Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExodusMu. Ver: S4E2. Exp: 500. Drop: 30% - Zapraszamy


Dudwik95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I śmiem stwierdzić, że więcej nie będzie :) Pzdr.

Pozdr ^^

Nie wchodz juz na ten serwer , bo psujesz atmosfere !

 

EDIT: od wczoraj nie moge wejsc na serwer, czy tylko ja tak mam ?

Opublikowano

Licytacja EVENT !! 
Odbędzie się dnia 06.07.14, pomiędzy godziną 18-20, Walutą licytacji będzie SIGN OF LORD! 
Zrobimy 7 licytacji (dla każdej rasy po 1 itemku +11+l+3 wybrane opcje, i na koniec licytacja o wingi 2lvla +11+L+1OPT dla danej rasy. 

 

Zapraszam serdecznie ;)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Przenistalowalam gre i nadal to samo, wlącza sie main, przy wyborze serwera ........... " You are disconnected from the  serwer "

Patch wgrany !

Otrzymam jakąkolwiek pomoc ??

 

EDIT: ups..prawda ale glapa ze mnie  <3

Opublikowano

Przenistalowalam gre i nadal to samo, wlącza sie main, przy wyborze serwera ........... " You are disconnected from the  serwer "

Patch wgrany !

Otrzymam jakąkolwiek pomoc ??

 

EDIT: ups..prawda ale glapa ze mnie  <3

ehh te dziewczyny lewe ^^

Opublikowano

szkoda czasu na serwer pan zuko admin daje itemki swoim pupilom z cenzored lol 

Witam

jesteś smieszny chyba, nikomu nic nie dałem nawet potów nikomu nie dałem, a jak taki cwaniak jesteś  nazwy postaci jakim dawałem niby ^^ pozdro

Opublikowano

Co sie stało, ze nowych graczy nam przybywa...brawo !

 

Wspierajmy co polskie i mówmy po polsku na serwerach  (Polacy nie gęsi swój język mają )

Zapraszam :)

Opublikowano

No ,no coraz więcej nas zapraszamy !!!

 

Rival3ii

po ch*j na kazdym poscie sie podpiisujesz jak p**ał jakis

 

 

Zapraszam na SERWER !!!!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Oba linki mi nie działają, na speedyshare jest napisane że do pobrania pliku muszę mieć konto premium a na mega wyskakuje mi error ;/

76561198043642719.png

Opublikowano

Po tygodniu gry facet w topce maja powiedzmy po 80res++ na 2 sobote bedzie mial juz 1 GR i tak gra za nie dlugo bedzie nudna taki four fun mozna powiedziec :D< prosta gra szybkie resy :>

Opublikowano

zara zostaną umieszczone dodatkowe linki 

 

mi działają wszystkie linki z www 

 

Zara czyli kiedy? Już szóstą godzinę czekam, próbowałem też na innej przeglądarce i kupa to samo, jakieś sugestie?

76561198043642719.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...