Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExodusMu. Ver: S4E2. Exp: 500. Drop: 30% - Zapraszamy


Dudwik95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Techu ale jakieś botka to raczej powinno można używać bo siedzenie na mu cały czas na spocie nie widzi się ludziom, nawet helpeera nie ma ;/

Opublikowano

Kobcon  Chcieliście zabezpieczony Serwer więc proszę MACIE i nie mlaskać !

 

Ja nic nie chciałem to po 1,

po 2 chcieliście zabezpieczony serwer no to ciekawe ile teraz wbije osób jak Boty dla EE są poblokowane. GZ

Opublikowano

Elite ani Avanta nie działa. Super zabezpieczenia...

Życzę miłej gry 24/7 przed monitorem...

A ten znów z elite i avanta wyjezdza :P

Kto siedzi przed komputerem 24/7, chyba, ze za kare ^^

Opublikowano

A ten znów z elite i avanta wyjezdza :P

Kto siedzi przed komputerem 24/7, chyba, ze za kare ^^

 

Miałem tu na myśli ludzi którzy ręcznie będa buffować innych w pt którzy sobie zablokują myszke i maja wszystko w du....

Opublikowano

Witajcie, dodałem do wyjątków AntyHacka program Autoclicker. Opiszę jak trzeba go odpalać:


 


1. Pobieramy AutoClicker z tej strony xxx


 


2. Wypakowujemy (obojętnie gdzie)


 


3. Tworzymy skrót na pulpicie


 


4. Wyłączamy FOLDER z AUTOCLICKERA (w innym razie nie odpalicie)


 


5. Odpalamy AutoClicker z pulpitu wybieramy Season 4, ścieżkę do maina no i cieszymy się z gry


Opublikowano

CI gracze są już obserwowani dzięki za info 

Co z tego, ze obserwujesz, jak on ci sie odgraża , ze tobie da dc ^^

Ja zakonczylam juz gre, prosze...nie stawiajcie juz serwerów !

Opublikowano

A co do rankingu, to Ci gracze co wbili właśnie już 1-2 resy grali praktycznie przez całą noc, mogę potwierdzić to, bo jeszcze o 3 nad ranem sprawdzałem ile ludzi gra.. Więc to ich zasługa, że mają większe lvl'a od was ;D


k4L2ZMS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...