Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|█▬█ █ ▀█▀| sfgames.eu - Twój prywatny serwer Shakes & Fidget [MAX 2555lv][PANEL GRACZA][NO-BETA][4ever][SEZON-2] (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


SebuśPL

Zaczynamy od nowa?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Restart gry?

    • TAK
      43
    • NIE
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się że w sklepach złoto powinno już działać poprawnie.

Problem jest jeszcze z misjami i lochami.

w sklepie złoto nadal nie działa w lochach z reszta tez chodzi o przedmioty

  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niestety ale czeka nas restart kont ;<

 

A to czemu? Tyle nabijania i w ogóle. Jaki powód? 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

A to czemu? Tyle nabijania i w ogóle. Jaki powód? 

Ze względu na ciągłe błędy ze starymi kontami.

 

I dobrze, weź usuń od razu tą zmianę na woja z rózgą ...

Zmiana klasy będzie dostępna tylko do 400poziomu

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

INFORMACJA

Powoli przygotowujemy się do wprowadzenia
VIP'a na serwer.

 

- Zoptymalizowałem serwer do maksimum.

- Zmiana klasy jest możliwa do 300lv

 

Czekam na dalsze propozycje co zmienić / dodać oraz co chcecie by miał VIP

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Takie pytanko mam czemu około 750 levelu w karczmie za misje oraz za sprzedaż itemów w grze jest odejmowane całe złoto aż do zera ? jak mam teraz zrobić statystyki ? nawet nie mogę nic w sklepie kupić ...

3621780428.png

Opublikowano

Takie pytanko mam czemu około 750 levelu w karczmie za misje oraz za sprzedaż itemów w grze jest odejmowane całe złoto aż do zera ? jak mam teraz zrobić statystyki ? nawet nie mogę nic w sklepie kupić ...

Musisz założyć nowe konto ;) Błąd ten zniknie po restarcie

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Musisz założyć nowe konto ;) Błąd ten zniknie po restarcie

Kurde i cała robota pójdzie na marne , jakoś to przeżyje . Jak założe nowe konto poczekać z graniem do restartu czy moge zacząć grać i kiedy będzie restart, można wiedzieć ? Bo serwer jest zajedwabisty w porównaniu do innych .

3621780428.png

Opublikowano

Kurde i cała robota pójdzie na marne , jakoś to przeżyje . Jak założe nowe konto poczekać z graniem do restartu czy moge zacząć grać i kiedy będzie restart, można wiedzieć ? Bo serwer jest zajedwabisty w porównaniu do innych .

Jak ukończymy pisać opcje dla VIP'a to będzie restart.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

sebuś jak chce cos sprzedać to zamiast dodawac mi kasy odejmuje mi ja i nie moge wejsc na gildijne lochy bo pisze ze nie mam polączenia z internetem a ciagle mam polaczony internet

Opublikowano

Czyli był restart czy cuś

Niebyło resetu ;) jeszcze.

 

sebuś jak chce cos sprzedać to zamiast dodawac mi kasy odejmuje mi ja i nie moge wejsc na gildijne lochy bo pisze ze nie mam polączenia z internetem a ciagle mam polaczony internet

To znaczy że skończyły ci się potwory :P

 

 

Jak oceniacie teraz serwer bez lagów?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Bez lagów ideał, ale z tym złotem kappa :( Nie mogę potem kupić nic, muszę lecieć na lochy i dawaj na złoto. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Bez lagów ideał, ale z tym złotem kappa :( Nie mogę potem kupić nic, muszę lecieć na lochy i dawaj na złoto. 

Będzie restart to wszystko wróci do normy.

 

WAŻNA INFORMACJA

Rozpoczeliśmy pracę nad wojnami gildii.

ciekawe co z tego wyjdzie

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Wszystkie gildie zostały skasowane, jeżeli problem ze złotem w misjach dalej będzie występował to już wiemy gdzie go szukać :)
Prawdopodobnie zrezygnujemy z kasacji kont.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Admin Cienia
Opublikowano

A ja bym chetnie zagrał od zero, od cholery ludzi ma staty zbugowane za 0 zlota :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

proponuje tez usunoc buga z kasa gdy mam +30000000 czy iles tam to mi sie resetuje do 20000000

Jest ustawiony limit kasy (cofa) dlatego że później zmienia się na -

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...