Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1 Laveria od Metin2-Poland [Dedyk] [Hard]


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Kolejny dodatek:

Na start 130 speeda, usunięte buty wiatru.

 

Czyli macie 2 wolne sloty 4808714039559121050784.png

 

Wszystko działa.

Oficjalny start o 16:00 ;)

 

 

Staram się załatwić na innym hostingu.

 

Nadal sa buty wiatru wiec co ty pierdylisz?

Opublikowano

HAHAAHAH k***a leze
 
Tak sie przechwalali zabezpieczeniami... Juz wh zrobilem, zaraz upne i podrzuce linka, kamermoda wrzuce pod wieczor.
 
 
@Edit
 
 
Wh na serwer:
 
 
///Brak scanu.
Plik o tej wadzę możesz bezpośrednio przeskanować na virustotal.
 
 
Nie wiem panie moderatorze co ci da, że wrzuce skan pliku rar, wirusa i tak nie pokaże BO TO K***A ARCHIWUM! a tylu plików nei będe skanował... ale na twoją prośbę:
 
 
 
 
Download wh:

http://www.speedyshare.com/ggGwV/WH-Metin-poland.7z

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7f9720941fc6c0d23971f62eb2ab77f875271258482c123ec1e622ad142a58ac/analysis/1403970263/

// Lepiej się zastosuj, każdy plik wykonywalny ma mieć dodany scan, nieważne czy to archiwum.

Opublikowano

ja mam moda zamiast pelerynek hehe

skile na 17 nie wchodza


HAHAAHAH k***a leze

 

Tak sie przechwalali zabezpieczeniami... Juz wh zrobilem, zaraz upne i podrzuce linka, kamermoda wrzuce pod wieczor.

 

 

@Edit

 

 

Wh na serwer:

 

 

xx

 

pobralem odpalam metka i nic nowego sie nie pokazuje

Opublikowano

 

HAHAAHAH k***a leze

 

Tak sie przechwalali zabezpieczeniami... Juz wh zrobilem, zaraz upne i podrzuce linka, kamermoda wrzuce pod wieczor.

 

 

@Edit

 

 

Wh na serwer:

 

 

///Brak scanu.

Plik o tej wadzę możesz bezpośrednio przeskanować na virustotal.

 

 

Nie wiem panie moderatorze co ci da, że wrzuce skan pliku rar, wirusa i tak nie pokaże BO TO K***A ARCHIWUM! a tylu plików nei będe skanował... ale na twoją prośbę:

 

 

 

 

Download wh:

http://www.speedyshare.com/ggGwV/WH-Metin-poland.7z

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7f9720941fc6c0d23971f62eb2ab77f875271258482c123ec1e622ad142a58ac/analysis/1403970263/

 

 

Co ty nie powiesz ?

 

https://www.virustotal.com/en/file/de9eae3ad62ff93b0165ccab27c1543c691bc6845844ab6ddd195f3e526f4f1c/analysis/

Opublikowano

Wyżej masz ten sam link od kogoś z teamu, poza tym nie polecam wbity, bo serwer z opisu a realny serwer to w ogóle co innego. Dno i spuścizna. Misji na wierzchowca od stajennego nie ma. Drop z metinów gorszy niż PL, śmiech na sali, serwer miał być tak świetny i idealny, że aż mi nie wyszło, serdecznie pozdrawiam wszystkich dropiących FMSy i płaczących, że skille na 17 pkt nie wchodzą, ELDO.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer stoi stabilnie, bardzo fajnie się gra.

Michał dalej wprowadza aktualizacje na serwer.

Jutro zapewne ruszy reklama. ;)

Stay Trippin.

Opublikowano

HAHAAHAH k***a leze

 

Tak sie przechwalali zabezpieczeniami... Juz wh zrobilem, zaraz upne i podrzuce linka, kamermoda wrzuce pod wieczor.

 

 

@Edit

 

 

Wh na serwer:

 

 

///Brak scanu.

Plik o tej wadzę możesz bezpośrednio przeskanować na virustotal.

