Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"twoje konto jest zablokowane" o co kaman?

W tej chwili jest zamknięta beta dla osób z listy najbardziej aktywnych/pomocnych

 

dlatego każda inna osoba ma konto zablokowane  

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

piatek

wiadomo o której godzinie ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

blok 100 % bicie tylko skile drop nie dopasowany 0 robienia coś z tym na beta wieża od 95 do 100++ sa takie same drop tam to smiech  exp jest dobry ale reszta porazka nie wiem po ch oni maj zamiar startowac jak server jest nie dopracowany podobny drop na mapach nie jest zrobiony poprawnie 4 dni robili 1 mpc na beta a co bedzie z poprawa dropu lub czegoś innego 

Opublikowano

blok 100 % bicie tylko skile drop nie dopasowany 0 robienia coś z tym na beta wieża od 95 do 100++ sa takie same drop tam to smiech  exp jest dobry ale reszta porazka nie wiem po ch oni maj zamiar startowac jak server jest nie dopracowany podobny drop na mapach nie jest zrobiony poprawnie 4 dni robili 1 mpc na beta a co bedzie z poprawa dropu lub czegoś innego 

a wy myślicie że od czego jest ta beta zamknięta? nie siedzimy i nie bijemy się jak większość na otwartej. tyle bloku już niema. Drop też będzie całkiem inny.

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

Kiedy start? dokładna data i godzina,  a nie piątek, jutro, wczoraj, wieczorem, nie umiesz czytać? itd.

Opublikowano

Kiedy start? dokładna data i godzina,  a nie piątek, jutro, wczoraj, wieczorem, nie umiesz czytać? itd.

podpinam się, kiedy będzie start servera?

Opublikowano

Do Teamu Dołączył nowy Technik [HA]Azoom

Data Oficjalna Startu Sobota Godz:18:00 (31.5.14)

Przepraszamy za przesunięcie startu o jeden dzień od "planowanej" daty lecz wszystko chcemy dopiąć na ostatni guzik :)

Opublikowano

Do Teamu Dołączył nowy Technik [HA]Azoom

Data Oficjalna Startu Sobota Godz:18:00 (31.5.14)

Przepraszamy za przesunięcie startu o jeden dzień od "planowanej" daty lecz wszystko chcemy dopiąć na ostatni guzik :)

I bardzo dobrze, Azoom przynajmniej zna się na robocie, także jeszcze lekko poprawi serwer. Pozostaje nam cierpliwie czekać na start!! :)

 

polecam!!!

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Do Teamu Dołączył nowy Technik [HA]Azoom

Data Oficjalna Startu Sobota Godz:18:00 (31.5.14)

Przepraszamy za przesunięcie startu o jeden dzień od "planowanej" daty lecz wszystko chcemy dopiąć na ostatni guzik :)

Azoom Mistrz :D

Opublikowano

Grr . nie zabierajcie mi zajecia z piatku .. No ale zaczekam do soboty; Ciekawie bd jak kleska tego serwera nadejdzie bardzo szybko . I wszyscy ci ktorzy czekali i te wasze pro '' wyswietlenia'' nabite botami znikną :P

 

Ale co moje zdanie tutaj wam da wszystko okaże się w dniu startu /

 

Pozdrawiam kazdar <3

Kazduś.... 

Opublikowano

Ech, liczyłem na piątek bo w sobote mnie nie ma no ale macie racje lepiej później i lepiej niż wcześniej z błędami.

Opublikowano

Ech, liczyłem na piątek bo w sobote mnie nie ma no ale macie racje lepiej później i lepiej niż wcześniej z błędami.

 i tak Jimmy zawsze TOP 1 ;c 

 

 

czekam na start "D

<3

Opublikowano

Info w imieniu testerów: 

 

Ciężko pracujemy dniami i nocami by znaleźć i wyeliminować każdy bug ,który może sprawić że rozgrywka stanie się mniej przyjemna.

Zbliżamy się coraz bliżej do stworzenia perfekcyjnych warunków do gry. Możliwe że do piątku zdążymy ze wszystkim.

Od siebie mogę powiedzieć że server jest świetny a jego możliwości i rozgrywka sprawiają że czas spędzony na serwerze to czysta przyjemność.

Niedługo widzimy się na otwarciu... Pozdrawiam BETA czy jak kto woli Beater

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

Macie zbilansowane postacie? jeśli każda jest równa i równo bije to chętnie zagram :) Polecam i czekam na start

Na becie otwartej było troszkę nie równo , ale wręcz minimalnie myślę , że spokojnie do soboty będzie wszystko okej ;)

Uczeń
Opublikowano

-jak z odpornoscia na magie w zbrojach 80+ jest wiecej niz 20%? 

-sa roski na magie?

-czy na nowych mapach wymagany jest buff czy nawet healer sobie poradzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...