Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiś pewniak na dziś?

TS

 

Co myślicie o Prevail vs AceGaming?

Ace raczej, z tego co wiem, to prevail to team złożony dla funu, a to jest lanik 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę, że cisza tutaj trzeba trochę rozbudzić temat.

Dzisiaj:

KoN - Denmark vs Finland; low denmark będzie wyrównany mecz, potencjał na underdoga jak najbardziej.

Escape vs Epsilon; Barbar na twitterze napisał, że zagra, co sprawia, że oddsy to jest kpina. Escape pokazało już, że potrafi wygrywać z takimi teamami jak hr czy sk, co sprawia że epsilon nie jest jakimś dużym challangem. 5 dni temu było 2-1, teraz równie dobrze może być 2-1, ale jak dla mnie to jest 2-1 dla escape.

NiP vs G2 - oddsy 80-20 obecnie, do 4 rano pewnie będzie coś w stylu 65-35 g2, tutaj ja poleciałbym na NiP. Myślę, że nie oddadzą tego tak łatwo, co prawda wczoraj było z optic 3-16 jedna mapa, ale jak to mówią new day, new team. Myślę, że nip będzie chciał się zrewanżować i ma jak najbardziej spore szanse.

 

// Tak więc dzisiaj potencjalne underdogi, miłego betowania boyz.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Widzę, że cisza tutaj trzeba trochę rozbudzić temat.

Dzisiaj:

KoN - Denmark vs Finland; low denmark będzie wyrównany mecz, potencjał na underdoga jak najbardziej.

Escape vs Epsilon; Barbar na twitterze napisał, że zagra, co sprawia, że oddsy to jest kpina. Escape pokazało już, że potrafi wygrywać z takimi teamami jak hr czy sk, co sprawia że epsilon nie jest jakimś dużym challangem. 5 dni temu było 2-1, teraz równie dobrze może być 2-1, ale jak dla mnie to jest 2-1 dla escape.

NiP vs G2 - oddsy 80-20 obecnie, do 4 rano pewnie będzie coś w stylu 65-35 g2, tutaj ja poleciałbym na NiP. Myślę, że nie oddadzą tego tak łatwo, co prawda wczoraj było z optic 3-16 jedna mapa, ale jak to mówią new day, new team. Myślę, że nip będzie chciał się zrewanżować i ma jak najbardziej spore szanse.

 

// Tak więc dzisiaj potencjalne underdogi, miłego betowania boyz.

+1

Jak ktoś chce już betować na NiP, to polecam na fanobecie 2:1 dla NIP'u, stawka to 4,55, a jeżeli NiP ma wygrać, to raczej 2:1, bo nie widzę szans na 2:0.

Opublikowano

 

Widzę, że cisza tutaj trzeba trochę rozbudzić temat.

Dzisiaj:

KoN - Denmark vs Finland; low denmark będzie wyrównany mecz, potencjał na underdoga jak najbardziej.

Escape vs Epsilon; Barbar na twitterze napisał, że zagra, co sprawia, że oddsy to jest kpina. Escape pokazało już, że potrafi wygrywać z takimi teamami jak hr czy sk, co sprawia że epsilon nie jest jakimś dużym challangem. 5 dni temu było 2-1, teraz równie dobrze może być 2-1, ale jak dla mnie to jest 2-1 dla escape.

NiP vs G2 - oddsy 80-20 obecnie, do 4 rano pewnie będzie coś w stylu 65-35 g2, tutaj ja poleciałbym na NiP. Myślę, że nie oddadzą tego tak łatwo, co prawda wczoraj było z optic 3-16 jedna mapa, ale jak to mówią new day, new team. Myślę, że nip będzie chciał się zrewanżować i ma jak najbardziej spore szanse.

 

// Tak więc dzisiaj potencjalne underdogi, miłego betowania boyz.

