Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

LG>fnatic troszke chory procent (31%,69%) i ja stawiam jakiegos lowa na LG, moze jeszcze zmienię.

Tak poza tym, co sie dzieje z envy... ;___;
 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

LG ma szanse na zakończenie tej serii Fnatic, nawet e-Bot taką szanse miało :D To będzie mecz w którym 3 mapa rozstrzygnie kto wygra.

Opublikowano

LOL mialem skiny na fnatic(nawet ss byl przedtem) wchodze i patrze...na Astralis sie zmienilo?! o co chodzi?! WTF i przez to na minus jestem, dzis LG > fnatic imo, zasluzyli. x.x mega forma ogolnie, ale olof i dennis tez :<

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

Oglądacie? Jaka tu jest sieka to ja nie mam słów. Po prostu super się to ogląda! I pytanie czy LG jest w stanie zatrzymać fnatic? 

Jaki comeback... :O

Opublikowano

Teraz widać jaka jest przepaść między zespołami

FNATIC

=

=

=

LG

=

Navi

Astralis

=

Envy

=

=

=

=

VP

NiP

Faze

Mouz

=

HR

to nie jest tak :D HR? xD DIGNITAS > HR imo

jest wiele wiecej zespolow lepszych niz HR, jak tam Wam idzie obstawianie?

Mi spoko, od 3$ do 15$ w 3dni, dzis 1/1 :D jeszcze na Binary Dragons mam :D

 

sygnatura.png

 

Opublikowano

 

Teraz widać jaka jest przepaść między zespołami

FNATIC

=

=

=

LG

=

Navi

Astralis

=

Envy

=

=

=

=

VP

NiP

Faze

Mouz

=

HR

to nie jest tak :D HR? xD DIGNITAS > HR imo

jest wiele wiecej zespolow lepszych niz HR, jak tam Wam idzie obstawianie?

Mi spoko, od 3$ do 15$ w 3dni, dzis 1/1 :D jeszcze na Binary Dragons mam :D

 

Jakie dla przykładu? :)

Opublikowano

Ence > Penta - √
ako:
epsilon to win at least 1 map vs torpedo - √
nip > faze (mirage, jednak dust2) - √

Opublikowano

Ence > Penta

ako:

epsilon to win at least 1 map vs torpedo

nip > faze (mirage)

Faze powinno starać się bardziej, ich miejsce w tabeli nie jest dobre, a sam mecz 50/50.

Opublikowano

all mecze na astralis i nip. jeśli faze bedzie tak grało jak na IEMie to gg, bo nip najgorzej nie grał, a fazem każda drużyna robiła co chciała - taka prawda

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

mam nadzieje! i żeby g2 wygrało te dwa meczyki haha :D jestem ciekaw co ten DEVIL pokaże. 

Opublikowano

to co? dzis VP win z NiP na cache? :D

lepiej nie stawiać, bo albo bedzie zaskoczenie z jednej strony, albo z drugiej xD

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Jak dziś NiP vs Fnatic na inferno? Szanse ma NiP?

Tak, na obu mapach mają szansę i polecam 2x low na nip, któryś z tych meczów powinien wejść.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...