Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExodusMu. Ver: S4E2. Exp: 500. Drop: 30% - Zapraszamy


Dudwik95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak max 100 res po resie 700pkt , za gr  dostaniecie 10 tys pkt, exp bd 350% , drop: 30 % 

zmniejszono delikatnie exp na vulcanus, dodano poty AD i SD do pc shop , poprawiono party exp , dodano anty dc , kopie zapasową bazy danych co 3 h na serwer zewnętrzny , poprawiono inwazje są tera co 3 h , prawdopodobnie zostanie zmieniony ah , start planowany na najbliższą sobotę 

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi się bardzo podoba, myślę że wystartuje teraz dobre 70 graczy to będzie naprawdę dobrze bo spotów jest wiele. :D Ostatnim razem przy 50 na start bardzo fajnie się grało jedynie exp troszkę za duży no i problemy były z DC'kami. Teraz jak to poprawią to od początku zawitam na serwerze i pogram do końca. :3

34tbjes.png

Opublikowano

Może wypali :)  oby nie było tak jak na poprzedniej gdzie Gm expili graczy -;- :D ...

Czyzby HastleMU? nowa nazwa? publikacja będzie nowa?

Mam nadzieje ze dotrwa serw chociaż do cs :( . Już nie pamiętam kiedy cs gralem na mu :( ..

pzdr

Kappa

Opublikowano

Wcześniejsza edycja nadal stoi i to już 5 tydzień mija. :D Więc dzięki obecnym zmianą pewnie ta edycja postoi ponad miesiąc na pewno. ;3 Cs będzie odpalony na pewno i o dużo szybciej pewnie przed końcem 2/3 tygodnia stania serwera. Wcześniejszy GM expiący graczy to jednorazowy wypadek i jak widać administracja zareagowała bardzo szybko. Do tego nie będzie już żadnych DC'kow bo wykupiony nowy AC i wykupiony anty ddos. Do tego mała zmiana systemu GR dzięki czemu GR będzie miał sens. ;3 

34tbjes.png

Opublikowano

Akurat nie. Ponieważ:

GR był od 188 teraz jest od 100. 

Exp zmieniony z 500 na 300/350

Exp w Vulcu zmniejszony, zwiększony za to w Rakilionie i Kanturu 3.

CS odbugowany i zrobiony i wystartuje zgodnie z planowanym czasie.

Administracja zaufania i niezmienna. 

Wykupiony lepszy AC i anty DDoS.

Nowe itemy w PC Shopie.

 

Można nazwac to drobnymi zmianami ale wiele one zmieniają i usprawniają rozgrywkę. 

34tbjes.png

Opublikowano

Rd'a nie ma. Summ jest. Exp party troszkę poprawiony chociaż ostatnio działał też ale troszkę polepszony teraz. 

34tbjes.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...