Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego zawsze serwery startują w weekend wieczorami , nie każdy spędza wieczorne weekendy przed kompem ... <_<

 

Racja, moim zdaniem najwięcej ludzi było by gdyby wystartowali w niedzielę o 12 :) 

 

Czy będzie możliwość przeniesienia buffa na mapę z wyższym poziomem od postaci na np. 10sek ?

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra wyczytałem że start w sobotę o 18:00 bo właśnie nie wiedziałem.

 

Zmianka SKILLI jest u handlarki więc można w końcu zmieniać profesję na 200 lvl np. z WP na BM-a ? 

Opublikowano

Dobra wyczytałem że start w sobotę o 18:00 bo właśnie nie wiedziałem.

 

Zmianka SKILLI jest u handlarki więc można w końcu zmieniać profesję na 200 lvl np. z WP na BM-a ? 

jest ale nie zmienia profesji;p

Racja, moim zdaniem najwięcej ludzi było by gdyby wystartowali w niedzielę o 12 :)

 

Czy będzie możliwość przeniesienia buffa na mapę z wyższym poziomem od postaci na np. 10sek ?

z tego co kiedyś mówili to chyba tak. Ale bez buffa idzie ogarnąć każdym.

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

I tak padnie :) 

 

czemu ? 

 

Serwer True :) 

 

Wszystko za piękne żeby było to prawdziwe. A te multi konta co tu spamuja już 60 stron  niech się tak nie wysilają. 

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

I tak padnie :)

 

czemu ? 

 

Serwer True :)

 

Wszystko za piękne żeby było to prawdziwe. A te multi konta co tu spamuja już 60 stron  niech się tak nie wysilają. 

Jak na razie to ty ciągle spamujesz w tym temacie , jako multi konto któregoś z administratorów jakiegoś startującego serwera albo już uruchomionego. Znamy już twoje zdanie na temat tego serwera , więc po co tu jeszcze sie udzielasz? Boli cie coś? Wszystko okaże się w praniu , nawet jeżeli będzie to nie wypał to trudno .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

I tak padnie :)

 

czemu ? 

 

Serwer True :)

 

Wszystko za piękne żeby było to prawdziwe. A te multi konta co tu spamuja już 60 stron  niech się tak nie wysilają. 

Dzięki za odpowiednie argumenty.

Jestem Ci naprawde wdzięczny.

Przeszukiwałem całe 67 stron żeby znaleść prawdziwy argument żeby nie grać !

 

A tak na serio to wbijamy na serwer.

Jakby ktoś nie wiedział to start jutro godziny wieczorne ;)

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

A wiecie może kiedy będzie forum?: ) 

Pewnie, jutro wszystko będzie. 

Wbijajcie jutro ! 


wolf.gif

Opublikowano

START JEST JUTRO O GODZINIE 18

 

31.05.2014

 

SOBOTA GODZINA 18 START OFICJALNY !


wolf.gif

Opublikowano

up 

 

Wezzy zrobił autoplay aby mu wyświetlenia nabiło ? 

 

to jest dopiero krętacz -.-

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Uczeń
Opublikowano

nuta z intra to jaka :)?

up 

 

Wezzy zrobił autoplay aby mu wyświetlenia nabiło ? 

 

to jest dopiero krętacz -.-

nie nabija mu wyswietlen jak nie klikniesz w link i nie przeniesie cie na yt geniuszu ;]

Opublikowano

@Up


Prawdopodobnie tak :)


Wykac a co do Ciebie to wpierdalasz się za przeproszeniem do wszystkiego a to bot do wyświetlania a to do Wezzego wyluzuj.


Opublikowano

A niech spamuje, w końcu True płaci mu 3 dychy w SM za odcinek więc wykonuje swoją pracę tylko ^_^

 

Jego "praca" nie polega na wrzucaniu tego samego odcinka kilkukrotnie tylko na nagrywaniu i promowaniu serwera, a wrzucanie tego samego filmu co idk. powiedzmy 2 strony na dodatek w zapowiedzi tego samego serwera, którego dotyczy odcinek nie da nic serwerowi.

No i nie licząc tego, że akurat w tym przypadku jest to prędzej reklama jego gildii niż serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...