Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak, a co? Dobrze wiem co robię.

­

Gówno wiesz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To tak, jakbyś stawiał asimova na 90% na lounge.

 

Shox bez głosu, chory jest, 0 info od niego :v

­

Opublikowano

Gówno wiesz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To tak, jakbyś stawiał asimova na 90% na lounge.

 

Shox bez głosu, chory jest, 0 info od niego :v

Ale przecież może jakby co napisać?

 

A poza tym EnVy ma 75% na lounge, nie żadne 90% nie wiem skąd bierzesz te magiczne liczby.

 

@Edit

 

wtf pov g2, wstyd ;x. ciągle tych EnVy wyzywają.

­

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Ale przecież może jakby co napisać?

 

A poza tym EnVy ma 75% na lounge, nie żadne 90% nie wiem skąd bierzesz te magiczne liczby.

 

@Edit

 

wtf pov g2, wstyd ;x. ciągle tych EnVy wyzywają.

­

A która drużyna nie wyzywa przeciwników?

­

Opublikowano

7vhrgj.jpg

 

Jestem polakiem i stawiam na polakow nie bd na jebanych zabojadow xD jak przegraja mowi sie trudno to tylko gra ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Kolejny mecz na LANie wszedł. Szkoda, że muszę obstawiać gówno wartymi skinami bo wcześniejsze sprzedałem i kupiłem nowe. Głupi ban na 7 dni...

Opublikowano

No tak jak kogoś zabije to rozumiem ale oni jeszcze przed rozpoczęciem gry to robli.

 

Poleca ktoś jakieś bety? http://prntscr.com/7j5ze5

­

Na tym polega gra w profesjonalnych drużynach, trzeba powyzywać przeciwników żeby podnieść morale swojego teamu. Poza tym, robili to tylko w swoim gronie, a nie darli japy "shox cwel" na całą halę :D

Gplay vs G2 ciekawy mecz, dla obu teamów to ostatnia szansa na awans z grupy. % na lounge to 60/40 dla gplay, a według mnie to czyste 50/50. Poczekam na mapę i chyba postawię jakiegoś lowa na Polaków.

Opublikowano

Po dzisiejszym meczu g2 z env można powiedzieć, że tez moim zdaniem gplay. Ugrali tylko 2 rundy na full przeciwnika to zbyt mało żeby coś ugrać na tym turnieju.

Opublikowano

Flipside coś gra na tym turnieju? Bo nie oglądałem wcześniejszych meczów.

Jak na razie hr ugrywa z navi 10:6, a wygrywali 7:0 :P

HR w formie, jak flipside nie kosi, to można postawić na tego underdoga.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Flipside coś gra na tym turnieju? Bo nie oglądałem wcześniejszych meczów.

Jak na razie hr ugrywa z navi 10:6, a wygrywali 7:0 :P

HR w formie, jak flipside nie kosi, to można postawić na tego underdoga.

HR nie w formie, tylko Navi gra słabo. Flipside z S1mple gra jak team z t1. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...