Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExodusMu. Ver: S4E2. Exp: 500. Drop: 30% - Zapraszamy


Dudwik95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie problem z clientem ;/ Nie włącza się i nic nie wyskakuje nawet błąd...

 

 

Edit:

 

Już jest ok przyczyna był anty virus.

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mysle ze w porywach do 25 osob bedzie na starcie nie liczylbym na wiecej jak narazie :P

 

 Myśle ze wypali :)

 Czym więcej ludzi tym większa zabawa  , także rejestrowac się

Kappa

Opublikowano

Start oczywiście nie musi być 'zajebisty' , stawiamy na to, żeby serwer był dla was przyjemny i ciekawy, nie jest on zrobiony na zysk jak 'WOG', nie posiadamy WebShopu. 

Jeżeli po starcie będziecie mieli jakiekolwiek pomysły/sugestie piszcie śmiało, będziemy brali wszystko pod uwagę :D


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Pewnie z 3-4 dni i R.I.P :/ Nowych serverów nie opłaca się już stawiać ...

 

Ale jak brak WS to wbije możliwe że się poszczęsci. Oby :)

Opublikowano

Mogę zagwarantować, że teraz serwer nie padnie tak szybko, będziemy robić co w naszych siłach, żeby gra na serwerze była jak najlepsza ;)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Ja na pewno zasilę szeregi graczy, wspieram polskie serwery.

Z waszej strony oczekuje , by serwer stał jak najdłużej :)

Opublikowano

Jak ktoś z KingS chętny do gry tak jak na Ice Mu, to zapraszam na pw po ts3 (Jest nowy, bardziej ogarnięty.) Może coś popykamy z laversonem już siedzimy :)

Opublikowano

Elite ani Avanta nie działa. Super zabezpieczenia...
Życzę miłej gry 24/7 przed monitorem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...