Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co się dzieje z facetami


armatik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idź lepiej seba pokopać gałe, lepiej ci to z pewnością wychodzi niż wyrażanie swojego zdania.

 

 

Ogólnie gnije, ocenianie ludzi poprzez ich ubiór. polaczki w formie od zarania dziejów

 

https://www.youtube.com/watch?v=oTyrwzVmw0A

 

Wasze zachowanie można porównać do zachowania janusza z powyższego filmiku.

 

Nie wiem z kogo większa beka.

Czy ze zbulwersowanego tranzystora czy z Janusza, co dał się takiemu xD

Jak typ wychodzi w sukience, to musi liczyć się z tym, że ktoś może agresywnie zareagować.

s2c77Oa.png

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem z kogo większa beka.

Czy ze zbulwersowanego tranzystora czy z Janusza, co dał się takiemu xD

Jak typ wychodzi w sukience, to musi liczyć się z tym, że ktoś może agresywnie zareagować.

wygląda to smiesznie, ale wszelkie zachowania agresywne spowodowane tym są też śmieszne.

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Dbam o siebie, włosy (fryzura na zmianę na Beckhama/Reus'a), swój wygląd ogólny, czarne rurki są spoko (oczywiście nie mówię o takich cholernie ciasnych, szanujmy się).

Też jestem pedałem? :c

 

 

Poprostu idziesz z duchem czasu, kiedyś ludzie cisneli po jeansach, ze to nienormalne spodnie, kiedys inne pokolenie cisnelo po naszym pokoleniu, innym razem inne pokolenie szydzilo z nastepnego pokolenia.

Taka kolej rzeczy.

Za 20 pare lat zaloze sie, ze starcy w rurkach beda sie dziwic czemu mali chlopcy biegaja w stringach i mają cycki jak aktorki porno #gender

 

Grzywki są spoko ale tylko pod warunkiem kruczo czarnych wlosow, w blond czułbym się jak pedałek.

Toleruje homoseksualistów oprócz tych na paradach. Ich powinno sie zamykac w klatkach jak głupią, dziką zwierzynę.

Jedyne do czego nigdy się nie przekonam to rurki, baby z penisami i analogicznie faceci z cyckami no i j**** feministki.

Różnica pokoleń.

Opublikowano

Jak chcą, to niech sobie chodzą i w sukienkach ich sprawa.Można zacząć się martwić jak zacznie brakować ludzi do wojska i policji.Po za tym ma to swoje plusy.Jest większy wybór wśród kobiet dla prawdziwych facetów.

Opublikowano

Jeśli ktoś uważa, że wojsko pomaga to powiem mu że nie pomaga, wystarczy popatrzeć na Korę Południową i nie chodzi mi tylko o gwiazdy K-pop ale o normalnych nastolatków. 

Mi nie przeszkadza jak kto wygląda, moim zdaniem to jego sprawa. Czemu zawsze jest mowa tylko o facetach? Kobiety noszą męskie ciuchy itd. to nie jest kobiece, jakoś nikt nic o tym nie mówi. Najśmieszniejsze jest to, że np. Vansy czy Conversy to męskie buty (Vansy dla sekjtów a Conversy były chyba butami do koszykówki) ale dla większości cebuli to buty dla kobiet i jeśli chłopak je nosi to Pizda i P****. 

Opublikowano

Jeśli ktoś uważa, że wojsko pomaga to powiem mu że nie pomaga, wystarczy popatrzeć na Korę Południową i nie chodzi mi tylko o gwiazdy K-pop ale o normalnych nastolatków. 

Mi nie przeszkadza jak kto wygląda, moim zdaniem to jego sprawa. Czemu zawsze jest mowa tylko o facetach? Kobiety noszą męskie ciuchy itd. to nie jest kobiece, jakoś nikt nic o tym nie mówi. Najśmieszniejsze jest to, że np. Vansy czy Conversy to męskie buty (Vansy dla sekjtów a Conversy były chyba butami do koszykówki) ale dla większości cebuli to buty dla kobiet i jeśli chłopak je nosi to Pizda i P****. 

A przepraszam bardzo.Kto powiedział, że to są buty męskie? Jakiś zachodni projektant? Conversy absolutnie nie są butami do koszykówki.Zresztą wpisz sobie w google, buty do koszykówki.

