Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

AliGon vs Reason?

                                                                                                           graphic.png

Opublikowano

Co to wgl. za komentarz, dobrze, że Ci zabrali moda.

Komentarz? xD To moja opinia o tych, którzy wchodzą na fb pashy i go obrażają... 

Moda... powiem tak nikt mi za kare nie zabierał. 

­

­

Opublikowano

Komentarz? xD To moja opinia o tych, którzy wchodzą na fb pashy i go obrażają... 

Moda... powiem tak nikt mi za kare nie zabierał. 

­

Skomentowałeś mój wpis, jakbyś był pewny, że wchodzę na fb pashy i go obrażam.

Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Skomentowałeś mój wpis, jakbyś był pewny, że wchodzę na fb pashy i go obrażam.

Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

Czy w wpisie wyżej wymieniam ciebie? Nie!

''VP widzę w formie, Simple ich solo robi''

Zaczynasz mnie najeżdżać, że mi moda zabrali mając 0 informacji o tym, ale nie wypowiem się może  będę fajny.... 

Wolę zakończyć ten temat bo to nic nie da. 

''Gimbo czat''- Miało odniesienie do streamu meczu  jak i fb pashy. 

 
 
Btw Penta czy mouz.

­

­

Opublikowano

Czy w wpisie wyżej wymieniam ciebie? Nie!

''VP widzę w formie, Simple ich solo robi''

Zaczynasz mnie najeżdżać, że mi moda zabrali mając 0 informacji o tym, ale nie wypowiem się może  będę fajny.... 

Wolę zakończyć ten temat bo to nic nie da. 

''Gimbo czat''- Miało odniesienie do streamu meczu  jak i fb pashy. 

 
 
Btw Penta czy mouz.

­

Low Penta.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wczoraj na Nipie znowu ładny becik wpadł, powoli się wzbogacam. Zaczynałem od AWP Man-o-Wara, mam 90 dolców. Niedługo jakieś większe operacje - bety po 50 dolarów się szykują ;) Dobrze, że mi te niskoprocentówki wchodzą

 

HR vs NiP - 30 minut przed meczem zmienilem beta na HR, bo średnio się na tym znam, a wyczytałem, że NiP jest słabe na overpassie ;)

1754814466706131445646.png

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

Wczoraj na Nipie znowu ładny becik wpadł, powoli się wzbogacam. Zaczynałem od AWP Man-o-Wara, mam 90 dolców. Niedługo jakieś większe operacje - bety po 50 dolarów się szykują ;) Dobrze, że mi te niskoprocentówki wchodzą

 

HR vs NiP - 30 minut przed meczem zmienilem beta na HR, bo średnio się na tym znam, a wyczytałem, że NiP jest słabe na overpassie ;)

1754814466706131445646.png

Graty, sam obstawiłem w pierwszym meczu na HR a w drugim na NiP także izi.

Nxl vs Secret?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

LG vs mouz zbyt ryzykowne, mimo wszystko jak juz chcesz cos dawac to na LG. Mają życiową formę - mój typ.

 

Ja dzisiaj tylko tak :D Nigdy nie ufam VP, a przegrywają częściej niż wygrywają.

7405814468990261445646.png

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

VP vs LC?

jak to jakies staffy, ludzie ktorzy normalnie nie grają w CS'a. Nigdy nie wiadomo jak to pojdzie bo nie ma danych co do graczy. 50/50, lepiej nie stawiac

user since 2009. pare baników się dostało :)

Opublikowano

jak to jakies staffy, ludzie ktorzy normalnie nie grają w CS'a. Nigdy nie wiadomo jak to pojdzie bo nie ma danych co do graczy. 50/50, lepiej nie stawiac

Właśnie nie ogarniałem o co chodzi z tym staff, dzięki xD

"L, czy wiesz, że Shinigami jedzą tylko jabłka?"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...