Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nip wygrywa z mouz i fnatic z faze i dziekuję :)

Nawet jak fnatic wygra z mouzami, to tym razem przegrają z Astralis, jak jakimś cudem wygrają, to z lg czy navi tym bardziej nie. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka co myślicie o meczu gambit vs agg polacy mogą powalczyć?

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Wg. mnie Gambit ugra, nawet nieźle grali na majorze.

 

Tak jak myślałem, Gambit 2-1.

tenor.gif

 

Opublikowano

Co sądzicie o Tyloo vs Na`Vi ? 

 

Rozum mówi Na`vi ale nie wiadomo jak gra GuardiaN po kontuzji :/ Myślałem żeby na Tyloo zaryzykować 3 euro.

Co myślicie ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co myslicze o meczach i dlaczego?:P

VP vs HR?

SPLYCE vs OpTic Gaming?

Tempo Storm vs dignitas?

Virtusi powinni targnąć HR. Ten turniej zdecydowanie przyda im się do puli wygranych.

Jeśli chodzi o Splyce - chłopaki potrafią grać, mają dobre wejścia, gra taktyczna coraz lepsza. Myślę, że też oni.

Stawiałbym na Tempo Storm. Zobaczymy jak będą strzelać. Dignitas zawsze było czarnym konikiem. 

Opublikowano

Wielka szkoda, że ten temat tak umiera, bo kiedyś było tu bardzo głośno. Obstawiacie jeszcze mecze?

Obstawiamy :D Ogólnie nie udzielam się w takich tematach bo mam swoją strone facebook z betami ;d

Opublikowano

Witam 

Takie pytanko na szybko. Co polecacie obstawić ? 

Coś już wytypowałem ale wolę jeszcze zapytać ;) 

Typy zaznaczone "<, >"

 

Luminosity > Team Liquid

RivaL < Winterfox

Fnatic > dignitas

SKG > LG

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Kiedyś pełno osób tu się udzielało... Gdzie Wy jesteście xD?

Przegrali swoje skiny.

 

@top co myślicie o G2 vs fnc? Wg. mnie G2 ma szanse na wygranie tego meczu, fnatic bez olofa to nie to samo.

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...