Opublikowano

Czasami wydaję mi się że po prostu zazdrościsz. Nie podoba ci się? Masz do tego pełne prawo, ale po co drążyć temat i pisać co chwilę dokładnie to samo? To nie twoja sprawa jak ktoś się ubiera. Ty wolisz przykładowo dresy, a inni rurki. I jeszcze jedno... Co ma do tego wszystkiego kogoś głos? To co piszesz zaczyna być śmieszne. :P

ale o czym ty człowieku bredzisz ? Nie jestem żadnym dresem chyba ci pojebało. Wyglądam jak normalny heteroseksualny facet t shirt+ jeansy+ adidas/nike

 

Ja mu nie zazdroszczę tylko żal mi tego czegoś.  Beka z ciebie

Deus vult

Opublikowano

Jeśli ktoś uważa, że wojsko pomaga to powiem mu że nie pomaga, wystarczy popatrzeć na Korę Południową i nie chodzi mi tylko o gwiazdy K-pop ale o normalnych nastolatków. 

Mi nie przeszkadza jak kto wygląda, moim zdaniem to jego sprawa. Czemu zawsze jest mowa tylko o facetach? Kobiety noszą męskie ciuchy itd. to nie jest kobiece, jakoś nikt nic o tym nie mówi. Najśmieszniejsze jest to, że np. Vansy czy Conversy to męskie buty (Vansy dla sekjtów a Conversy były chyba butami do koszykówki) ale dla większości cebuli to buty dla kobiet i jeśli chłopak je nosi to Pizda i P****. 

kogo nazywasz cebulakiem, planktonie ? Bo jeśli powiedziałbyś mi to w oczy to nie wiem czy by Ci sie to opłaciło. 

 

 

 

 

 

 

Sorry za 2 posty ale coś poszło nie tak,  może jakiś mod to edytować ? 

Deus vult

Opublikowano

kogo nazywasz cebulakiem, planktonie ? Bo jeśli powiedziałbyś mi to w oczy to nie wiem czy by Ci sie to opłaciło. 

 

 

 

 

 

 

Sorry za 2 posty ale coś poszło nie tak,  może jakiś mod to edytować ? 

już szkończyły Ci się argumenty i piszesz tak "z dupy"

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

kogo nazywasz cebulakiem, planktonie ? Bo jeśli powiedziałbyś mi to w oczy to nie wiem czy by Ci sie to opłaciło. 

 

 

 

 

 

 

Sorry za 2 posty ale coś poszło nie tak,  może jakiś mod to edytować ? 

Pobiłbyś go prawdziwy menszczyzno?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Niech chodzą w czym chcą, w normalnym spodniach bakę przynajmniej skitrasz. #prowo

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

ale o czym ty człowieku bredzisz ? Nie jestem żadnym dresem chyba ci pojebało. Wyglądam jak normalny heteroseksualny facet t shirt+ jeansy+ adidas/nike

 

Ja mu nie zazdroszczę tylko żal mi tego czegoś.  Beka z ciebie

Może grzeczniej? Gdzie ja napisałem że jesteś dresem? Cytuję:

Ty wolisz przykładowo dresy, a inni rurki.

Nie bredzę, a jedynie stwierdzam fakty. To jak ktoś się ubiera to jego osobista sprawa, a ty nie powinieneś się w to wtrącać. W innych krajach ludzie też tak się ubierają, a inni nie mają im tego za złe. Tylko w Polsce takie incydenty się zdarzają, a przynajmniej w takim stopniu. ;)

Opublikowano

Tia ,p****=pizduś za przeproszeniem taki wyrok ulicy.

 50/ 100/ 200/ 300/ 400/ 500/ 600/ 700/ 800/ 900/ 1000

Opublikowano

Może grzeczniej? Gdzie ja napisałem że jesteś dresem? Cytuję:

Nie bredzę, a jedynie stwierdzam fakty. To jak ktoś się ubiera to jego osobista sprawa, a ty nie powinieneś się w to wtrącać. W innych krajach ludzie też tak się ubierają, a inni nie mają im tego za złe. Tylko w Polsce takie incydenty się zdarzają, a przynajmniej w takim stopniu. ;)

ale tu nie chodzi o wygląd tylko o zachowanie, ale dusza jest odzwierciedleniem zewnętrznego wyglądu coś w tym musi być.

 

już szkończyły Ci się argumenty i piszesz tak "z dupy"

Nie no zaraz pierdolne, haha. jeszcze sam nic nie podałeś. 

Pobiłbyś go prawdziwy menszczyzno?

widać że masz problemy ze sobą jeśli nie wiesz co to honor. 

Deus vult

Opublikowano

Chodzę w rurkach, mam długie włosy, mieszam kolory i lubię kobiece rzeczy, co w tym złego?

Każdy powinien mieć prawo wyboru swojego stylu i innych rzeczy a nie zabraniane przez ''dresiarskich dyktatorów'', których jest pełno w mieście i utrudniają tylko spokojne życie. Żałuję, że urodziłem się w Polsce.

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, tylko wyraziłem swoją opinię, ale i tak tego w tym kręgu nie wolno...

Opublikowano

Chodzę w rurkach, mam długie włosy, mieszam kolory i lubię kobiece rzeczy, co w tym złego?

