Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s1 Laveria od Metin2-Poland [Dedyk] [Hard]


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Próbowałem na explolerze, Operze, Chrome i Mozilli I nic nie działa..

Mi działa normalnie, właśnie zrobiłem konto.

Spróbuj zainstalować jave, może coś pomoże, chociaż ja oraz większość nie musiała nic kombinować.

 

edit - ja na chrome

 

 

Przypominam, dziś o 19:00 Event Metin Spawn!

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

jak serwer, dużo ludzi?

warto zaczynać?

Zaczynać warto, ma się dobrze. Szykuje mega update w tym dungeon dla 30-40lv + 3 mapki do eventów, 1-45 45-75 75-99

Gra się dość przyjemnie, a graczy przybywa z dnia na dzień.

517981403547547309333.jpeg

Uczeń
Opublikowano

dlaczego jak aktualizuje gre paczerem, po aktualizacji klikam "rozpocznij gre" i nic sie nie odpala. prosze o pomoc :)

Opublikowano

ale sie spinacie nie podoba sie to dokladnie tak wyp... ;)

serwerek w sam raz, wręcz genialny.

Opublikowano

Aktualizacja z nowymi mapami itp jest spóźniona tylko i wyłącznie z powodu serwera testowego, z którym są problemy.

Serwer cały czas działa, jutro zaczynam pisać nową prezentacje.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

a mooge zapytac ile online? :)

Szczerze i bez bicia się przyznam, że liczba jest mała. Wacha się ona i bywa różnie, raz mniej raz więcej. Jak jest 50 osób to jest okej ;)

 

Dodam, iż gdy tylko serwer testowy zacznie mi działać biorę się za aktualizacje, dojdą nowe pety,wierzchowce,król orków,dungeon 30-40,mapy do eventów i nie tylko.

 

oby serwer trwał jak najdłużej!

Zaczynam grę!

Zapraszam wszystkich, takiego serwera dawno nie było i warto!

A zapraszam, póki co o końcu nie myślę i na pewno gdy tylko skończę co mam do zrobienia będę starał się rozkręcić serwer względem ilości graczy ;)

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Szczerze i bez bicia się przyznam, że liczba jest mała. Wacha się ona i bywa różnie, raz mniej raz więcej. Jak jest 50 osób to jest okej ;)

 

Dodam, iż gdy tylko serwer testowy zacznie mi działać biorę się za aktualizacje, dojdą nowe pety,wierzchowce,król orków,dungeon 30-40,mapy do eventów i nie tylko.

 

A zapraszam, póki co o końcu nie myślę i na pewno gdy tylko skończę co mam do zrobienia będę starał się rozkręcić serwer względem ilości graczy ;)

moja wersja clienta się nie zgadza i wywala - o co chodzi?

tutaj łapiecie minusa, powinien być jeden client a nie milion łatek .... :/

Opublikowano

moja wersja clienta się nie zgadza i wywala - o co chodzi?

tutaj łapiecie minusa, powinien być jeden client a nie milion łatek .... :/

Na stronie głównej masz autopatcher, którym musisz zaktualizować klienta.

Łatki już od x czasu nie obowiązują.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Na stronie głównej masz autopatcher, którym musisz zaktualizować klienta.

Łatki już od x czasu nie obowiązują.

tylko tak informuje, poradziłam sobie. Patrze na potencjalnych graczy, gdyż serwer jest mega!

Opublikowano

tylko tak informuje, poradziłam sobie. Patrze na potencjalnych graczy, gdyż serwer jest mega!

Okej rozumiem, ja aktualnie staram się rozwiązać drobne problemy z serwerem testowym i będę testował aktualizacje, którą szykuję.

Dziękuje również za dobrą opinie, bardzo mnie to cieszy.

Z tego również powodu eventy na czas nie określony są odwołane. Powodem są kłopoty z serwerem testowym.

517981403547547309333.jpeg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...