 

 

Nie wiem panie moderatorze co ci da, że wrzuce skan pliku rar, wirusa i tak nie pokaże BO TO K***A ARCHIWUM! a tylu plików nei będe skanował... ale na twoją prośbę:

 

 

 

 

Download wh:

http://www.speedyshare.com/ggGwV/WH-Metin-poland.7z

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7f9720941fc6c0d23971f62eb2ab77f875271258482c123ec1e622ad142a58ac/analysis/1403970263/

// Lepiej się zastosuj, każdy plik wykonywalny ma mieć dodany scan, nieważne czy to archiwum.

Kto się chwalił że wh nie działa?

Ja się chwaliłem że mamy zabezpieczenie przed kamermodem i innymi obejściami do klienta.

Za wh prędzej czy później dana osoba poleci..

 

A teraz haha, spadaj.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

wczoraj założyłem konto, teraz chciałem pierwszy raz wejść i :

Nie możesz się zarejestrować z nieznanych powodów. INACTIVE

próbuje zrobić konto. Nie da się! Zróbcie coś z tym

Kiedyś zbierałem minusy.

Opublikowano

wczoraj założyłem konto, teraz chciałem pierwszy raz wejść i :

Nie możesz się zarejestrować z nieznanych powodów. INACTIVE

próbuje zrobić konto. Nie da się! Zróbcie coś z tym

Nie aktywowałeś konta na emailu.

Aktywuj konto i normalnie się zalogujesz.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

HAHAAHAH k***a leze

 

Tak sie przechwalali zabezpieczeniami... Juz wh zrobilem, zaraz upne i podrzuce linka, kamermoda wrzuce pod wieczor.

 

 

@Edit

 

 

Wh na serwer:

 

 

///Brak scanu.

Plik o tej wadzę możesz bezpośrednio przeskanować na virustotal.

 

 

Nie wiem panie moderatorze co ci da, że wrzuce skan pliku rar, wirusa i tak nie pokaże BO TO K***A ARCHIWUM! a tylu plików nei będe skanował... ale na twoją prośbę:

 

 

 

 

Download wh:

http://www.speedyshare.com/ggGwV/WH-Metin-poland.7z

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7f9720941fc6c0d23971f62eb2ab77f875271258482c123ec1e622ad142a58ac/analysis/1403970263/

// Lepiej się zastosuj, każdy plik wykonywalny ma mieć dodany scan, nieważne czy to archiwum.

Co ty lol wh wh lol jesteś pro!

 

uib9uo.jpg

Dzięki dobranoc, perm.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Nie no musze przyznać, w konwencjonalny sposób nie da sie zaaplikować kamermoda, serwer poprostu wyrzuca clijenta na kamermodzie po jakiejkolwiek akcjii, multihack odrazu wyrzuca calego clijenta.

 

Bede sie musial pobawic w kodzie i ogarnac ktory plik jest skanowany i porownywany z kopią na serwerze, jak ogarne kamer moda na serwer dam znac.

 

 

 

@Metin2-Poland

 

 

Ale sie postarales, to nie wh tylko moje proby zaaplikowania kamermoda w konwencjonalny sposob

Opublikowano

Nie no musze przyznać, w konwencjonalny sposób nie da sie zaaplikować kamermoda, serwer poprostu wyrzuca clijenta na kamermodzie po jakiejkolwiek akcjii, multihack odrazu wyrzuca calego clijenta.

 

Bede sie musial pobawic w kodzie i ogarnac ktory plik jest skanowany i porownywany z kopią na serwerze, jak ogarne kamer moda na serwer dam znac.

 

 

 

@Metin2-Poland

 

 

Ale sie postarales, to nie wh tylko moje proby zaaplikowania kamermoda w konwencjonalny sposob

Skanowany? hahha ale dojebałeś.

Nic nie zrobisz.

 

 

Btw, co po wh? wh ban po banie, bo właśnie wróciłem z łowów.

 

 

Dużo gra osób? i czy opłaca się zacząć tutaj grać

Opłaca się, teraz 100 osób ale jest 23. Stabilnie jest, reklama będzie.

517981403547547309333.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...