Kasę mógłbyś przeznaczyć na cele dobroczynne, zamiast na ścisk jaj.

Teoretycznie nie powinno to nikogo obchodzić.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Chodzę w rurkach, mam długie włosy, mieszam kolory i lubię kobiece rzeczy, co w tym złego?

Każdy powinien mieć prawo wyboru swojego stylu i innych rzeczy a nie zabraniane przez ''dresiarskich dyktatorów'', których jest pełno w mieście i utrudniają tylko spokojne życie. Żałuję, że urodziłem się w Polsce.

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, tylko wyraziłem swoją opinię, ale i tak tego w tym kręgu nie wolno...

"i lubię kobiece rzeczy"  haha

 

Noo i wszystko jasne! Po co było dyskutować ? 

Deus vult

Opublikowano

Chodzę w rurkach, mam długie włosy, mieszam kolory i lubię kobiece rzeczy, co w tym złego?

Każdy powinien mieć prawo wyboru swojego stylu i innych rzeczy a nie zabraniane przez ''dresiarskich dyktatorów'', których jest pełno w mieście i utrudniają tylko spokojne życie. Żałuję, że urodziłem się w Polsce.

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, tylko wyraziłem swoją opinię, ale i tak tego w tym kręgu nie wolno...

no ty, akurat jesteś troche kobiety, nawet oglądasz anime same shoujo i romanse. ale jakos mi to nie przeszkadza..

 

ale tu nie chodzi o wygląd tylko o zachowanie, ale dusza jest odzwierciedleniem zewnętrznego wyglądu coś w tym musi być.

 

Nie no zaraz pierdolne, haha. jeszcze sam nic nie podałeś. 

widać że masz problemy ze sobą jeśli nie wiesz co to honor. 

Podaj jakis konkretny powod dla ktorego nienawidzisz "p****ów"? 

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Dla mnie to nie jest już nawet śmieszne.To jest przerażające co moda może zrobić z człowiekiem.Szkoda mi trochę ludzi typu Mozuko, którzy są po prostu ofiarami dzisiejszych czasów.Ciekawi mnie jedno.Czy nosiliby rurki gdyby to nie było modne? Rozumiem noszenie dresów, bo to są bardzo luźne spodnie i wygodne, ale nie pojmuje po prostu noszenia takich obcisłych spodni jak rurki.

Opublikowano

no ty, akurat jesteś troche kobiety, nawet oglądasz anime same shoujo i romanse. ale jakos mi to nie przeszkadza..

 

Podaj jakis konkretny powod dla ktorego nienawidzisz "p****ów"? 

ale ja nich nienawidzę ja ich lubię, mniejsza konkurencja u Kobiet nie u dziewczynek. 

Ale nie podoba mi się to że nazywają się facetami. 

 

 

Deus vult

Opublikowano

ale ja nich nienawidzę ja ich lubię, mniejsza konkurencja u Kobiet nie u dziewczynek. 

Ale nie podoba mi się to że nazywają się facetami. 

 

 

 a co to za roznica jak siebie nazywaja? az tak cie samo nazywanie denerwuje? ty to masz problemy..

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

 a co to za roznica jak siebie nazywaja? az tak cie samo nazywanie denerwuje? ty to masz problemy..

Ja mam problemy ? no to chyba się zdziwisz bo jest mnóstwo osób którzy tego nie znoszą. 

Współczuje.

Deus vult

Opublikowano

Ja mam problemy ? no to chyba się zdziwisz bo jest mnóstwo osób którzy tego nie znoszą. 

Współczuje.

Na prawde istnieją ludzie, którzy przejmują się takimi pierdołami jak określanie się nie tak jak Ci się podoba? To taki problem? Jakby słoń umiał gadać i powiedziałby, ze jest małpą też byś go nienawidził i pisał setki postów na ten temat?

XrgAYyk.png


 

Opublikowano

Na prawde istnieją ludzie, którzy przejmują się takimi pierdołami jak określanie się nie tak jak Ci się podoba? To taki problem? Jakby słoń umiał gadać i powiedziałby, ze jest małpą też byś go nienawidził i pisał setki postów na ten temat?

Przestań się ośmieszać swoimi głupimi argumentami, antylogicznymi.

 

Jak napiszesz coś sensownego to może poświecę trochę mojego cennego czasu dla Ciebie. 

Deus vult

Opublikowano

Przestań się ośmieszać swoimi głupimi argumentami, antylogicznymi.

 

Jak napiszesz coś sensownego to może poświecę trochę mojego cennego czasu dla Ciebie. 

To ty się ośmieszasz. Stary, kogo normalnego obchodzi kto jak siebie określa? Takie pierdoły to są..

XrgAYyk.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...