+1

Jak ktoś chce już betować na NiP, to polecam na fanobecie 2:1 dla NIP'u, stawka to 4,55, a jeżeli NiP ma wygrać, to raczej 2:1, bo nie widzę szans na 2:0.

 

Nie ryzykuj z takim czymś najbardziej safe kuponik to jest esc/nip to win at least 1 map i denmark to win over 8.5 rounds.

 

@Edit

tak jak pisałem, den - fin close match 14-16. Escape ugrywa, a nip się okaże :)

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Dignitas - HR 1 Dignitas pracuje nad swoją grą , a HR dzisiaj grało bardzo słabo
OG - FSid3 1 tutaj mecz pewnie będzie wyrównany tym bardziej, że to BO1, no ale ukraińcy dzisiaj zawiedli
Cloud9 - Tyloo 1 tu ryzyko ale mały becik jeżeli bedzie dobry % na nich

Renegades - FLG 1 wydaję mi się, że Renegades jest solidniejsze
Co myślicie o tych spotkaniach?
 

Opublikowano

Ja zrobiłem kupon

mousesports-g2 na mousesports

Optic-flipsid3 na flipsid3

faze-gambit na faze

splyce-envyus na envyus 

siadzie?

Possible winnings :

162.6000

 

 

 

Edit

Rip:D

Opublikowano

K***a, czemu nikt tu nie pisze? Rok temu to co kilka minut powiadomienie miałem, że nowy post tu jest. Teraz pewnie większość siedzi na ruletkach i myśli, że to lepszy sposób na zarobek xp
 
Bpro vs CPH - ostatnio Bpro grało z Orbit, na jednej mapie ugrali 10 rund. Na chińską logikę, to Orbit jest lepsze od CPH, więc Bpro powinno ugrać więcej rund. Na fanobecie polecam 1:1 obstawić (jak nie macie dużo skinów, to skip, bo ryzykowne trochę).
 
Penta vs k1ck - k1ck.es to win at least 1 map, stawka 3 euro (także ryzykowne, mało skinów = skip).
 
Kinguin vs Orbit - wczoraj w pizdę na lanie polaczki dostały. Teraz pewnie zepną dupę, nie sądzę, aby nie wygrali tutaj żadnej mapy, Kinguin (ex-Dobry&Gaming) to win at least 1 map, yes 1.61.

 

W tym tygodniu EL będzie - nie chcę mi się grupy sprawdzać, na pewno Dignitas gra, a w ten weekend DreamHack Summer, więc będzie można zarobić 

Opublikowano

Hehe, więcej na ruletkach siedźcie.

 

Fnatic vs Faze - 1,30 stawka na FNC, raczej się nie opłaca, no chyba, że przy większych kwotach. Tak czy siak polecam obstawić 2:1 dla Fnatic albo na to, że Faze wygra PRZYNAJMNIEJ jedną mapę, bardzo prawdopodobne (aktualnie na fanobecie nie ma tych opcji, potem powinni dodać, możecie napisać do supportu i się spytać)

 

Astralis vs ENCE - ICB/low na ENCE lub skip, BO1, nie ma sensu stawiać na Astralis przy takich stawkach, do tego pierwszy mecz na lanie.

Nip vs Epsilon - to samo co wyżej

Immortals vs SK - Immortals gra ostatnio słabo, nie zakwalifikowali się do majora, nie mieli zbyt dużo czasu na przygotowania, nie wiem czy w ogóle grali coś w tym tygodniu (na snapa hen1 albo ktoś wrzucał ciągle snapy z podróży). SK z EL wróciło też niedawno, gdzie wygrali oba mecze z NRG oraz jeden z Astralis, lecz wtedy grał jeszcze z nim Magiksb0y, aktualnie mają 2 stand-in'ów - gdyby nie oni, to SK pewnie by wygrało. W takim przypadku polecam skip albo low na SK

HR vs Godsent - chyba najciekawszy mecz jutrzejszego dnia, oba teamy grają ostatnio w kratkę. GODSENT ostatnio grało bodajże na SLTV, 2/3 tygodnie temu bodajże. W tym tygodniu przenosili się do nowego domu (gaming house), przez dzień lub dwa nie mieli internetu, więc nie trenowali (info ze snapa Emilii). W HR pewnie oskar będzie grał jak zawsze, botdick nic nie zabije. Tak czy siak osobiście postawiłbym na GODSENT (ulubiony team ;v). Jeżeli Lekr0 będzie grał jak na ostatnim DH, to bez problemu pokonają HR, tak czy siak GODSENT ma więcej skillowych graczy niż HR, dlatego GODSENT imo. 

