Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14.12.2015
 

Epiphany vs. Vexed
BET: Epiphany wygra jedną mape.
KURS: 1.64

 

YP vs. Rebels
BET: Rebels wygra jedną mape.
KURS: 1.43

 

nEophyte vs. SpaceS
BET: Maps Total: Over 2.5
KURS: 2.22

 

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
20.12.2015

 

E-frag vs. iNation

BET: Ination wygra jedną mape

KURS: 2.88

 

ROCCAT vs. Torpedo

BET: Torpedo wygra jedną mape

KURS: 1.54

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Temat umarł? Chciałbym znowu zacząć obstawiać, ale teraz wgl się nie orientuje. Mógłby ktoś powiedzieć na kogo warto teraz obstawiać?

giphy.gif

Opublikowano

Temat umarł? Chciałbym znowu zacząć obstawiać, ale teraz wgl się nie orientuje. Mógłby ktoś powiedzieć na kogo warto teraz obstawiać?

Za 18h meczyk fnc vs envy/navi, jeśli bedzie evy warto postawić na nich bo na fnc jest 70%.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Witam wszystkich co myślicie o meczu LG vs Astralis ? :p Zastanawiam się nad betem 5 euro na LG /Wygrałem LG ez 

 

Teraz szybkie pytanie Navi czy LG obydwie drużyny grają bardzo dobry turniej :p mecz 50/50 Mój bet leci na LG co myślicie o takiej decyzji ? 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Postanowiłem powrócić do betowania po przerwie.

NaVi > NiP (Train)

NiP > NaVi (Mirage)

CSGL > Gambit

VP > Astralis (Overpass)

VP < Astralis (Cache)

 

@Edit

zmieniam na NiP w drugim meczu.

Opublikowano

Postanowiłem powrócić do betowania po przerwie.

NaVi > NiP (Train)

NiP < NaVi (Mirage)

CSGL > Gambit

VP > Astralis (Overpass)

VP < Astralis (Cache)

Powiem Ci, że na miragu skusiłbym się na lowa na nip. =)

 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Też nad tym myślałem, ale po wczorajszych meczach z mouz nie zrobili na mnie jakiegoś dużego wrażenia, chociaż f0rest jak zawsze kot. 

Zobaczymy jaka będą strzelać na Train, bo faktycznie na mirage mieliby szanse.

Opublikowano

Kupon na noc: 

CLG > Selfless (overpass)

CLG > Selfless (Train)

OpTic > AGG (Bo3)

CLG > Quetzal (Bo3)

Opublikowano

Liquid > HR

mousesports > youporn

flipsid3 > selfless (or skip)

gamers2 > tempo storm 

sk gaming < vexed gaming

counter logic gaming > splyce (or skip)

dignitas < renegades

cloud9 > gambit gaming

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

Liquid > HR

mousesports > youporn

flipsid3 > selfless (or skip)

gamers2 > tempo storm 

sk gaming < vexed gaming

counter logic gaming > splyce (or skip)

dignitas < renegades

cloud9 > gambit gaming

Kolego ty chyba troszke po nazwie oceniasz druzynę, a nie patrzysz jak aktualnie grają.

Powiadasz, że SK vs Vexed vexed? Mylisz sie, bo vexed nie ma hypera (?) i z nowym sie zgadywali tylko 6godzin? To za mało i vexed ogólnie bez formy, wiec SK powinno wejść.

Digintas renegades i win tych drugich? Nie widziałeś jak digintas grało w barcelonie w trybie BO1 tutaj z pewnoscią ez digi. =)

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...