Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up - start sobota godziny wieczorne. Masz na górze tej strony chyba post True ;)

 

@topic: Ile max można odporności na magię mieć na tym max lvlu?

Opublikowano

@Up - start sobota godziny wieczorne. Masz na górze tej strony chyba post True ;)

 

@topic: Ile max można odporności na magię mieć na tym max lvlu?

75 . ale to jeszcze nic nie znaczy.

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

Mam pytanie , dmg będzie zmienione? tak jak mówiłem w którymś poście na poprzednich stronach dmg jest masakrycznie małe podczas gdy ktoś ma full abs / magie zadajemy ok 3k ze skilla , cięzko będzie kogokolwiek zabić .

Opublikowano

Mam pytanie , dmg będzie zmienione? tak jak mówiłem w którymś poście na poprzednich stronach dmg jest masakrycznie małe podczas gdy ktoś ma full abs / magie zadajemy ok 3k ze skilla , cięzko będzie kogokolwiek zabić .

Wszystko zostanie poprawione tak by grało się jak najlepiej ;) Nadal testowane są DMG postaci także myślę, że do soboty będzie wszystko dobrze ;)

Bronie 75 tylko ze szkaty ripera/niebieskiej/ducha drzew czy czegoś jeszcze  ?

Na becie były tylko takie ale możliwe, że będzie też na mapach 100+ ten drop ;d

Opublikowano

aha oki ;x szkoda chciałem wszystko potestować przed startem ;/

Była taka możliwość wcześniej , ale otwarta beta została wyłączona ponieważ nie wyrobili by się do piątku ale i tak nie wyrobią się wiec start prawdopodobnie w sobotę :)

Opublikowano

Mam pytanie , dmg będzie zmienione? tak jak mówiłem w którymś poście na poprzednich stronach dmg jest masakrycznie małe podczas gdy ktoś ma full abs / magie zadajemy ok 3k ze skilla , cięzko będzie kogokolwiek zabić .

prawdopodobnie ale to nie jest pewne jeszcze po prostu zamiast odpornosci na sure itd będzie inny bon w kolcach a wtedy na pewno dmg będzie większy

 

@ a no i jeszcze parę innych rzeczy to już sami se zobaczycie co;d

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

na mapie od 160 lvl są schody więc taki healer raczej sobie nie poradzi ;)

 

ale WP/Mental  na luzie leci tam ;D

To jest kwestia dobrego eq.

Dużo blok,omdlenie no i atak żeby wybić szybciej i jakoś pójdzie.

Ale jeszcze może zmienią DMG mobów na mapkach :p

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

Ponawiam pytanie, klient będzie działał na Ubuntu przez Wine?

Będzie dodatkowo gdzieś wgrany klient? Bo mi z tego hostingu coś nie działa.. :P

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

Ten start dzisiaj ? Wypali ten serwer ? Każdy się podjarał na to a teraz co się dzieje ?

91.jpg

Opublikowano

Zapowada się super, na pewno wbiję. Start jutro o 18? Jest już klient? Oby nie było tak jak z wiekszoścą dzisiejszych serwerów, że pod kilku dniach/tygodniach padaja.

Opublikowano

Zapowada się super, na pewno wbiję. Start jutro o 18? Jest już klient? Oby nie było tak jak z wiekszoścą dzisiejszych serwerów, że pod kilku dniach/tygodniach padaja.

Client jest tam wyżej w najlepszej odpowiedzi.

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...