Opublikowano

 

Immortals>Ence

nie pierdol bo zaraz w pizde dostano elo 

no dobra nvm, ale mirage powinni wygrać... 

 

Co tam pisałeś gimbusku? Co zrobią?

2-0 tak samo jak epsi z hr ezskins :)

Immortals>SK low 5-7% ekwipunku.

 

// Ew. oddsy na fanobecie są 3.03 na +1.5 handicap dla immortals też polecam.

 

 

//

NiP>Epsilon med/high bądź skip

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngkokojumbo99 rip astralis :D TSM zaskoczyło nas wszystkich, jak wygrali z astralis i jaki postawili opór przeciwko fnatic.

Każda słaba drużyna kiedyś zaskakuje i robi się topową drużyną, muszą nabrać jedynie doświadczenia i odporności na stres.

Natomiast jeśli chodzi o fnatic to muszą wrócić do formy i nie stawiajcie, że wygrają najważniejsze mecze z topowymi, w koloni daję im max półfinał.

Ogólnie jakiś czas G2 miało swoją chwilę a tutaj widzimy przerało z Liquid i to nawet wysoko, ale cbl jak najbardziej mapka dla liq. :/ Jeśli chodzi o G2 to dzisiaj rozstrzygnie to dzisiejszy mecz nip vs g2, jeśli wygraja albo chociaż postawią opór to można na nich liczyc w koloni i jesli chodzi o ten mecz to bym go sobie odpuścił na miejscu stawiającego ew. % na g2, wiec g2 jak cos (xD).

Astra > C9 chociaz znow procent ładny aby sie skusić na lowa C9

 

 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

http://prntscr.com/bo6pds

Wiem, że na fanobecie nie można obstawiać - http://prntscr.com/bo6pkf

Spróbuję inną stronę znaleźć, gdzie można kupony do CS'a robić.

 

Astralis vs Dignitas - przypominam, że w Astralis gra gla1ve za carbuy'a, tak czy siak nie będzie zamykał, nie widzę różnicy, bo i tak jest na tym samym poziomie co dignitas. Mecz ryzykowny, jak każdy w tym dniu, ale do kuponu bardziej nadaje się Astralis.

 

CLG vs Gambit - Gambit prosto z NA jedzie na majora, tam nie zagrali najgorzej. Tak czy siak wątpię, aby CLG wygrało z pitą w składzie. Jedyne ryzyko to BO1, bo jedna runda może zmienić wynik, ale hooch powinien ich zjeść.

 

Navi vs Flipsid3 - co tu dużo mówić, Flip jest na każdym majorze i nie wiem nawet, czy na którymś wyszli w ogóle z grupy, Navi jest obecnie w top 3/4, więc wątpię, aby Flipsid3 mogło tu zaskoczyć

 

NiP vs Optic - NIP, jedynie kogo się boję, to daps i mixwell, bo obaj mają duży potencjał. Poza kuponem skipował bym ten mecz, bo nie warto obstawiać NIP przy takiej stawce.

