator
  • Perfect Ping
  • I hate your Wards

Inne:

  • SAC: Reborn
  • SOW

 

 

Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak trzeba i wyskakuje mi failed to download :-\

Dawniej Voldemort jk.


Będę grał tak długo. aż  pewnego dnia powiem sobie skromnie


-Wszystko czego chciałem, dzisiaj należy do mnie 


 


Opublikowano

@UP. 
Przetłumaczę Ci:

 

BoL zaginął. Zapomniałeś skopiować ten program do folderu gdzie znajduje się BoL. 

 

Już mniej więcej rozumiesz? Jeżeli nadal nie to mogę Ci powiedzieć, że źle skopiowałeś coś z BoL'a (prawdopodobnie nie masz enforca w folderze z BoL'em) teraz jakiś program nie może go znaleźć... 

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Wklej link w code bo strona nie działa.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Robię wszystko tak jak jest w poradniku po kolei i wyskakuje error

887281405086356646940.jpg

Mam tak samo

 

To mi wyskakuje po wejsciu w enforcevip.exe ROBILEM WSZYSTKO ZGODNIE z tutorialem a mimo wszystko mam taki blad, kilka osob napisalo wczesniej ze poradziliscie sobie z tym, jak to zrobiliscie?

 

Pomoże ktoś?

Opublikowano

lukeboy89, spudgy lub QQQ.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Wszystko zostało już wysłane do całego zarządu "bola", który myślę że zabezpieczy tego enforce-vipa, przez co piraciki już sobie nie pograją na vipkach, dziękuje dobranoc.

Opublikowano

Chujowe, pozdro. Nie dość, że wyjebuje mi jakiś błąd w enforcevip to jeszcze się na swoje konto zalogować nie mogę, bo mam 'failed to login', mimo tego iż nie mam folderu BoL'a w Roamingu, hahah. Słaby materiał, piona :]

Jeżeli podobają Ci sie moje tematy daj + :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...