Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1 Laveria od Metin2-Poland [Dedyk] [Hard]


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolejny hard na wakacje...ehhh w dodatku nic specjalnego jak ktoś wyżej wspomniał podobny do asti.... :P

Zresztą niedługo ma startować ravia S2 więc wszystkie te hardy się wyludnią....szkoda czasu

W grze:
- HellvFirE
- TeRRoR
- TerrorMachin
- RayZo
- DEAMON

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

większość serwerów miała problem z startem zapewne start będzie przełożony dobrze by było jak by się ktoś z teamu wypowiedział :)

Team zajety zapewne swoimi sprawami albo ogarnieciem serwera ,ktory nie wystartowal :(

Opublikowano

Jak widać trochę lipa zero informacji, ludzie oczekują a tu nic. Wydaje mi się, że to jakiś żart. Czekam na info od administracji tej "serwerowni".

ABC

Opublikowano

widać w dupie nas graczy mają i już nie grał bym na takim serwie szkoda czasu  i pieniedzy a  jak mowią czas to pieniedzy

Opublikowano

A tak sie zarzekali, jaka to nie porządna serwerownia, czego to oni nie umieją, ile to oni serwerów nie wypuszczą,

 

1 serwer wystartowal 2 godziny temu, serwer off do teraz 0 informacjii od administracjii, nie polecam

Opublikowano

A tak sie zarzekali, jaka to nie porządna serwerownia, czego to oni nie umieją, ile to oni serwerów nie wypuszczą,

 

1 serwer wystartowal 2 godziny temu, serwer off do teraz 0 informacjii od administracjii, nie polecam

 

michalka nie ma i nie ma startu

Opublikowano

A tak sie zarzekali, jaka to nie porządna serwerownia, czego to oni nie umieją, ile to oni serwerów nie wypuszczą,

 

1 serwer wystartowal 2 godziny temu, serwer off do teraz 0 informacjii od administracjii, nie polecam

Toć może robią coś halo ?

Na starcie są przeważnie przeciążenia sieci,ataki, i tym podobne...

 

Ja polecam na czekanie na serwer bo się ładnie zapowiada :) kilka godzin w tą czy w tą nie zrobi różnicy bo przecież mamy lato - wolne.

isaricbaner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...