Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EnforceVIP - Tutorial. Jak zainstalować i używać.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielkie dzięki za poradnik dzięki niemu naprawiłem pewien problem lecz mam  teraz na stępy. Działa niby wszystko ok, injectuje do gry itp. Z tym ze gdy nacskę shift to mam bugsplata 

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja zrobiłem tak, że pobrałem paczkę dal VIPA która jest podana w jednym z przypiętych tematów na tym forum. A potem wszystkie skrypty, foldery wkleiłem do folderu z enforcevip. Wszystko śmiga. : )

Opublikowano

Lol te skrypty prawie chuja dają XDDDDDDDDDDDDD

 

Tylko wkurwiania sie z tym gównem, jedyny ogarniety skrypt to ten doCassio..

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nie trzeba restartować PC.

Nie trzeba, uroki Acrylica :D

 

Haha c**j wam z tego cebule jak DLL nie macie :) zresztą i tak połowa skryptów pobugowana.

Wystarczy zmodyfikować useragent i możecie pobierać codziennie świeże.

Opublikowano

lslvxz.jpg HEEEELP


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Siema, gdy włączam Start BoL stronka działa, BOL się włącza, ale musze podać Username i Password. O co chodzi?

Z góry dzięki.

Mam to samo pomóżcie !

Opublikowano

@up 

Musisz odpalić ten plik  NICK.reg

Własnie to zrobiłem i nic nie dało ;/ odpaliłem spudgy  i piszę , że dodało do rejestru i nie działa nadal lipa

Opublikowano

Siema, gdy włączam Start BoL stronka działa, BOL się włącza, ale musze podać Username i Password. O co chodzi?

Z góry dzięki.

 

Czy ty wogóle wiesz co to znaczy Username i Password?

Opublikowano

335131405087163430768.jpg HEEEELP

Wie ktoś oco biega?


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Czy ty wogóle wiesz co to znaczy Username i Password?

Też tak mam ale wiem co to znaczy , ale jest problem , że nie da się zalogować bo powinno automatycznie a się nie loguje automatycznie , i nie wiem jak to zrobić a wszystko zrobiłem zgodnie z poradnikiem i wszystko było ok do momentu kiedy miałem się zalogować ale nie wiem jakimi passami czy swoimi czy kogoś innego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...