 

Liquid vs Envyus - drugi najciekawszy mecz w tym dniu, s1mple ma prawie 125h w ostatnich 2 tygodniach, są na bootcampie, od tygodnia lub od dwóch, envy wróciło dopiero z NA, gdzie wygrali w finale 2:0 z VP. Tak czy siak uważam, że s1mple i hiko powinni dać sobie radę z baguettami. Do tego stawka na liquid wynosi ponad 2.00 :)

 

VP vs mouz - oczywiście mouz, VP nie wyjdzie nawet z grupy, mają totalnie wyjebane, neo, pasha i snax poniżej 50 godzin w 2 tygodnie, niko+chrisj>snax+neo

 

SK vs G2 - najciekawszy mecz w tym dniu. Patrząc na statystyki i chińską logikę, to G2 i Fnatic powinni wyjść z grupy - SK chyba nigdy nie wygrało z Fnatic, a wygląda na to, że G2 "znalazło" sposób na SK. Smithz grał chyba najlepszą gierkę od roku w ostatnim finale ECS przeciwko SK (wtedy LG), shox i scream w formie, bodyy ma duży potencjał, polecam G2 :)

 

Fnatic vs Faze - Fnatic, raczej nie ma co się tu rozpisywać.

 

Dzięki takim betom za 1 euro mamy do wygrania trochę więcej niż 40 euro, warto? :)

Opublikowano

Wyżej 5/8 meczów weszło, teoretycznie 6/8, bo sam obstawiłem jednak VP.

 

Dignitas vs Astralis - Dignitas oczywiście, ładny meczyk z CLG dziś, wczoraj wyrównany mecz z Astralis, a jutro nie zagra u nich dupreeh - nie wiem czemu, wiem tyle, że był w szpitalu dziś, za niego pojawi się zonic, więc mają 2 stand inów + xyp9x, który nie gra najlepiej na tym majorze, a karrigan zawsze ssał, rubino + k0nfig ez.

 

NiP vs Flipsid3 - nie ma co tłumaczyć, NiP wygra, flip ma szanse na jedną mapę, ale nie ma mowy o dwóch.

 

Liquid vs mouz - IMO liquid, ale mecz będzie wyrównany, na pewno 3 mapy (mouz ma lepszy map pool), s1mple nie gra najlepiej, mam nadzieję, że się obudzi, bo liquid przy awansie osiągnie więcej niż mouz, jdm także nie gra najgorzej, oba teamy mocno aimowe - niko, nex, s1mple, elige.

 

Fnatic vs Faze - także myślę, że będą 3 mapy - 2 wyrównane lub 2:0 dla Fnatic. Ogólnie Faze ma duży potencjał z obecnym składem. Zależy jeszcze od %, powinny być w pobliżu 55/45 dla fnc. 

Opublikowano

Wyżej 5/8 meczów weszło, teoretycznie 6/8, bo sam obstawiłem jednak VP.

 

Dignitas vs Astralis - Dignitas oczywiście, ładny meczyk z CLG dziś, wczoraj wyrównany mecz z Astralis, a jutro nie zagra u nich dupreeh - nie wiem czemu, wiem tyle, że był w szpitalu dziś, za niego pojawi się zonic, więc mają 2 stand inów + xyp9x, który nie gra najlepiej na tym majorze, a karrigan zawsze ssał, rubino + k0nfig ez.

 

NiP vs Flipsid3 - nie ma co tłumaczyć, NiP wygra, flip ma szanse na jedną mapę, ale nie ma mowy o dwóch.

 

Liquid vs mouz - IMO liquid, ale mecz będzie wyrównany, na pewno 3 mapy (mouz ma lepszy map pool), s1mple nie gra najlepiej, mam nadzieję, że się obudzi, bo liquid przy awansie osiągnie więcej niż mouz, jdm także nie gra najgorzej, oba teamy mocno aimowe - niko, nex, s1mple, elige.

 

Fnatic vs Faze - także myślę, że będą 3 mapy - 2 wyrównane lub 2:0 dla Fnatic. Ogólnie Faze ma duży potencjał z obecnym składem. Zależy jeszcze od %, powinny być w pobliżu 55/45 dla fnc. 

Twoja znajomosc co do obstawiania meczy rowna sie ze znajomoscia noszenia majtek u dziwki = zerowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...